Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Prezenty :D - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Nasze zainteresowania :) (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Prezenty :D (/showthread.php?tid=1027)

Strony: 1 2 3


- Daisy - 04-08-2006 23:10

Annnika napisał(a):Będziesz żółwia karmić chińskimi zupkami :| :?:
nie!! Pewnie bedzie ZUPA ŻÓŁWIOWA na rosołkach... :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:


- Sonia - 04-08-2006 23:20

nie bedzie zadnej zupy żółwiowej Język ja nie wiem nawet czy ten żółw bedzie zywy czy to jakas maskotka czy cos z żółwiem ma byc nie mam pojecia Język a zupki bede trzymac na czarna godzine Duży uśmiech ale mamy czesc zjesc i przygotowac rosołek dla kolegi Duży uśmiech :lol2:


- RySia :) - 04-08-2006 23:24

Sonia napisał(a):a nie nie cos Ty Oczko na poczatku miałam dostac tylko żółwia, ale teraz swtierdziły ze kocham rosoł, wiec kupia mi zapas chinskich rosołkow Duży uśmiech :lol2:
Duży uśmiech taaaa... kochasz rOsółJęzykJęzykJęzyk raczej osobę która ten rosół...hhehehe...o dziwo tak nosi na sobieJęzykJęzykJęzykJęzykJęzyk Hmmm..tzn nim pachnie Uśmiech Hmm...skomplikowane troszkę Uśmiech ale prawdziwe.... a TY nie zapominaj ze masz tej osóbce kupic wodę toaletową;PJęzyk nowa wodę;PJęzykJęzyk :jupi:
A żółwia dostaniesz Duży uśmiech jeszce nie wiem czy żywegooo...ale dostaniesz wraz z tymi rosołkamiJęzykJęzykJęzyk \Duży uśmiech/ Bo rosołki są the best Duży uśmiech :hahaha:
Daisy napisał(a):Annnika napisał/a:
Będziesz żółwia karmić chińskimi zupkami :| :?:

nie!! Pewnie bedzie ZUPA ŻÓŁWIOWA na rosołkach... :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Hahhahahha.... Duży uśmiech Duży uśmiech te zupki sa dla niej....aby nasycić głódJęzykJęzykJęzyk a żółw;PJęzykJęzyk żeby jej coś przypominałoooJęzykJęzyk A może fakt....zrobi zupężółwiową na rosołkach Duży uśmiech \Duży uśmiech/ \Duży uśmiech/ hehehhehhe...na to to nie wpadłam JęzykJęzyk A więc sonia Uśmiech i pamiętaj że razem z KOzą wpraszamy się do Ciebie na rosołek JęzykJęzykJęzyk z koperkiem & marchewka;PJęzyk Trzymaj się :* AAaaaaa...śliczne te słonecznikiJęzykJęzyk POdziwiam za talent Uśmiech


- Sonia - 04-08-2006 23:30

hehehe tak Rysia tak tak Język
RySia :) napisał(a):Duży uśmiech taaaa... kochasz rOsółJęzykJęzykJęzyk raczej osobę która ten rosół...hhehehe...o dziwo tak nosi na sobieJęzykJęzykJęzykJęzykJęzyk Hmmm..tzn nim pachnie Uśmiech Hmm...skomplikowane troszkę Uśmiech ale prawdziwe....
nom prawdziwe heh Duży uśmiech Oczko