Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
J. K Rowling - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Dział techniczny (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- Wątek: J. K Rowling (/showthread.php?tid=2510)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


- Fils - 31-10-2008 15:49

Scott USA jest najbardziej zacofanym krajem jaki znam (z krajów 'zachodnich') - to właśnie usa jest krajem pseudo demokratycznym Oczko.

Może trochę dziwne pytanie zadam ale... Czemu akurat tą autorką się zajmujecie?


- duszyczka - 31-10-2008 16:03

Fils napisał(a):Czemu akurat tą autorką się zajmujecie?
Moja sprawka xD


- Annnika - 31-10-2008 17:17

Fils, Scotta od miesięcy na ma na forum Duży uśmiech


- Kinga93 - 22-11-2008 15:02

Co do książek o Harrym Potterze: jeśli traktujemy je jako bajkę, wymysł to jest OK. Gorzej, gdy bierzemy ta książkę na poważnie, wtedy jest coś nie tak;(


- Komzar - 22-11-2008 22:27

Dokładnie to samo można by powiedzieć o wszystkich bajkach i ich autorach.


- Kinga93 - 23-11-2008 20:12

Bo w życiu chyba tak jest, że wszystko jest dobre jeśli potrafi się korzystać z trego w dobry sposób i z umiaremOczko


- Komzar - 28-11-2008 12:28

Amen!


- Milky Way - 30-11-2008 19:01

Temat tendencyjny, wszędzie widzicie zło. Nie widzice,że w tej książce poruszane sa ważne tematy jak dobroć, walka ze złem, miłość, sprawiedliwość. Macie klapki na oczach. Zadnego obiektywnego osądu tylko to,co propaguje wiara. zadnego głosu, nie zgadzam się!

To tak jakby powiedzieć,że polacy to głównie złodzieje i pijacy i w każdym się tego dopatrywać... :?


- M. Ink. * - 30-11-2008 23:20

Milky Way napisał(a):Temat tendencyjny, wszędzie widzicie zło. Nie widzice,że w tej książce poruszane sa ważne tematy jak dobroć, walka ze złem, miłość, sprawiedliwość. Macie klapki na oczach. Zadnego obiektywnego osądu tylko to,co propaguje wiara. zadnego głosu, nie zgadzam się!

To tak jakby powiedzieć,że polacy to głównie złodzieje i pijacy i w każdym się tego dopatrywać... :?
MASZ KLAPKI na oczach nie widząc zła tam, gdzie ono rzeczywiście jest i stopniowo opętuje


- Fils - 30-11-2008 23:30

M. Ink. *, Zastanów się czy ty przypadkiem klapek nie masz. Nie patrz na czerwonych mikołajów - wzięli się z pogańskiego kultu muchomora, który przynosił prezenty (taki słowiański narkotyk).


- Milky Way - 01-12-2008 00:18

Albo święci Mikołaje to pedofile Język. Zgadzam się z Filsem.


- Komzar - 01-12-2008 14:41

Milky Way napisał(a):...polacy to głównie złodzieje i pijacy...
też mi ameryka, wiadomo od dawana :diabelek:


- Helmutt - 01-12-2008 15:05

M. Ink. * napisał(a):
Milky Way napisał(a):Temat tendencyjny, wszędzie widzicie zło. Nie widzice,że w tej książce poruszane sa ważne tematy jak dobroć, walka ze złem, miłość, sprawiedliwość. Macie klapki na oczach. Zadnego obiektywnego osądu tylko to,co propaguje wiara. zadnego głosu, nie zgadzam się!

To tak jakby powiedzieć,że polacy to głównie złodzieje i pijacy i w każdym się tego dopatrywać... :?
MASZ KLAPKI na oczach nie widząc zła tam, gdzie ono rzeczywiście jest i stopniowo opętuje
No to GDZIE KONKRETNIE jest to zło u Rowling? Bo jak na razie to wiele gadasz ogólników, ale jakoś niekoniecznie do rzeczy.


- M. Ink. * - 01-12-2008 18:20

Helmutt napisał(a):No to GDZIE KONKRETNIE jest to zło u Rowling? Bo jak na razie to wiele gadasz ogólników, ale jakoś niekoniecznie do rzeczy.
odsyłam do tego wszystkiego co było napisane w temacie o Potterze, bo nie chce mi sie tego stamtąd tu wklejać i dziesięć razy powtarzać ](*,)


- Ks.Marek - 01-12-2008 18:33

Milky Way napisał(a):Nie widzice,że w tej książce poruszane sa ważne tematy jak dobroć,
A co to dobroć wg ciebie?