Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



- Daidoss - 25-03-2005 23:51

Gepardzik może umieścisz jakies fajne fotki zeby pokomentować bo temat z robaliami chyba nie każdego interesuje Oczko


- Offca - 25-03-2005 23:52

Dobrze, że nie karaluchy, bo ja się kąpałam w prysznicu z którego chwilę wcześniej wylazł karaluch Duży uśmiech


- Harpoon - 25-03-2005 23:55

Ja bym już tam nie weszła Oczko
Choćby nie wiem co Oczko
No chyba, że nie było by już wogóle innej możliwości Uśmiech

Zwierzątka lubię, ale nie male wstrętne robaki, a już na pewno nie pająki Uśmiech


- Offca - 25-03-2005 23:58

Nie było możliwości, bo to była pielgrzymka. Na pielgrzymce się nie wybrzydza jak człowiek brudny i śmierdzący.


- Harpoon - 26-03-2005 00:20

No Offca ja na pielgrzymce miałam szczęście i zwykle w domkach się spało, to nie było karaluchów Oczko


- Jólka - 26-03-2005 01:10

chopaki... rzuccie jakies nowe foto do komentowania, Dyduś ma racje... temat robali nie musi byc dla wszystkich interesujacy..
a jak jestesmy przy temacie zwierzakow to.. ja zdecydowanie wole psy niz koty Oczko
jelśli bedziecie chcieli zobaczyc fotke mojego piesia to... wrzuce ja tu (jak znajde ja w moim smietniku na dysku Oczko )


- Harpoon - 26-03-2005 01:13

Hehe Julia masz rację mi te robale nawet się interesujące nie wydają Oczko
A ja sama mam dwa koty i psa, ale kotów nie lubię :roll: Ostatnio się ich boję :|
A kiedyś tak kochałam kociaczki Język


- Harpoon - 26-03-2005 01:51

Gepard, hehehehe Uśmiech
Wschód słońca ładny, ale na pozostałych zdjęciach oprócz różyczki niewiele widzę Język >Uśmiech<


- Jólka - 26-03-2005 02:04

szkielko superanckie Oczko jak ja bym chciala umiec takie fotki robic...


- Harpoon - 26-03-2005 02:13

Julia to skocz na lekcje do Geparda, na pewno sie zgodzi...
Ja też lubie fotki robić, ale takie to mi nie wychodzą Oczko
Recpest dla fotografów Uśmiech


- Jólka - 26-03-2005 02:34

Gepardzik... kiedy moge sie zglosic na lekcje?

a tak powaznie to ja nie mam odpowiedniego sprzetu, bo gdyby nie to to moze by mi sie tez udalo zdobic jakies fajne fotki...


- Jólka - 26-03-2005 02:52

Gepardzik... czy sugerujesz ze Ravi udziela korepetycji w tej kwestii i ze to do niego powinnam sie zglosic na lekcje?
a te fotki z roza tez mi sie podobala Oczko


- Harpoon - 26-03-2005 03:27

Hehe, Gepard a ja mam nawet spoko sprzęcik. Mój tata kupił jakiś dobry aparak, ale ja się nim kompletnie nie umiem posługiwać. Zbyt skomplikowany jak dla mnie Język
I nie cyfrowy Smutny


- Rasta - 26-03-2005 12:44

Gepard naprawdę świetne zdjęcia Uśmiech nie masz może więcej :?: A może masz chęć zrobić :?:
Wogóle to mam taki pomysl żeby zrobic na stronie głównej dział z galerią i umieścić tam dużą część fotek :?: Co Ty na to Gepardzik :?: Co na to Administartor :?: Jak widać Gepard ma zdolności artystyczne może zrobił by z tych widoczków małą przeróbke dodając odpowiednie fragmenty z Pisma Świetego :?:

KURCZE zróbmy To :!: :!: :!: :!:


- Harpoon - 26-03-2005 12:52

Rasta napisał(a):Jak widać Gepard ma zdolności artystyczne może zrobił by z tych widoczków małą przeróbke dodając odpowiednie fragmenty z Pisma Świetego
Ja bym była za tym pomysłem, całkiem ciekawa koncepcja...

A co do działu z galerią to przecież taki jest, ale żeby umieścić w nim fotki stąd, to fajny pomysł Uśmiech