Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Forum (/forumdisplay.php?fid=23)
+-- Wątek: PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM (/showthread.php?tid=1518)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


- Ks.Marek - 19-08-2008 01:12

smokeustachy napisał(a):A kto walnał że jestem spamer?
NO, może przesadziłem, nie spammer, tylko mini-troll.
smokeustachy napisał(a):A na jakiej podstawie?
Że w miętkie trafiłem?
Na takiej, że jak masz coś do konkretnego gościa, to do niego się zwracaj osobiście, oko w oko, czy PW w PW, a nie w piaskownicy załatwiasz swe sprawy.


- smokeustachy - 19-08-2008 01:31

Ks.Marek napisał(a):
smokeustachy napisał(a):A kto walnał że jestem spamer?
NO, może przesadziłem, nie spammer, tylko mini-troll.
To tez nieprzemyślane.
Cytat:
smokeustachy napisał(a):A na jakiej podstawie?
Że w miętkie trafiłem?
Na takiej, że jak masz coś do konkretnego gościa, to do niego się zwracaj osobiście, oko w oko, czy PW w PW, a nie w piaskownicy załatwiasz swe sprawy.
Brakuje mi dobrego przykładu ze strony osób pełniących funkcje moderatorskie.


- Ks.Marek - 19-08-2008 01:43

smokeustachy napisał(a):Brakuje mi dobrego przykładu ze strony osób pełniących funkcje moderatorskie.
To daj mi przykład dobrego zachowania. Zrób to dla mnie, którym jest pyłem mizernym, i w ogóle do luftu.

Jeśli mam do kogoś zastrzeżenia, a jego wypowiedzi na forum nie budzą zastrzeżeń to piszę do niego wówczas PW. Jeśli łamie regulamin, jeśli lekceważy sobie to, gdzie jest, to nie ma zmiłuj. Moderacja działa jak skalpel.
Nie będę na razie dzielił się wnioskami z moich spostrzeżeń, bo mogłyby być zbyt daleko posunięte w krytycznym spojrzeniu. Podejrzewam, że jedni już wiedzą, o co chodzi; drudzy się domyślają, jeszcze innym to się objawi samo. A tak w ogóle, to czas pokaże sam, co wynika z owych spostrzeżeń...


- heysel - 20-08-2008 19:24

Ks.Marek napisał(a):A jakiś konkrecik?
Nie jeden i nie dwa są Ci konkretnie znane. Wyliczać publicznie niczego nie będę *.

* - dlatego, że uważam takie wyliczanki za brak taktu


- krzysiek_enoch - 20-08-2008 20:16

Takie pytanie: Dlaczego niektórych userów nie można dodać do ignorowanych?


- Ks.Marek - 20-08-2008 21:52

krzysiek_enoch napisał(a):Dlaczego niektórych userów nie można dodać do ignorowanych?
Widać taka wola niebios [-o<
Albo są to tacy, których nie wolno ignorować [-X
A może komp/przeglądarka ci się kaszani... :-k


- nordlys - 21-08-2008 03:19

znow pytania techniczne:
1. co oznacza znaczek "ignoruj " z czerwonym krzyzykiem, ktory pojawia sie przy niektorych postach w prawym gornym rogu?
2. dlaczego bedac na stronie tego forum nie dzialaja mi klawisze z polskimi literami (gdzie indziej dzialaja), a u gory pojawia sie czasem komunikat o uzywaniu skryptu wyludzajacego informacje?-co mozna zrobic, aby przywrocic poprzedni stan? (wczoraj rano bylo wszystko w porzadku).

Prosze o zastosowanie j. nieinformatycznego, bo nie znam sie na kompach.

Przepraszam, za brak znakow polskich, ale moj komp odmawia posluszenstwa.[/list]


- Ks.Marek - 21-08-2008 08:03

nordlys napisał(a):1. co oznacza znaczek "ignoruj " z czerwonym krzyzykiem, ktory pojawia sie przy niektorych postach w prawym gornym rogu?
2. dlaczego bedac na stronie tego forum nie dzialaja mi klawisze z polskimi literami (gdzie indziej dzialaja), a u gory pojawia sie czasem komunikat o uzywaniu skryptu wyludzajacego informacje?-co mozna zrobic, aby przywrocic poprzedni stan? (wczoraj rano bylo wszystko w porzadku).

Prosze o zastosowanie j. nieinformatycznego, bo nie znam sie na kompach.

Ad 1: pojawia się przy wszystkich postach innych użytkowników (nie w twoich postach). Załączenie go powoduje, że nie czytasz (bo ich nie widzisz) postów ignorowanych userów (żeby się nie denerwować treścią w nich zawartych)
Ad 2: Być może jakiś włam na forum? A może wystarczy tylko cookies wyczyścić w przeglądarce:
w Internet Explorer: Narzędzia -->Opcje internetowe--->Usuń pliki tymczasowe

Osobiście polecam zainstalowanie innej przeglądarki, np Mozilla Firefox


- gradzia - 05-09-2008 00:39

mam pytanie: co się stało z funkcją pomógł bo mi się takowy przycisk nie pojawia przy autorze tematu, Może w czasie mojej nieobecności na forum zaszły w tym wzgledzie jakieś zmiany, jeśli tak prosze o wyjaśnienie lub o poprawienie jakiegoś błędu :-k


- Annnika - 05-09-2008 01:03

Ten przycisk ma tylko autor tematu żeby nagradzać odpowiedzi na swoje pytania. Zawsze tak było.


- gradzia - 05-09-2008 23:39

a no tak, kurka sorki, wiedziałam, ze coś z autorem.... 8-[


- PS - 11-10-2008 16:08

Czemu temat mój został usunięty: http://forum.ewangelizacja.pl/viewtopic.php?t=3909 ?
Pragnę by wrócił.
Pozdrawiam dżuńor adminów :papa: .


- Rachel - 11-10-2008 17:16

PS napisał(a):Czemu temat mój został usunięty: http://forum.ewangelizacja.pl/viewtopic.php?t=3909 ?
Pragnę by wrócił.
Pozdrawiam dżuńor adminów .
Jest na swoim miejscu Uśmiech w odpowiednim dziale o odpowiednim czasie Oczko


- Ks.Marek - 11-10-2008 20:09

PS napisał(a):Pragnę by wrócił.
Mówisz i masz Uśmiech

[ Dodano: Sob 11 Paź, 2008 20:12 ]
http://forum.ewangelizacja.pl/viewtopic.php?p=120845#120845


- smokeustachy - 01-01-2009 01:28

E za co dostałem ostrzeżenie?
http://forum.ewangelizacja.pl/search.php?mode=results
Ostatnia moja aktywnosc 9 grudnia?

[ Dodano: Sro 07 Sty, 2009 15:12 ]
No i wiedziałem, że na tym się skończy.