Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
"Cesarki" na cenzurowanym? - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Chrześcijanie w Internecie (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ciekawe Tematy (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: "Cesarki" na cenzurowanym? (/showthread.php?tid=2243)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


- kumbaja - 24-05-2007 13:52

rekonwanwalescencja po cc wcale taka krotsza nie jest. zalezy jaki sie mialo porod naturalny. ja mialam szwy i potem zakazenie i ponad 3 tyg wszystko mi sie goilo. blizna po cc nie jest wcale taka widoczna a blizna w kroczu jest wyczuwalna i to bardzo. wlasnie przez to ze na tylku usiasc nie moglam przez 2 tyg, nie bylam w stanie karmic piersia.

kazdy porod ma swoje za i przeciw i nie ma ego lepszego wiec uwazam ze kobieta powinna mec prawo wyboru ale swiadomego kiedy orzedtswione i omowione z niazostaly wszysgkie za i przeciw.


- ddv - 24-05-2007 13:55

ciągle liczę że Kumbaja zajrzy - a mogę co nieco dołożyć .. :roll:
Podstawową sprawą jednak jest tu dla mnie co nieco innego - fakt, że "cesarka":" zmniejsza owszem ból podczas "akcji porodowej" - jednak ten ból trwa o wiele dłużej i powoduje na dodatek "cesarka" cały szereg zarówno bezpośrednich (np. zwiększona możliwość zakażenia dodatkowej rany jaką jest cięcie brzucha matki) jak o pośrednich komplikacji (przecież po cesarce kobieta ma utrudnioną możliwość np. karmienia piersią)


- kumbaja - 25-05-2007 12:48

http://polskalokalna.pl/wiadomosci/news/kto-jest-winien-smierci-mojego-synka,954978,3328

brak mi slow, kobieta krwawila a oni ja spowrotem odeslali na sale przedporodowa zamiast zabrac sie za cesarke!!! partactwo do potegi n-tej!!!

ciekawe jak to sie ma do pogladow na temat cesarek poloznego ktory badal ta kobiete.


- Ks.Marek - 03-08-2007 15:58

Sondaż Wirtualnej Polski odnośnie spowiedzi.


- nieania - 03-08-2007 16:24

W ankiecie oczywiście tylko kobiety się wypowiadają... :-k


- kumbaja - 03-08-2007 18:44

co to ma z cc wspolnego?


- nieania - 03-08-2007 19:19

kumbaja napisał(a):co to ma z cc wspolnego?
No bo w ankiecie jest pytanie, "Czy chcę rodzić siłami natury?" A co jeśli będą głosować mężczyźni? Jakby nie było ankieta to też część tematu.


- kumbaja - 03-08-2007 20:00

o sorki nieania chodzilo mi o link ktorym ksiadz marek zapodal Uśmiech a co do twojego komentarza to mysle ze mezczyzni w takich sprawach glosowac nie powinni.