Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modding komputerów
Autor Wiadomość
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Modding komputerów
Zrobił się w innym dziale off-topic, więc postanowiłem założyć całkiem nowy temat.
Będzie się on tyczył moddingu komputerów, czyli własnoręcznych przeróbkach komputerów, mających na celu ciekawszy jego wygląd.
Niektórzy ludzie dołożą tylko jakiś kolorowy wiatraczek, a inni przerabiają całkowicie obudowę komputera, czasem tak bardzo, że wogóle nie przypomina to koputera. Np. jeden gość umieścił bebechy komputera w estetycznym aluminiowym koszu na śmieci Szczęśliwy

Oto jeden z ciekawszych moddingów komputera. Obudowa stylizowana na "urządzenie" z Half-Life. Wygląda podobnie jak komputer znaleziony po 100 latach po wojnie nukleranej gdzieś w opuszczonym bunkrze. Efekt jak dla mnie super:
members.home.nl/gis
[Obrazek: half_life_2.jpg]

Innym komputerem niech będzie projekt nazwany przez jego twórcę: "H2O Reactor". Rzeczywiście kojarzy się z jakimś nowoczesnym reaktorze z wodą 8) Respect dla twórcy pomysłu.
H2O Reactor
[Obrazek: h2o_reactor.jpg]

Ale najciekawszy projekt moddingu jaki w życiu widziałem został zrobiony przez fana gry DOOM 3. Komputer wygląda jak ze świata gry. Gość go chyba z kilka miesięcy robił :!: Chwała za wytrwałość i pomysłowość.
Relację z pracy nad nim można zobaczyć tutaj:
DOOM 3: Project Mars City
A oto kilka fotek:
[Obrazek: doom3_01.jpg]
[Obrazek: doom3_02.jpg]
[Obrazek: doom3_03.jpg]
[Obrazek: doom3_04.jpg]
[Obrazek: doom3_05.jpg]

A jak wyglądają wasze komputery/stanowiska komputerowe :?: Może zrobicie zdjęcia i się pochwalicie :?:

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
06-11-2005 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
belarmin Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #2
Całkiem niezłe
W przyszłości ktoś wejdzie na tą stronę i zrobi :shock:

Nikt nie ma obowi?zku by? szcz??liwym.
17-11-2005 09:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów