Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Mój mąż jest... księdzem - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Ewangelizacja (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Ewangelizacyjna Pomoc (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Mój mąż jest... księdzem (/showthread.php?tid=1990)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


- Jólka - 24-02-2009 16:28

Patrze na te statystyki i... normalnie bym musiała zastanowić się dobrze, czy moi znajomiu księża są "normalni", skoro nie łapią się w tych statystykach. Znam przynajmniej 50 (może nawet więcej ale tak będzie łatwiej statystycznie liczyć), wobec czego by wyniakało z tych statystyk, że 6 z nich prowadzi "podwójne życie". Ciekawa sprawa... chyba muszę ich "uświadomić", żeby zmienili "styl życia" bo nie pasują do statystyk.

Co do odchodzących... trudno wyrokować.


re. Rachel - szukacz - 24-02-2009 18:39

jasne........ Rachel wie najlepiej Język .to jakie są Twoim zdaniem te statystyki????????????????????


- spioh - 24-02-2009 19:16

szukacz, takie jak zawsze: ja mam 2 auta, ty żadnego, ale średnio statystycznie mamy po jednym Szczęśliwy
statystyka zawsze upraszcza rzeczywistość, a niejednokrotnie sama ją kreuje przez odpowiednie opisanie i skomentowanie.


- Rachel - 24-02-2009 19:31

spioh, zawsze na zajeciach słyszałam - statystyki służą tylko celom propagandowym :diabelek:


- Myszkunia - 25-02-2009 12:53

"statystykami można dowolnie manipulować"...też ze studiów tekścik...


- Ks.Marek - 02-03-2009 11:52

To zupełnie jak z Shoah - mówi się, że wielkie mnóstwo Żydów wymordowano, ale nikt nie kwapi się do powiedzenia konkretnie: ile?

To jest tak zwany dogmatyzm - domniemane założenie, że jakaś teza, która dość często jest powielana, w końcu doczekuje się afirmacji w postaci takiego mówienia: "wszyscy wiedzą, że", kiedy tak faktycznie wygląda to w ten sposób: "wielu wierzy, że". Różnica między wiarą a wiedzą jest dość zasadnicza.