Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



- Jólka - 07-03-2005 01:55

aha bo wydawalo mi sie ze byl, ale... znikl Oczko Ravi... a moze sie ujawnisz? ja wim ze jestes w Sulku znana osobistoscia, ale... my ludki z poza metropolii (czyli np. z malej wioski zwanej olsztynem) nie znamy twojej sympatycznej mordki (ups! mam nadziej ze sie nie narazilam Oczko )


- Gonzo - 07-03-2005 08:23

Ravi poprostu za duzo fotek robi i nie mago na wiekszosci no ale pare na pewno znajdzie Uśmiech >Uśmiech<


- Daidoss - 07-03-2005 08:26

Ja mam jego zdjęcia. Jak chcesz ravi moge umieścić Uśmiech


- Jólka - 07-03-2005 12:05

to logiczne ze nadworny fotograf nie moze byc z dwoch stron obiektywu Oczko ale moze sie wreszcie pojawi i przestanie byc czlowiekiem widmo?


- Jólka - 07-03-2005 18:36

świetnie Dyduś... las (oder park) superancki... śnieg jak z pocztowek... rower tez rzeklabym... niczego sobie... ale ja nadal nie kojarze Raviego (wez pod uwage, ze nie musi być on znany w kregach Olsztynskich-nawet jesli to najslawniejszy ludź wSulku Oczko )


- Daidoss - 07-03-2005 18:37

Ale to nie jest Ravi Język


- Jólka - 07-03-2005 18:46

sorki ale taki slepy krecik jak ja nie dowidzi kto to jest Smutny oswiecisz mnie?


- Harpoon - 07-03-2005 18:52

o ile ja się nie myle, to to Gregoriano jest Oczko
Rowerek.. tylko z nim mi się to kojarzy Uśmiech


- Daidoss - 07-03-2005 19:05

=D> =D> =D> =D>

heheh no jase :!: Uśmiech Nie wiedzie, że Gregoriana atrybutem jest rower Język
No mysle, że jeszce sie przekonacie o tym Oczko
A może Gregoriano sam napisze :?: Uśmiech


- Jólka - 07-03-2005 19:21

a wdzieliscie mojego przystojniaczka ?
[Obrazek: 60_marcelio_lopez.gif]
to jest to co male misie lubia najbardziej Oczko


- Ravenloff - 07-03-2005 19:43

Julia dobrze pamiętasz, że ja się jeszcze nie ujawniłem.
Po prostu jako fotograf, cięzko jest mi zrobić sobie zdjęcie. Zwykle jak robie innym, to staram się je robić dobrze. Ale jak dam komuś swój aparat, aby mnie na zdjęciu uwiecznił, to ciągle jestem niezadowolony, że zdjęcie jest kiepskie i że źle wyszedłem.
Ale już niedługo umieszczę tu swoje zdjęcie.

Do Daidossa (i nie tylko): zabraniam komukolwiek umieszczania tu zdjęć na których jestem. Jak będę chciał, to sam umieszczę to, które ja uznam za stosowne.


- Offca - 07-03-2005 19:56

Mmmm... Jaki kształtny i smukły >Uśmiech<


- Jólka - 07-03-2005 20:07

hmmmm..... lubie brunetow... poza tm ma bardzo mily glos Oczko ja nie wierzysz to spytaj ludkow z Kanaanu... za czasow moej bytnosci tam... zawsze z nim przychodzilam Oczko (jestesmy razem juz od ponad 7 lat Oczko )


- Futrzak - 07-03-2005 20:22

Julio! Jaka piękna gitara! Ale mówisz, że to "Twój przystojniaczek" - szkoda, że to facet. Jak się uda to ja też zamieszczę zdjęcie mojej ukochanej Oczko


- Jólka - 07-03-2005 22:15

Futrzku, dlaczego szkoda ze to facet? wiesz tak sie dziwnie sklada ze to jedyny facet, ktory wytrzymal ze mna tyle lat... jakos ci z gatunku homo sapiens sie mnie boja czy jak? a moj gitar pozostal mi wierny Oczko