Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Zapraszam . - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Chrześcijanie w Internecie (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Inne linki (/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Wątek: Zapraszam . (/showthread.php?tid=2650)

Strony: 1 2


Zapraszam . - Iwona - 18-08-2007 12:13

Zapraszam na forum http://www.jezus.freeforums.org/index.php


- piano - 21-08-2007 00:28

Wspaniałe forum Iwonko Uśmiech


- Dunia - 01-09-2007 17:45

Sporo jest tam bardzo fajnych i ważnych tematów Uśmiech


- Daidoss - 01-09-2007 21:45

Dunia napisał(a):Sporo jest tam bardzo fajnych i ważnych tematów Uśmiech
Czy ja wiem czy tak sporo :?: :roll:


- Dunia - 01-09-2007 22:01

Sporo - jak dla mnie Duży uśmiech


- Daidoss - 02-09-2007 07:52

Dunia napisał(a):Sporo - jak dla mnie Duży uśmiech
Najważniejsze aby się Wam podobało Uśmiech


- paprotka - 09-09-2007 03:46

Daidoss napisał(a):
Dunia napisał(a):Sporo jest tam bardzo fajnych i ważnych tematów Uśmiech
Czy ja wiem czy tak sporo :?: :roll:

Daidoss,

No to trzeba troszke forum rozbudowac :mrgreen: to bardzo nowe forum i dopiero zaczelo raczkowac Uśmiech Iwonko, widzialam, ze sie juz tym troszke zajelas. :* Sylwio, dzieki, ze wspomialas o tym watku, moglam tu zajrzec i podziekowac.

Duza buzka dla wszystkich uzytkownikow i modle sie aby laska Jezusa zawsze Wam towarzyszyla w posludze Panu. Niech Jego swiete imie bedzie wychwalone na calym swiecie, takze internetowym.


- angua - 09-09-2007 12:37

Prawdę mówiąc nie przepadam za takimi forami [lekko mówiąc...] - i po prostu nie wchodzę, bo co mam psuć krew sobie i innym Oczko

Ale jak już zaglądnęłam, to i weszłam w pierwszy lepszy wątek - rozmawiają sami administratorzy z moderatorami Duży uśmiech Macie tam w ogóle zwykłych użytkowników? Czy każdy, kto się zarejestruje, w nagrodę dostaje jakąś funkcję? Oczko



- Daidoss - 09-09-2007 15:32

angua, jesteś bezlitosna Język


- angua - 09-09-2007 16:21

Kurcze. A starałam się nie pisać tego, co tak naprawdę myślę... xD


- paprotka - 09-09-2007 18:45

angua napisał(a):Prawdę mówiąc nie przepadam za takimi forami [lekko mówiąc...] - i po prostu nie wchodzę, bo co mam psuć krew sobie i innym Oczko

Ale jak już zaglądnęłam, to i weszłam w pierwszy lepszy wątek - rozmawiają sami administratorzy z moderatorami Duży uśmiech Macie tam w ogóle zwykłych użytkowników? Czy każdy, kto się zarejestruje, w nagrodę dostaje jakąś funkcję? Oczko

angua,

Wiesz, trafilas w dziesiatke. Jak zalozylismy forum to wszyscy otrzymali jakas funkcje. Nie w slepo ale znajac sie juz troche. Mysle, ze to co Tobie sie podoba nie musi innym sluzyc ale cenie Twoja opinie. Dzieki Uśmiech Tak naprawde to myslalam, ze to watek w ktorym Iwonka zaprosila uzytkownikow, nie watek krytyki :wink: Krytyka to tez dar od Boga ktory uczy milosci, cierpliwosci i zaufania w Jego madrosc, nie nasza.

Angua, zycze Tobie i innym owocnej pracy na internecie. Niech Wam przyswieca laska Boska, wszyscy jej potrzebujemy. Zastan jak zawsze z Bogiem


- piano - 09-09-2007 18:48

Na naszym forum każdy jest mile widziany, zapraszamy wszystkich do dyskusji. Jak wspomniała carme~light forum trzeba rozbudować i myślę oczywiście o reklamie Uśmiech


- paprotka - 09-09-2007 19:06

Daidoss napisał(a):angua, jesteś bezlitosna Język

Daidoss,

:mrgreen: ale ma ladny avatar, slicznego pieska/wilczka. Moj syn uwielbia zwierzeta i jak widze taki obrazek to zawsze sie umiecham.

Sylwio :* zycze blogoslawionej niedzieli


- angua - 09-09-2007 19:09

carme~light napisał(a):Wiesz, trafilas w dziesiatke. Jak zalozylismy forum to wszyscy otrzymali jakas funkcje. Nie w slepo ale znajac sie juz troche. Mysle, ze to co Tobie sie podoba nie musi innym sluzyc ale cenie Twoja opinie. Dzieki Uśmiech
Oczywiście świetnie sobie zdaję z tego sprawę Uśmiech Niektórzy lubią obrażać się wzajemnie, kolejni - dyskusje na ostrzu noża, inni - w miarę spokojną wymianę różnych poglądów, a jeszcze inni - rozmowę w swoistym kółku wzajemnej adoracji Oczko

I ja nie mam nic przeciwko temu, żeby dla tych ostatnich powstawały fora na zasadzie pławienia się we własnym sosie. Tak samo, jak nie mam nic przeciwko istnieniu Racjonalisty. Tyle że ani za jednym, ani za drugim nie przepadam. Co napisałam w pierwszym poście.

Nie chciałam, żeby to była krytyka. Była to odpowiedź na zaproszenie - że zajrzałam, ale ponieważ nie lubię takiej formy netowej aktywności, więcej zaglądać nie będę.

Pozdrawiam Uśmiech



- paprotka - 09-09-2007 19:22

angua napisał(a):a jeszcze inni - rozmowę w swoistym kółku wzajemnej adoracji Oczko

Male sprostowanie, tak z glebi mojego serca, aby nie bylo pomylki w tym, co forum "jezus" oferuje.

W kolku adoracji Jezusa. Mysle, ze tylko taka adoracja jest Bogu mila i modle sie aby nidgy nam sie to nie pokrecilo. Uśmiech .

Z laska Boga mysle, ze bedzie dobrze Uśmiech .