Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28 maja 2006 - WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Wniebostąpienie. Jezus sam szedł do swego Ojca. Nikt nie musiał go zabierać do nieba.
Jest przecież synem Boga.

Pozdrawiam

[color=red][b]TOMASZ32 --> VIA AD DEUM[/b][/color]
[b][color=blue]"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."[/color][/b]
29-05-2006 18:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - TOMASZ32-SANCTI - 26-05-2006, 23:59
[] - Annnika - 27-05-2006, 12:01
[] - Gonzo - 28-05-2006, 14:42
[] - TOMASZ32-SANCTI - 29-05-2006 18:00
[] - Daisy - 29-05-2006, 22:05
[] - Daisy - 29-05-2006, 23:05
[] - TOMASZ32-SANCTI - 31-05-2006, 01:58
[] - Jólka - 04-06-2006, 09:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów