Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



- Jólka - 20-02-2005 14:36

oj sie czepiacie, moze jej poprostu zdretwial palec i... chciala go rozprostowac a wtedy ktos fotke zrobil z zaskoczenia Oczko


- Gonzo - 20-02-2005 14:41

Daidoss napisał(a):Ooooooooooo masakra Szczęśliwy Szczęśliwy :!: :!:
hehehehe
Riczard ta ostatnia fota bo kulne hehehe. >Uśmiech<

Karol ale i tak jest jeszcze jedna lepsza fotka Uśmiech
tam to dopiero mam fryzure na glowie Język


- Daidoss - 20-02-2005 16:30

Gregoriano ma racje, zaden facet by tego nie zrobil Duży uśmiech hehe wiadomo, że kobieta musiala to zrobić Język
hehe Szczęśliwy :^o


- Olanta - 20-02-2005 17:25

O lllludzie ! Co za foty Język Tak się bawi Sulechów hehehe Oczko Gregoriano ciekawe co by Upinka powiedziała na ten Twój tekst o kobietach Język Miałbyś pewnie przypalony obiadek w niedzielę Język heheh


- Jólka - 20-02-2005 17:51

no tak... a moze sprobujcie tak zyc bez kobiet... ciekawe po jakim czasie zatesknicie...


- Rasta - 20-02-2005 18:18

Ten palec to nie skomentuję Język hehe ale ogólnie fotki kozackie Duży uśmiech
najlepsze z ks. Darkiem Szczęśliwy


- Lubsia - 20-02-2005 20:48

Male sprostowanie
Julia napisał(a):no tak... okresle to tak... kontempluje wlasna dlon... Lubsia... nieźle

Julia nie zrozumialas mnie Uśmiech Ja to ta trzecia z tych niezidentyfikowanych czyli pierwsza d lewej.
A co do zdjecia to prosze go nie komentowac bo urazilo to uczucia pewnej osoby.
Gepardzik nastepnym razem prosze postaraj sie dobierajac zdjecia pomyslec czy to nikogo nie urazi.

Pozdrawiam Uśmiech :aniol:


- Jólka - 20-02-2005 20:55

no tak... wyglada na to ze zle zrozumialam...
no tak Gepardo... dostalo ci sie Smutny no coż takie zycie...


- Rasta - 20-02-2005 23:26

Dlaczego usunę :?: Czy ta osoba się teraz wstydzi tego palaca :?: Skoro nie wstydziła się go pokazać tam to niech i bedzie zdjęcie w internecie :mrgreen:


- Jólka - 20-02-2005 23:51

no wreszcie jakies swojskie klimaty, dzieki ofieczko... aula na Gólwackiego, tam zdawalam swoj pierwszy (na 1 roku) i ostatni (na 5 roku) egazmin... i ten zwisajacy niezmiennie nad scena zwiniety ekran, z ktorego wykladowcy w zasadzie nie korzystaja... troche teskno mi do lat studenckich Smutny ale bylo minelo, juz nie ma mojego wydzialu PiWA wiec... niech im bedzie...

[ Dodano: Nie 20 Lut, 2005 21:53 ]
sorki za błea aula jest oczywiscie na Głowackiego 17 w Olsztynie Oczko


- Offca - 21-02-2005 01:14

No pacz, nie pomyślałam Język Lampa była, ale nawet z bliska nie bałdzo wyszły jak widzisz... Nie wiedziałam, że cyfrówka nie łapie ostrości w ciemnościach :roll: Buuuu, a miałam takie ładne zbliżenia Budzego, a mi nie wyszły :cry:


- Jólka - 21-02-2005 01:24

mnie zawsze tam wychodzily kiepsko fotki, z koncertow, z balów i... z przedstwienia w ktorym gralam krasnala....


- Smyracz - 23-02-2005 08:50

Ktoś na tamtym zdjęciu wymazał środkowego palca Język hehehehe Duży uśmiech


- Gonzo - 24-02-2005 15:27

kojarze to cacko tez nim jezdzilem Uśmiech
to bylo chyba na spotkaniui porzegnalnym ks. Marcina Uśmiech


- Ravenloff - 24-02-2005 23:06

No fajnie Offca, że dałaś fotki z imprezy na której byłaś (koncert 2Tm2,3), ale jak ja bym miał wklejać fotki które na jakiś imprezach robiłem, to byście nic innego nie robili tylko fotki oglądali.
No jak byś Offca była na tych fotkach, albo Julia, czy kto inny z tego Forum, to rozumię... ale w tym wypadku, to...

Reasumując: dbajmy o chociaż grubsze trzymanie się tematu.

A ta fotka Daidossa na "wechikule" to była robiona na ognisku Odnowy+Oazy+Ministrantów. I jak mi się przypomina nie było to pożegnanie x.Marcina.

A co do fotek które umieścił Gepardzik to te fotki ja robiłem, ale niestety nie miałem kontroli nad tym co Gepardzik upublicznił. Ja bym je bardziej ocenzurował. No ale wierzę, że z czasem i on się nauczy co można dać, aby potem na kimś psów nie wieszać >Uśmiech<