Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Forum (/forumdisplay.php?fid=23)
+-- Wątek: PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM (/showthread.php?tid=1518)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


- Ks.Marek - 15-09-2007 10:32

SEBASTIANO napisał(a):Szkoda,że na forum nie mozna pisać w html-u.Rozumiem,że to ze względów bezpieczeństwa,ale nie powiem dlaczego,by nikogo nie kusiło
To j approszę troszki wiedzy na PW :mrgreen:


- Polonium - 15-09-2007 11:07

Wysłałem.


- Ks.Marek - 15-09-2007 14:44

Dzięki. Tyle, że jestem na tyle ograniczony, że i tak nie wiem o co chodzi z tym wszystkim. Może to i lepiej, kto to wie...


- Polonium - 15-09-2007 15:38

W sumie to w internecie jest sporo kursów html.Najlepszy jest ten na http://www.htmlcodetutorial.com (wszystko jest po angielsku)

Pokazany jest tam kod html i obok przykład jak to wygląda na stronie www.


- ewangelizacjapl - 26-09-2007 22:38

sporo tych kursów jest Uśmiech http://www.google.com/search?hl=pl&q=kurs+html&btnG=Szukaj&lr=


- Polonium - 27-09-2007 11:05

Ciekaw jestem co zrobić,by w html-u uaktywniały mi się Java Script.Jak można to ująć w html-u.Na irlandzkiej stronie jeszcze nie próbowałem.Trzeba by poszperać.


- Groniu - 27-09-2007 17:12

Co masz na myśli pisząc "uaktywniały" ?


- Polonium - 27-09-2007 17:37

Chodzi mi o to,by skrypty Javy działały pod kodem html.Do tej pory to się nie udawało.


- Groniu - 27-09-2007 18:29

Struktura skryptu JavaScript wygląda tak:

Kod:
<script type="text/javascript">
    
{kod skryptu}

</script>

lub (zagnieżdżony)

Kod:
<script type="text/javascript" src="{ścieżka pliku}"></script>

Taki skrypt możesz śmiało wstawiać w kodzie html.

PS. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to załóż osobny temat.


- Polonium - 27-09-2007 18:51

Dziękuję za pomoc.


- heysel - 14-10-2007 20:58

Czy ktoś mi może jasno i wyraźnie wytłumaczyć dlaczego mój żartobliwy post zastał wykrojony ? Nie było tam nic co by miało być sprzeczne z regulaminem ani co by miało obrażać któregokolwiek z użytkowników forum.
Najpierw Ks.Marek usuwa podpis pod obrazkiem dlatego, że był "po henochiańsku" (bez tego podpisu cały żart przestaje mieć sens).
Czy jakbym to napisał po polsku to nie byłoby problemu ? Powiedz mi także dlaczego tak nie reagowałeś jak wkleiłem cały klucz henochiański ? Brak konsekwencji ?
Potem Scott ni stąd ni zowąd usuwa sam obrazek.
Dlaczego ? Przecież nie było w nim nic co by miało Cię obrażać ... Przecież to było czyste wyśmianie tzw. symboli satanistycznych ... A może problemem jest, że linkowałem z niedozwolonego źródła :hm: ? I gdybym linkował z imageshack to nie byłoby sprawy ?


- Ks.Marek - 14-10-2007 22:29

Cytat:Czy ktoś mi może jasno i wyraźnie wytłumaczyć dlaczego mój żartobliwy post zastał wykrojony ?
Ja usunąłem to, co uważałem za sprzeczne z regulaminem.
heysel napisał(a):Powiedz mi także dlaczego tak nie reagowałeś jak wkleiłem cały klucz henochiański ? Brak konsekwencji ?
Nie zauważyłem może?
heysel napisał(a):I gdybym linkował z imageshack to nie byłoby sprawy ?
No raczej...


- heysel - 14-10-2007 22:51

Ks.Marek napisał(a):Ja usunąłem to, co uważałem za sprzeczne z regulaminem.
Co było sprzeczne z regulaminem ? Napisanie zdania po henochiańsku (nie zauważyłem by regulamin zabraniał używania tego języka) ? Treść tego zdania (wiesz chociaż co tam było napisane ?) ?
Skoro takie coś jest problemem to dlaczego nie reagujesz na cytowane fragmenty, gdzie występują takie słowa :
Cytat:niech będą przeklęte "owieczki boże", albowiem wykrwawione staną się bielsze niż śnieg!
Znowu brak konsekwencji ?


- Ks.Marek - 14-10-2007 22:53

heysel napisał(a):Znowu brak konsekwencji ?
Niech i tak to będzie. Brak konsekwencji, a co mi.
Jednak wierzę, że język ma tez swą moc i osobliwą treść. Zatem polski moż ebyć, hebnochiański i żaden inny taki - nie.


- heysel - 14-10-2007 23:02

Ks.Marek napisał(a):
heysel napisał(a):Znowu brak konsekwencji ?
Niech i tak to będzie. Brak konsekwencji, a co mi.
Rozumiem zatem, że na swoją obronę nie masz nic ?
Ks.Marek napisał(a):hebnochiański i żaden inny taki - nie.
To poproszę o wykaz zakazanych języków.