Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



- Gonzo - 24-03-2005 00:01

Harpoon napisał(a):No, jak nie są liczone posty, to czemu mi upomnienia lecą za pisanie w tym temacie :?: :shock:

Ponieważ to forum jest przeznaczone do rozmowy, ale nie takiej jak Ty prowadzisz Harpoon. Już Ci tłumaczyłem na PW o co biega a TY dalej swwoje Język >Uśmiech<. Kurde i jak tu zrozumieć kobiety Uśmiech Chociaż Julia zrozumiala o co mi chodzilo Uśmiech


- Harpoon - 24-03-2005 00:12

Hehe Oczko
A kto tu plotkuje Oczko
Gonzo i po co te nerwy Oczko
Bo wiecie, może jakaś głupia jestem ale ja nie widzę tej granicy, kiedy zaczynam pisać tak, że już się to adminkom i moderatorom nie podoba :?


- Offca - 24-03-2005 00:30

Julia napisał(a):ja chce... lubie fotkowanie... a moze sesja na moscie kolejowym w okolicach dworda zachodniego w Olsztynie? Uśmiech

Hahahaha, naprawdę??? Ja też lubię bardzo to miejsce, zwłaszcza jak pociąg przejeźdża i się trzeba z lekka schować, żeby nic się nie stało Oczko Mówi się na to potocznie "idziemy na wiadukty?" I każdy wie o co chodzi Oczko
Piękny stamtąd widok na starówkę, i na płynącą ze 25m w dole Łynę Oczko


- Jólka - 24-03-2005 00:41

no tak... mne czasem kusi zeby przejsc torami z zachodniego na glowny ale... moze lepiej nie...
generalnie lubie chodzis po torach... w Olsztynie jeszcze nie robilam fotek na torach, ale u siebie owszem...
kiedys przez to malo brakowalo, a by mnie pociag z Działdowa do Olsztyna z tych torow zgarnał Smutny mialam szczescie ze zdazylam zejsc, bo... wyjechal wlasnie zza zakretu, a ja bylam przekonana ze o rtej porze to nie ma zadnego pociagu :oops: ja to mam pomysly :oops: :oops: :oops: :oops:


- Offca - 24-03-2005 00:56

Hehe szczerze mówiąc mnie też "kręcą" tory i jakoś dziwnie lubię się do nich zbliżać Język Zawsze ten cudowny dreszczyk emocji :mrgreen:
Jak byłam mała, chodziłam z babcią na Zachodni popatrzeć na pociągi. Uwielbiałam to po prostu Duży uśmiech I chyba do tej pory mi zostało. Mam miłe wspomnienia związane z pociągami i dworcami, głównie z powodu pielgrzymek i wakacji Duży uśmiech


- Jólka - 24-03-2005 16:18

Ravi... walcz o swoje Oczko ale fotki superanckie... mnie sie podobaja Oczko


- Ravenloff - 24-03-2005 17:40

Daidoss napisał(a):Zdjęcia są naprawdę świetne i to już nie weazne kto je robil Oczko
Jak to nie ważne? Zero poszanowania dla twórcy Smutny

Daidoss napisał(a):Nie wiem gdzie wy chłopaki takie ładnie niebo zobaczyliście :?: :roll: ale naprawde klasa
Nie wy a ja. Otóż wszystkie zachody słońca znajdujące się tutaj robiłem w Sulechowie. Połowa z mojego domu (z okna lub dachu), a reszta za miastem na obwodnicy. Reszta fotek robiona na moim podwórku, w Sulechowie, w Zielonej Górze, Trzebiechowie, Zaborze, Sławie i moim domu.

Daidoss napisał(a):Aha i jeszce jedno jak się nazywa program w którym robicie te bajery z oczami lub z tważą :?:
Corel Draw lub Adobe Photoshop.


- Daisy - 25-03-2005 10:59

Kris!! Ty sie cieszyć powinieneś, że sie zdjecia podobaja i Twój talent nie marnuje!! Wszyscy Tobie zazdroszcza takich fotek. Ja na tapeci tez mam jeden z tych widoczków... który mnie napawa tak nieopisanom(ą?) radością, że nawet nie wiem jak mam to napisać. Przytulanie :* MAAŁA RZECZ A CIESZY :mrgreen: :mrgreen:


- Harpoon - 25-03-2005 13:29

Kris... foty pięknę, ale ten pająk mi sie nie podoba Oczko


- Daisy - 25-03-2005 21:39

ha ha ha ha Harpoona sie boi pająków >Uśmiech< >Uśmiech< Przytulanie


- Harpoon - 25-03-2005 22:10

Daisy, żebyś wiedziała Oczko
Jak widzę pająka to.... och :mrgreen:


- Jólka - 25-03-2005 22:14

mnie pajaki nie przeszkadzaja... a ta fotka z pajakiem nawet mi sie podoba Oczko


- Harpoon - 25-03-2005 23:10

Juliaaaaa :!:
Jak może Ci się pająk podobać :?: :!: :shock:
Ja wszelkiego robastwa niecierpię :!:


- Jólka - 25-03-2005 23:26

robaczki... a co powiesz Harpoon na mieszkanie w symbiozie z prusakami?

a zeby nie bylo, ze nie na temat pisze to... przez prawie rok mieszkalam w wynajetym mieszkanku, gdzie mielismy w kuchni pod zlewem prusaki Oczko

to tak w ramach lepszego poznania mnie Oczko


- Harpoon - 25-03-2005 23:50

A w ramach lepszego poznania mnie to powiem, że każdy nawet najmniejszy robak napawa mnie wstrętem, nawet ta rozmowa powoduje u mnie dreszcze Oczko
Niecierpię robali. fuj :!: