Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Coś półżartem, półserio - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Coś półżartem, półserio (/showthread.php?tid=1427)



Coś półżartem, półserio - Ks.Marek - 30-05-2006 00:43

[Obrazek: pansssssss5jc.jpg]


- Ela - 30-05-2006 01:48

No faktycznie. Cala prawda zyciowa. Pol-zartem pol-serio, ale daje do myslenia....


- Daisy - 30-05-2006 10:09

Nic dodać..... Nic ująć..... :? i do myślenie rzeczywiście daje!!


- tendencja - 30-05-2006 10:19

Ks.Marek napisał(a):Looknijcie
raczej żartem..To wszystsko jest chya jednak bardziej skomplikowane!


- Ks.Marek - 30-05-2006 12:17

tendencja napisał(a):raczej żartem..To wszystsko jest chya jednak bardziej skomplikowane!

Tendencjo, poszerz swą wypowiedź, nie bądź taka oszczędna w literkach :twisted:


- tendencja - 30-05-2006 15:10

a co tu jest nie jasne? Uważam, ze to zbytnie uproszczenie. Natura ludzka jest ciut bardziej skomplikowana niż,np.: jestem teraz szczęśliwy więc nie myśle o Bogu!
No ale poniewaz to pół żartem, pół serio..to można sie z przymrużeniem oka usmiechnąćUśmiech


- Annnika - 30-05-2006 15:23

Za dużo ludzi czeka do jakiegoś "kiedyś" ... stanowczo za dużo...


- Ks.Marek - 30-05-2006 18:44

tendencja napisał(a):raczej żartem..To wszystsko jest chya jednak bardziej skomplikowane!

tendencja napisał(a):a co tu jest nie jasne? Uważam, ze to zbytnie uproszczenie. Natura ludzka jest ciut bardziej skomplikowana niż,np.: jestem teraz szczęśliwy więc nie myśle o Bogu!

Annnika napisał(a):Za dużo ludzi czeka do jakiegoś "kiedyś" ... stanowczo za dużo...

A ja na to: Jeśłi Pan Bóg będzie na pierwszym miejscu, wszystko inne będzie na miejscu właściwym :jupi:

[ Dodano: Wto 30 Maj, 2006 18:49 ]
tendencja napisał(a):Natura ludzka jest ciut bardziej skomplikowana niż,np.: jestem teraz szczęśliwy więc nie myśle o Bogu!

I jeszcze do Tendencji vel dr. prohibicji :twisted:

Tego samego zdania jestem i ja. Niemniej jednak, stawiając zawsze tak problem, człowiek zdaje się łatwo wystawiać na atak pułapki relatywizmu.

W kontekście tej fotki z początku watku: trzeba na prawdę bardzo mocno zakorzenić życie człowiecze w RODZINIE SAKRAMENTALNEJ. To właśnie pojęcie jest punktem wyjścia np u ojca Antoniego J. Nowaka OFM. W takiej właśnie sakramentalnej rodzinie nie ma zbyt wiele, wręcz wcale, miejsca na relatywizowanie rzeczywistości wiary i łaski Bożej

pzdr