Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



- Offca - 07-03-2005 22:37

Co się tutaj wyrabia, coooo?! :mrgreen: Czy mi się zdaje, czy zchodzimy na tematy "mój ideał mężczyzny/kobiety" >Uśmiech<
Julia już nam pokazała jakich mężczyzn lubi Język Smukłych, kształtnych, najlepiej brunetów, wydających z siebie miłe dla ucha dźwięki :mrgreen:


- Jólka - 07-03-2005 22:43

spokojnie ofieczko... to jest temat o ile sie nie mylę "poznajmy sie", a ja wlasnie ujawniam kolejne szczegoly mojej niezwykle skomplikowanej osobowosci Oczko
wiec co jeszcze moge powiedziec? l;ubie spokojna muzyke (wlasnie dlatego zaczelam grac na gitarze jakies... nie wazne jak dawno, wystarczy chyba ze powiem, ze na poczatlu liceum Oczko )


- Offca - 07-03-2005 22:53

A ja wręcz przeciwnie: ostra muza :twisted: nie tylko ta chrześcijańska. Oprócz (skorośmy już na temat muzyki weszli Oczko ) Armii, 2Tm2,3, OX, lubię sobie czasem Rammsteina posłuchać, Opeth'a, Nirvany, Korna, System of a Down, Artrosis, ah, no i oczywiście Pearl Jam! Kocham Pearl Jam! :mrgreen:


- Daidoss - 07-03-2005 22:58

System of a Down :mrgreen:
A słuchałaś może muzyki Apokaliptyka :?: nie wiem czy dobrze napisałe. Tez dobre Uśmiech


- Jólka - 07-03-2005 23:00

ja raczej poezje spiewana... poza tym to chyba logiczne... skoro jestem poetka Oczko poza tym mam za soba juz debiut aktorsko-poetycki ... chyba nawet niezle nam wyszlo to przedstawienie Oczko


- Offca - 07-03-2005 23:10

Słuchałam Dyduś i od czasu do czasu sobie mogę posluchać Uśmiech Nie to, żebym zaraz za Apocaliptica szalała, ale jest w porządku. Teraz zapoznaję się z Tool'em i Pink Floydem Oczko


- Harpoon - 08-03-2005 00:42

System of a down to szczerze nie lubię Oczko
A Twój Gitar Julio jest całkiem niezły Uśmiech
Hehe, moją ukochaną muzyką zawsze pozostaje jednak gotyk (Nightwish np. kocham po prostu), metal też lubię, szczególnie Therion Uśmiech
Nie będę wymieniać zespołów, ale ogólnie kocham ciężkie kawałki Uśmiech


- Offca - 08-03-2005 00:45

Nightwisha też słucham. Owszem, fajnie grają. Uwielbiam utwór "Dead boy poem".


- Harpoon - 08-03-2005 00:50

"Dead boy's poem" jak już. Ja tego tak bardzo nie lubię. Ale za to "Wishmaster" z tej samej płytki mi bardzo odpowiada Oczko I ta nowa ich piosenka "Wich I had an Angel".


- Offca - 08-03-2005 00:57

A tak, literka połknięta. Nowych raczej nie słucham, z Nightwisha poprzestałam na "Wishmaster". Ogólnie cała płyta mi się podoba. Nie jestem ich wielką fanką, ale jak mam na kompie to sobie po prostu słucham, bo mi wpadło w ucho.

[ Dodano: Pon 07 Mar 2005 23:59 ]
A Artrosis słuchasz? Też niezłe.


- Jólka - 08-03-2005 01:00

no a ja jeszcze czasem wysiagam swoja YAMAHE PSR-520 zeby pograc i paluszki rozcwiczyc...
a chetnie bym sobie posluchala PINK FLOYD ale nie mam skad... od czasu jak nie jestem z Rafałem, to nie mam dostepu do tych płyt Smutny

[ Dodano: Wto 08 Mar 2005 0:04 ]
a jesli chodzi o mojego girara Harpoon to wiem ze jest niezly, bo moj... zreszta wiekszosci osob ktore go widzialy tez sie podaoba Oczko


- Harpoon - 08-03-2005 01:15

Hehe Julia... zakochałam się w Twoim gitarze Uśmiech hehe...
ja jeszcze King Diamond lubie i kiedyś Cradle of Filth ale to już nie to


- Daisy - 08-03-2005 14:35

co do Within Temptation - Angels to sie z Gepardem zgadzam początek jest wypasik Duży uśmiech WYMIĘKAM WTEDY Język


- Ravenloff - 08-03-2005 15:00

Ludzie: Ostrzegam! Zbaczacie z tematu.
Jak byście nie wiedzieli, to na forum jest temat o muzyce, więc proszę tam pisać: Ciężka i ostra muza... hmm...


- Daisy - 08-03-2005 15:03

zachowuj sie i nie krzycz na ludzi :x MUZYKA TA TO POZNAWANIE MNIE I MOICH ZAINTERESOWAŃ bo nikt bo nie powiedział , że ja czegoś takiego słucham >Uśmiech<