Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
www.pomoc2002.org
Autor Wiadomość
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #1
www.pomoc2002.org
w ramach informacji i ostrzeżenia... Jeśli ktoś o skłonnościach homoseksualnych szuka pomocy, to nie polecam organizacji o nazwie pomoc2002, oferującej pomoc na stronie http://www.pomoc2002.pl

tu znajdziecie wypowiedzi kompetentnych osób, które zetknęły się bezpośrenio z tą grupą Smutny http://www.pomoc2002.org

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
06-11-2005 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Ups, miałam to w linkach... Wywalam w taki razie :zmieszany:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
06-11-2005 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Bardzo dobrze,że pojawiła się taka informacja, wielu ludzi mogłoby skorzystać z takowej pomocy, ludzi,kórzy zamiast pomagać to szkodzą tym ludziom, którzy szukają pomocy. Bardzo ważne jest,by ostrzegać innych przed takimi grupami czy ludźmi.
Teraz wielu ludzi - forumowiczów może pomóc swoim znajomym ostrzegając ich przed tymi ludźmi.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
06-11-2005 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
Chwileczkę...
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ta stronka jest taka niepolecana :?: :coo:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
07-11-2005 00:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Harpoon już ci to tłumaczę, na stronie http://www.pomoc2002.pl organizacja ta poleca pomoc osobom o skłonoościach homoseksualnych i to jest dobre, ale jednak forma pomocy oferowanej przez tą organizację w praktyce wygląda zupełnie inaczej niż to się wydaje na zewnątrz.
Na stronie http://www.pomoc2002.org sa wypowiedzi specjalistów, którzy współpracowali z tą organizacją i poznali metody pracy od wewnątrz a także lufdzi, którzy szukal;i tam pomocy, a ne tylko jej nie otrzymali, ale zostali niemal w pełni uzależnieni od założyciela.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
07-11-2005 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #6
 
No niestety takie ryzyko niesie ze sobą korzystanie z pomocy internetowej, nie wiadomo, o co dokładnie komu chodzi. Łatwo kogoś skrzywdzić i samemu stać się ofiarą, szczególnie w tak drażliwych problemach jakim jest zaburzenie orientacji seksualnej. Smutny

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
07-11-2005 22:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
coś w stylu sekty :?:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
08-11-2005 00:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Elizeusz84 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Post: #8
RE: www.pomoc2002.org
Witam.
We wspomnianej wyżej pomocy2002 jestem od 3 lat. Zastanawia mnie kto stoi za tymi postami, bo jakoś mnie osobiście udało się dzięki temu "uzależniającemu do siebie" założycielowi wyjść z odczuć homoseksualnych. Co więcej znam osobiście wielu ludzi, którzy z tego wyszli dzięki tej grupie, teraz mają rodziny, są w zakonach. Ciekawe jest również, że strona, na której znajdziemy te "wypowiedzi specjalistów" już nie istnieje. Ja domyslam się i bez tej strony nazwisk tych specjalistów i wolałbym nie mieć z nimi nic do czynienia.
Cytując jednego z forumowiczów "jednak forma pomocy oferowanej przez tą organizację w praktyce wygląda zupełnie inaczej niż to się wydaje na zewnątrz."
Bardzo byłbym wdzięczny za opisanie tego jak wygląda ta praktyka? Bo ja jeździłem na kilkudniowe rekolekcje w zakonach, ośrodkach rekolekcyjnych i jakoś nigdy nic zdrożnego w tych spotkaniach nie zobaczyłem. Wiem ile jest informacji na temat pomocy2002 w internecie. Kiedyś zanim zdecydowałem się przyjść sam zapoznałem się z tymi, czasem przerażającymi opiniami. Ale wiedziałem jedno, że w internecie można powiedzieć wszystko i to całkowicie bezkarnie. Ponieważ jednak zależało mi na wyjściu z homoseksualizmu stwierdziłem, że najpierw sprawdzę osobiście jak mają się te wiadomości z intenetu do rzeczywistości. Okazało się, że nijak. Teraz wiem jedno, że najcześciej takie bzdury piszą ludzie, którzy szukają sobie usprawiedliwienia. Znajdą jedną negatywną informację i mają problem z głowy; no tak to nie jest uleczalne, mogę zostać gejem. Panowie miejscie na tyle osobistej odwagi żeby się przyznać do własnego lenistwa i pamiętajcie o tym, że przez wasze niedoinforowanie, brak odwagi i powtarzanie obiegowych opinii wielu ludzi nie może otrzymać pomocy, której szuka.

Dla tych, którzy chcą podjąć się pracy nad sobą i mają nadzieję, że da się wyjśc z odczuć homoseksualnych. Możecie przejśc tą drogę, są różne organizacje, w których znajdziecie pomoc. Najważniejsze jest jedno: dopóki nie jesteście całkowice pewni i zdeterminowani, że chcecie to zmienić nawet nie zaczynajcie. To jest wymagająca, ciężka praca, nad swoimi zranieniami, przyzwyczajeniami, nawykami schematami, ale teraz mogę powiedzieć jedno: na prawdę warto! Przejście tej drogi daje niesamowitą satysfakcję!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2013 22:27 przez Elizeusz84.)
24-09-2013 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dominik29 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Post: #9
RE: www.pomoc2002.org
Jak wiemy, internet jest zbiorowiskiem różnego rodzaju informacji. Czasem prawdziwych, których nie bierze się pod uwagę, a często krzywdzących. Najważniejsze jest więc sprawdzić zanim wyda się opinię zwłaszcza nie znając tematu. Tak samo sprawa ma się z Pomocą 2002, tyle że oprócz opinii ludzi, którzy o zjawisku nie mają pojęcia tylko gdzieś przeczytali, są również tacy którzy za wszelką cenę chcą zniszczyć tego rodzaju grupy. Dlaczego? Bo są uosobieniem wyrzutów ich sumienia. Sa,m mjestem osobą borykającą się ze skłonnościami homoseksualnymi i w grupie tej otrzymałem wiele pomocy. Jeżeli ktoś z was się waha to potwierdzam, że skłonności tego typu są zaburzeniem nabytym w środowisku rodzinnym i rówieśniczym. Można z nich wyjść pracując nad sobą i uleczając zranienia doznane od tej samej płci oraz naprawiając to co w ich życiu zostało wykrzywione. Osoby zainteresowane odsyłam do książek specjalistów takich jak Nicolosi czy Aardweg. W grupie Pomoc ptrzymałem bezinteresowną pomoc, wsparcie i przyjazn. Tworzą ją ludzie, do któych mogę zawsze zadzwonic, a oni podadzą mi dłoń. Dzięki nim wychodzę ze zbutwiałego więzienia homoseksualizmu i zaczynam nowe życie.
25-09-2013 22:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów