Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



- Harpoon - 18-03-2005 00:35

Julia... nie było Oczko

[ Dodano: Czw 17 Mar, 2005 ]
chyba Oczko


- Daisy - 18-03-2005 00:40

nie nie ma tam Kociaka, ja Go jeszcze wtedy (na 99%) nie znałm... chyba? bo nie pamiętam kiedy to zdjęcie było robione Język :wink:


- Jólka - 18-03-2005 00:54

no bo za duzo juz tych atrakcyjnych facetow na tym forum i powoli zaczynam sie gubic :oops:


- Harpoon - 18-03-2005 01:00

Julia, w końcu się połapiesz Oczko
Ja dzisiaj przed odnową ludzi nie poznawałam Oczko


- Jólka - 18-03-2005 01:11

no ja jak do siebie ide to tez czesci nie poznaje ale nic dziwnego... sa nowi i mnie tez nie identyfikuja Smutny ale tak to jest we wspolnocie studenckiej... konczy sie studia i wsposob naturalny nastepuje selekcja... na tej zasadzie ja tez opuscilam ta wspolnote i tylko bardzo czasami moge byc na spotkaniu... jest mi ciezko ale... to nie ode mnie zalezy


- Ravenloff - 18-03-2005 01:20

Julia napisał(a):ups! wyglada na to Ravi... ze pewnie pomylilam cie z kociakiem Smutny wybaczysz mi?
Pewnie, że wybaczam Przytulanie

Julia napisał(a):no bo za duzo juz tych atrakcyjnych facetow na tym forum i powoli zaczynam sie gubic :oops:
Serio tak sądzisz? A którzy to?


- Harpoon - 18-03-2005 01:35

Gepardzik napisał(a):przeciez on i tak sie nie pyta o pozwolenia Daidoss umieszczaj
Nieeeeee :!:
Nie zgadzam się :!: Zabronione umieszczanie moich zdjęć bez mojej zgody :!: Oczko
Tak na serio, to najpierw niech mi Daidoss na maila to foto da i ocenię Uśmiech
No a potem się zastanowimyUśmiech


- Daidoss - 18-03-2005 08:29

A co Ty :!: Jak wróce to umieszcze to będziesz mogła ocenić z forum Duży uśmiech dzieki Gepard za rade Duży uśmiech


- Harpoon - 18-03-2005 12:27

Daidoss napisał(a):A co Ty Jak wróce to umieszcze to będziesz mogła ocenić z forum dzieki Gepard za rade
Daidoss jak umieścisz, to Cię zabiję.
Ja mówię poważnie, żebyś tego nie robił, bo sobie tego nie życzę :!:
Gepardzik, Ciebie też zabiję :!:


- Swiderek - 18-03-2005 14:53

Daisy napisała
Cytat:odradzaj mu pójśc na księdza bij, gryź, drap, ale nie puszczaj

no ja nie chcem żeby on został księdzem :wink: ale jeśli ma powołanie to ja na to nic nie poradze. A zresztą ma jeszcze jakieś 6 lat minimum :wink: na podjęcie decyzji

Tak Harpoon ja też wtedy byłam na tym spotkaniu a jak dobrze pamiętam to było na pożegnaniu księdza Andrzeja :wink:


Pozdrawiam


- Harpoon - 18-03-2005 15:01

Swiderek napisał(a):Tak Harpoon ja też wtedy byłam na tym spotkaniu a jak dobrze pamiętam to było na pożegnaniu księdza Andrzeja
Hehe, Kasia, ale nie pozwól Daidossowi umieścic tu mojego foto, bo się wścieknę :!: Uśmiech
A pożegnanie ks. Andrzeja to pami.etam Uśmiech


- Swiderek - 18-03-2005 15:06

Przecież ja na nic nie pozwalam :wink:
Znaczy sie powiem tak moja fotka może być a Ciebie najwyżej wytniemy z niej co ty na to ? :wink:

Pozdrawiam


- Harpoon - 18-03-2005 15:09

Swiderek napisał(a):Znaczy sie powiem tak moja fotka może być a Ciebie najwyżej wytniemy z niej co ty na to ?
Tylko niech będzie pożadnie moja fota wycięta Oczko


- Daidoss - 18-03-2005 16:15

Nom wkleje Świderka a tak siedzisz obok. A ja nie umiem wycinać Oczko Język wieć poprostu nie powiemy, że to Ty Duży uśmiech


- Harpoon - 18-03-2005 19:41

Daidoss napisał(a):Nom wkleje Świderka a tak siedzisz obok. A ja nie umiem wycinać wieć poprostu nie powiemy, że to Ty

I akurat nikt się nie połapie, że to ja :!:
Daidoss przestań, ja naprawdę nie chcę, żeby jakieś moje zdjęcie tu było :!: