Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



RE: Poznajmy się :) - Jólka - 03-01-2005 20:00

a ja żem jestem sobie takim niepozornym absolwentem i studentem UWM w Olsztynie. Żem skończyłam na nieistniejacym juz niestety wydziele Pedagogiki i Wychowania Arystycznego (w skrócie wydziale PiWA) oligofrenopedagogike i mam tytul magistra... ponadto pomykam po korytarzach naszego diecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego, z takowej racji iz w tym miejscu rowniez miesci sie wydzial teologii wczesniej wspomnianego UWM (w wolnym tlumaczeniu Uniwersytet Wiejsko-Miejski) to moze tyle o mnie Oczko


O mnie - CezaryT - 07-01-2005 20:29

Witajcie

Zjechałem cały świat parę razy, wszystkie oceany, morza i ich wybrzeża.
Pracowałem w ropie, kładłem rurę gazową, obsługiwałem platformę, pracowałem w rafinerii, byłem inspektorem, woziłem ropę statkami tak dużymi, że na ich pokładzie można by było rozegrać jednocześnie trzy niezależne mecze piłkarskie i jeszcze na trybuny byłoby dobre miejsce, czyli na VLCC.
Mam kilkanaście międzynarodowych licencji w najwyższej klasie i parę dyplomów, znam parę języków obcych.
W młodości swej pracowałem jako murarz, pomocnik tynkarza, tragarz, tapeciarz, malarz, majtek pokładowy, byłem czwartym pomocnikiem kucharza (tzw. warzywny), żeglarzem, udzielałem korepetycji z matematyki i fizyki. .

Mam żonę sportowca zawodowca + czworo dzieci, mam jeszcze adoptowanego syna w Hondurasie, którego wykształciłem na stolarza.

Master Mariner
CezaryT


- Daidoss - 08-01-2005 00:07

Kurcze z kąd to ja Cie znam :?: Gdzieś Cie już widziałem Szczęśliwy


- Offca - 08-01-2005 00:19

Acha, zapomniałam dopisać, że mam ujmująco denerwujące usposobienie Duży uśmiech

P.S. Rasta, masz ładne dready
P.P.S. Daidoss, Gregoriano, jak już ucinaliście sobie kończyny siekierą, to schowalibyście przynajmniej dobrze ten keczup 8)


- Gregoriano - 08-01-2005 10:03

Offca napisał(a):P.P.S. Daidoss, Gregoriano, jak już ucinaliście sobie kończyny siekierą, to schowalibyście przynajmniej dobrze ten keczup 8)

Cały w tym motyw! Wielokrotnie robiłem motyw z ketchupem i zawsze zapomniałem go schować, tym razem dawne prawidło też zadziałało, hehehehehe :wink:

Przynajmniej jest śmieszniej.....


Twoje rekordy Daidoss?! - CezaryT - 13-01-2005 19:02

Mnie podnoszenie ciężarów nie pasjonuje, ale moja żona swego czasu uprawiała tak zwany „power lift”. 20 lat temu nie było jeszcze oficjalnie uznanej takiej dyscypliny sportu jak kobiece podnoszenie ciężarów. W wadze do 48 kilo ma druga połowa, Krystyna, odnosiła w młodości znaczne sukcesy. Do dziś mamy w domu sztangi, hantle, rowery, bieżnię, itd, czyli salę treningową.
Jeśli można wiedzieć Daidoss, to ile wyciskasz kilo na ławce i przy jakiej wadze własnej.
Ile kg podnosisz na barkach, a ile unosisz z ziemi?
Tak pytam z żywej ciekawości.
Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy
CezaryT


- Offca - 13-01-2005 22:24

O ja cie! Daidoss nie wyglądasz na takiego co by miał takie muły :mrgreen:


- Daidoss - 13-01-2005 23:22

Offca napisał(a):O ja cie! Daidoss nie wyglądasz na takiego co by miał takie muły :mrgreen:
O jaaaaa :!: Offca to znaczy, że mnie wyśmiałaś :?: Nie dobra Ty Wełniaku jeden :!: :!: Szczęśliwy

CezaryT napisał(a):Jeśli można wiedzieć Daidoss, to ile wyciskasz kilo na ławce i przy jakiej wadze własnej.
Ile kg podnosisz na barkach, a ile unosisz z ziemi?
Tak pytam z żywej ciekawości.
Moja waga to aktualnie 75kg schudłem Smutny
Na ławeczce wezme puki co 95kg. Na barki nigdy nie wyciskałem maxa więc nie wiem ile wycisne. Ile unoszę z ziemi :?: Jesli chodzi Ci o martwy ciąg to brałem 110kg więcej się bałem. zawsze mam schize, że mi coś trachnie :?

To narazie na tyle. Proszę się nie smiać bo będzie to surowo karane Język 8)


- Offca - 13-01-2005 23:25

Jejku to nie miało być wyśmianie :mrgreen:


- Rasta - 15-01-2005 12:45

No byłem niedawno u Daidossa na treningu. Powiem, że łapska to on ma. Na siłowni tez powera daje. Na Odnowie mógłby stanąc na bramce Duży uśmiech


- Daidoss - 15-01-2005 15:20

Oj Rasta przestań :!: :oops: co za koleś z Ciebie Język


- Futrzak - 15-01-2005 18:33

A ostatnio na wuefie Daidoss narzekał na rozgrzewkę, którą prowadziłem ja! Mówił: "daj na luz". Ale to było po studniówce...


- Daidoss - 15-01-2005 21:07

No wiesz dobrze, że powiedziałeś, że to było po studniówce Duży uśmiech hehe ale Ty chyba nie powiesz, że byłeś pełen sił Język bo Cię Futer będę podejrzewał o koksowanie Język Szczęśliwy


- Offca - 15-01-2005 23:56

Coś takiego... A ostatnio ktoś tu narzekał, że gadam z Julią nie na temat, a tu proszę bardzo! :roll: Oj chłopcy, chłopcy... [-X


- Gregoriano - 16-01-2005 14:23

Offca napisał(a):Coś takiego... A ostatnio ktoś tu narzekał, że gadam z Julią nie na temat, a tu proszę bardzo! :roll: Oj chłopcy, chłopcy... [-X

Dobrze im powiedziałaś :mrgreen: