Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Bal dziewic - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Chrześcijanie w Internecie (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ciekawe Tematy (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Bal dziewic (/showthread.php?tid=2215)

Strony: 1 2 3 4 5


- Offca - 19-04-2007 12:42

Annnika napisał(a):a najlepiej jak oba idą w parze Duży uśmiech
Czasem to niemożliwe z różnych powodów. Nie tylko dlatego, że facet "wykiwał". Moja znajoma miała torbiela na jajniku i operacyjnie straciła błonę dziewiczą.


- Ela - 19-04-2007 22:27

Annnika napisał(a):Czasami psychiczne - moralne dziewictwo o wiele bardziej cenne od fizjologicznego... a najlepiej jak oba idą w parze Duży uśmiech

i tu zostala zawarta cala esensja dziewictwa.


- Scott - 02-05-2007 15:59

Cytat:Wszystko jest do kupienia – nawet Cnota i to przez duże! Kobiece perfumy o nazwie "Virtue" (cnota) wyprodukowała chrześcijańska firma w USA, która chce, aby jej produkt zbliżył kobiety do Boga. Wśród wielu dodatków zapachu pojawiają się składniki znane z Pisma Świętego – kadzidło, mirra, a także figa.

Inspiracji szukaliśmy w Biblii. Tworzenie "Virtue" było podróżą i przygodą przez zapachy oraz Pismo z zadziwiającymi cudami, które potwierdzały nasze wybory – powiedział Rick Larimore, przedstawiciel producenta, firmy IBI z miejscowości Orange (CA) w USA. Nasze perfumy przynoszą dar wonności i nadziei odnowionego ducha. Nikt tego wcześniej nie zrobił z perfumami, które przypominają nam o często znikomej, łączności z Bogiem – dodał.

Za "uduchowione" wonności, które mają pomagać również przy modlitwie, trzeba zapłacić 80 dolarów. Produkt dostępny jest w małym flakoniku z pozłacanym dozownikiem.

http://www.ekumenizm.pl/content/article/20070418111801507.htm


- Ks.Marek - 02-05-2007 18:16

Scott cytując www napisał(a):wyprodukowała chrześcijańska firma w USA, która chce, aby jej produkt zbliżył kobiety do Boga. Wśród wielu dodatków zapachu pojawiają się składniki znane z Pisma Świętego – kadzidło, mirra, a także figa.

A ta chrześcijańska firma to Kościół Nowo - Niebiesko - Botanicznie - Ewageliczny :mrgreen:


- Polonium - 26-07-2008 16:08

Cytat:Wśród wielu dodatków zapachu pojawiają się składniki znane z Pisma Świętego – kadzidło, mirra, a także figa.

To nawet interesujące. W Piśmie Świętym o wielu wonnościach używanych dawniej też się dowiemy. Gdzieś w NT była mowa np. o olejku nardowym, który zużyła pewna niewiasta. Wylała go na stopy Chrystusa i swymi włosami je otarła.


- Annnika - 26-07-2008 17:04

Polonium, nic to się ma do głównego tematu. PRZESTANIESZ SPAMOWAĆ :?: :!: Trzecia taka uwaga Twoja w tematach ni przypiął ni wypiął, jak sprawdzam ostatnie wypowiedzi...


- Ks.Marek - 13-08-2008 10:52

Podstępny artykuł, ot co.

Albo specjaliściz Bravo:
Cytat:Pierścienie dziewictwa na palcach i deklaracje o wstrzemięźliwości seksualnej to dla niektórych gwiazd podstawa w budowaniu scenicznego wizerunku. Czy są w tym wszystkim szczerzy?! Zachęcamy Was do dyskutowania na temat artykułu z BRAVO na stronie BRAVO.pl...

Przeczytajcie zatem nasz materiał w gazecie i dyskutujcie o nim w necie. Czy dziewictwo deklarowane przez Jonas Brothers i Miley Cyrus to prawdziwa cnota czy ściema?



- nieania - 13-08-2008 12:46

A ja nie jestem dziewicą... :cry: choć bardzo chciałam być nią do ślubu, zachować cnotę dla męża.... tak bardzo chciałam... ;( ale to nie było zależnie ode mnie... zabrał mi to co najcenniejsze.


- Myszkunia - 13-08-2008 15:27

nieaniu, napisalas o strasznym przezyciu.wspolczuje.
ale to nie sprawia, ze musisz sie czuc niedziewicą.


- Annnika - 13-08-2008 15:38

Czystość i dziewictwo to nie tylko biologiczna tkanka Oczko - ale przede wszystkim serce.


- nieania - 13-08-2008 17:04

Tak wiem o tym, ale... to trwało tak długo. Ja już się nie czuję dziewicą, bo zbyt wiele razy się to powtórzyło.


- Myszkunia - 20-08-2008 15:22

mam nadzieję,że już nie trwa? Zawsze masz szansę na poczucie się lepiej.

A z tym dziewictwem biologicznym to były kiedyś historyjki,że koleżanki prosiły kolegów o przerwanie błonki, by czuc się "bardziej na czasie".

I inne historyjki,że decydowały się na stosunek,żeby po przerwaniu błonki mieć mniej bolesny okres.


- Rachel - 20-08-2008 19:22

nieania, nie dawno czytałam książkę pod tytułem Czystego Serca tam baradzo pięknie i prosto jest napsane odnośnie dziewictwa. i mocny akcenty jest na dziewictwo duchowe. Uśmiech teraz nie moge sobie przypomnieć autora, ale jak odkopię ksiązkę to podam.


- Annnika - 20-08-2008 20:00

Myszkunia napisał(a):decydowały się na stosunek,żeby po przerwaniu błonki mieć mniej bolesny okres
... co jest kolejnym mitem i zabobonem bo brak błonki nie zmienia gospodarki hormonalnej...


- klapciu - 20-08-2008 21:55

Jólka napisał(a):nieźle, kiedys na wierze czytalam o sprzedarzy koszulek z napisem "Jestem dziewicą"

A matko... straszne... w życiu bym takiej koszulki nie założyła... poza tym to moja prywatna sprawa i po co to ogłaszać całemu światu... poza tym teraz są te bluzki przerobione... można to na Woodstocku zauważyć... Z resztą po co manifestować taką rzecz?