Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



- Harpoon - 08-03-2005 15:06

Oj, Ravi przecież ja tylko opowiadając o muzyce mówię o sobie, a w końcu to jest temat "poznajmy sie" Uśmiech
Within Temtation też jest superUśmiech
A nic nie mam do najnowszych płyt Nightwish'a - są super i tyleUśmiech
Widzę, że jest tu parę osób, które słuchają tego, co jaUśmiech miłoJęzyk


- katharsis - 08-03-2005 15:09

Spokojnie Ravi. Troche luzu, Daisy ma rację, poznajemy się pisząc o swoich muzycznych zainteresowaniach. Gepard wkoncu znalazles godnych przeciwników a kim Ty jesteś, ze sie masz za niewiadomo kogo...chwalisz się, ze jechałeś 160 km/h wiesz to troche dziecinne :roll: i co ? nie wszyscy są "godni' zeby z nimi pisac na temat muzyki??? Nie wynoś się ponad innych [-X

POZDRAWIAM Uśmiech


- katharsis - 08-03-2005 15:49

Gepard rozumiem czyli Twoj luz polega na tym, że piszesz sloganem hehe. Każdy ma swój styl Ty czujesz luz pisząc, ze jezdzisz 160 km/h chociaż nawet nie masz czym Szczęśliwy hmmm a może to jakies wydarzenia z dziecinstwa sprawiły, ze teraz chwaląc się czymś chcesz byc lubiamy :wink: Wiesz jednych lubi się za to jakimi sa, drugich za to, ze pomagają np. w odrabianiu zadań domowych :wink: Uśmiech


P.S jeszcze mi nikt nie powiedział, zeby mi brakowało luzu :wink: Jesteś pierwszy Szczęśliwy


- Harpoon - 08-03-2005 15:49

Hehe, nie wiedziałam, że Ty słuchasz podobnej muzy Gepardzik Język
Ale miło, że tak jestJęzyk
Hehe, o czym by tu jeszcze popisać, skoro temat poznajmy się Uśmiech Zarzućcie cosikUśmiech


- Harpoon - 08-03-2005 17:12

Gepardzik ja jak z kims w domu jestem, to też tylko mi słuchawki pozostają Oczko Bo moja rodzinka nie lubi mojej muzy. A jak na mnie ona działa? Heh... Jak jestem wqrzona to puszczam sobie ją na maxa i wtdy się rozluźniam, szczególnie Nightwish właśnie tak na mnie działa Uśmiech Ale niektóre piosenki też działają na mnie tak, że robię się agresywna ;P


- Daidoss - 08-03-2005 17:21

co to jest 160 km/h. Jak jechałem 220 to całkiem inny klimat był Duży uśmiech hehe myślałem, że to była moja ostatnia jazda Język


- Harpoon - 08-03-2005 17:29

Lubisz taką szybką jazdę Daidoss??
Bo ja tak... Hehe, a jechałeś kiedyś 260km/h?? ;P


- Daidoss - 08-03-2005 17:46

Tak lubie szybka jazde. A szcególnie jazde o pierwszej w nocy w 6 osób na długich, awaryjnych i lewym pasem drogi Duży uśmiech hehe ale bania az wstyd sie przyznać Język

A 260 nie jechałem bo nie było czym. A zreszta nie wyobrazam sobie gdzie moglbym na naszych polskich drogach taka pretkośc osiagnąć Język


- Harpoon - 08-03-2005 17:48

Daidoss napisał(a):Tak lubie szybka jazde. A szcególnie jazde o pierwszej w nocy w 6 osób na długich, awaryjnych i lewym pasem drogi hehe ale bania az wstyd sie przyznać
Mogłeś się nie przyznawać Język hehe Oczko
A o te 260 km/h to tylko tak zaptałam, ja nawet 200 nie jechałam, a chciałabym Oczko

A jeśli chodzi o samochody, to lubię wiraże na lodzie Oczko


- Lola - 08-03-2005 18:56

Gepardzik napisał(a):szczególnei Ravi jest na taką muze uczulony, mówi, że wywołuje w nim agresje i jak to słyszy to ma ochotę mi przywalić

hehehhe rozwalił mnie ten tekst - po prostu jakoś Ravi i przywalenie komuś to mi zupełnie nie pasuje...choć w sumie...wiem wiem że on takiej muzy nie preferuje... >Uśmiech<
a I wish I had an Angel mam na codzień w domu...brat namiętnie słucha...hm...złe to nie jest :wink:

[ Dodano: Wto 08 Mar 2005 17:57 ]
nono lider zdjęcia faktycznie mega....szczególnie to ostatnie.... Duży uśmiech


- Harpoon - 08-03-2005 21:08

Gregoriano, a może Ty modelem zostaniesz? Uśmiech
Tak fajnie ogląda się Twoje zdjęcia Oczko


- Daisy - 08-03-2005 21:23

błąhahahahaha Gregor jaki getraki >Uśmiech< jq nie moge błahahahaha


- Gregoriano - 08-03-2005 23:48

Daisy napisał(a):błąhahahahaha Gregor jaki getraki jq nie moge błahahahaha

Nie tylko to! jeszcze spodenki z pampersem.... Tak na poważnie, jeśli ktoś jeździ trochę więcej na rowerku to wie, że to szalenie wygodne :wink: A że "dziwnie" wygląda, mi się podoba - reszta nie ważna :!:


- Harpoon - 09-03-2005 00:14

Wcale nie dziwnie Greg Uśmiech
Seksi wyglądasz, na tym rowerku tak ubrany :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


- Daisy - 09-03-2005 01:03

Greg a czy a powiedziałam, że mi sie Twoje getraki nie podobają >Uśmiech< :wink:

[ Dodano: Sro 09 Mar 2005 0:05 ]
Harpoon napisał(a):Seksi wyglądasz, na tym rowerku tak ubrany :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
sie zgadzam z Harpoon jest na czym oko "zawiesić" (źle mnie nie zrozumiec :oops: ) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: