Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



- Offca - 16-01-2005 15:37

Jak łatwo się zapomnieć, co? :oops:


- Futrzak - 16-01-2005 18:58

Ale w tym temacie chodzi o bliższe poznanie się! A z mojej rozmowy z Daidossem możecie wywnioskować, że po imprezach (np. studniówka) nasz "Pudzian" jest tak wykończony, że się obija na wuefie Oczko


- Jólka - 16-01-2005 22:05

no tak to dosc interesujace... ja np padam na nos kiedy mam zajecia od 8:30 do 18:45 i w dodatku na ostatnich 2 godzinach nan cwiczenia na ktorych trzeba wykazac wysoka aktywnosc umyslowa eh, zycie Oczko


- Offca - 16-01-2005 23:48

Acha rozumiem, czyli teraz opisujemy swoje sytuacje życiowe i poprzez analizowanie ich będziemy się poznawać? Ok. Więc własnie przed chwilą skończyłam pisać notatki na zaliczenie z psychologii, jestem cholernie padnięta i nie mam siły na nic, tak jak Daidoss po studniówce. I boję się tego zaliczenia i egzaminuuuuu :!: :!: :!:


- katharsis - 17-01-2005 01:23

Bardzo serdecznie WITAM Was wszystkich Uśmiech Uśmiech

Dowiedziałam sie o tej stronce przez przypadek, chociaż czytając Wasze wypowiedzi na różne - bardzo głębokie, ważne i przede wszystkim życiowe tematy...zaczynam myśleć, ze "TO"( moja obecnosc tutaj) nie jest przypadkiem a czymś, co mam nadzieje zmieni moje myślenie...a przynajmniej sprawi, że hmmm zbliże się do Boga. Wierze w Boga i kocham go ponad wszystko, jednak...czuje, że czegoś mi brakuje, czuje pewnego rodzaju niedosyt, pragnę bardziej poczuć Jego obecność i Jego bliskość...Wierzę, że mi się uda i czekam na ten moment jak na nic innego. Potrzebuje tylko więcej siły.

P.S Jestem studentką na UZ Uśmiech

Pozdrawiam Gorąco !


- Gregoriano - 17-01-2005 10:54

katharsis napisał(a):Wierze w Boga i kocham go ponad wszystko, jednak...czuje, że czegoś mi brakuje, czuje pewnego rodzaju niedosyt, pragnę bardziej poczuć Jego obecność i Jego bliskość...Wierzę, że mi się uda i czekam na ten moment jak na nic innego. Potrzebuje tylko więcej siły.

:arrow: Witam... Ja bym nie czekał, tylko już teraz zaczął w pełni być z Panem. :wink: Siły same przyjdą wiadomo od Kogo :aniol:


- Offca - 17-01-2005 12:57

Witamy i mamy nadzieję, że się na coś przydamy Oczko


- Futrzak - 17-01-2005 20:45

Bardzo miło widzieć nową osobę na forum!!
Jeśli chcesz wiedzieć, co jeszcze mam do powiedzenia, to przeczytaj poprzedni post Oczko Offca - podpisuję się pod tym!


- Daidoss - 18-01-2005 16:40

Teraz się zastanawiam co piszemy w dziale "Poznajmy się" a co w dziale "Witam" bo wydaje mi się, że ostatnie posty są bardziej na Witam niż na poznajmy się, chodź z drugiej strony też są na Poznajmy się Język no reasumując zgubiłem się Język :!: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :oops: #-o


- Offca - 18-01-2005 22:18

Ach, no bo tak spontanicznie wyszło Uśmiech


- Offca - 06-02-2005 12:30

Hmmm, no większość się podzieliła. Hehe jak Wam brakuje tu fotem moge kilka swoich pięknych pozamieszczac :mrgreen: Język Szczęśliwy


- Daidoss - 06-02-2005 13:47

hehe dawaj Uśmiech może się wtedy skusze i tez coś umieszcze Uśmiech


- Jólka - 06-02-2005 14:10

no ja bym se chetnie podzielila tylko ze wowxczas juz nikt nie bedzie mial odwagi otworzyc tego tematu... a moze nawet i wejsc na forum Oczko wiec lepiej przemyslcie to Oczko


- Offca - 06-02-2005 18:31

Oj daj spokój! Jak na mój widok nie uciekli to na Twój tez na pewno nikt nie ucieknie Oczko
Załóżmy może sobie album forumowy? :mrgreen:


- Daidoss - 06-02-2005 18:59

Na FORUM by Przemo jest taka możliwośc jaśli byście chcieli to da się to załatwić. Tylko chciałbym zeby nie było tam tylko zdjęć moich i offcy ale żeby chęć wyraziła większa część. Co wy na to :?: