Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



- Offca - 02-04-2005 21:13

To co? Poprzenosić wszystkie foty z tego działu do albumu? Nie wiem, czy ma to sens, bo bardzo często dyskusja w tym temacie opierała się na zamieszczonych tu fotkach, a jak je przemieszczę to tu w ogóle będzie bez ładu i składu. Proponuję, by następne zdjęcia wklejać po prostu do albumu. Pasuje, czy nie bałdzo?


- Offca - 03-04-2005 11:53

Dobra, róbta co chceta. Oby dobrze. Ja i tak uważam, że nie powinniśmy dodatkowo mieszać, ale skoro szefostwo powiedziało... :roll:


Tematy podzielone - Ravenloff - 03-04-2005 19:13

Tematy zostały już rozdzielone.

UWAGA! Zmiana charakteru tematu. Fotki przedstawiające osoby proszę umieszczać w dziale Nasz rodzinny album, a inne fotki nie przedstawiające nas samych w dziale Galeria ciekawych zdjęć.
A tutaj możemy komentować te zdjęcia, uczestniczyć w dyskusji poznawania się nawzajem.


- Harpoon - 03-04-2005 19:35

No w końcu jakiś porządek Oczko Dzięki Ravi :*


- Daidoss - 04-04-2005 23:26

Coś tu cicho Język nikt nie komentuje fotek :| a mam nowe zachody Oczko


- Harpoon - 04-04-2005 23:40

Co Karolu, mam skomentować Twoje miny na siłowni Oczko
Hehehe >Uśmiech<
Ja nie wiem jak to Ci skomentować, hehe, kika miałam a moja siostra to leżała ze śmiechu Oczko
No, ale dzięki temu postanowiła się zalogować na forum Oczko
Karol, widzisz jak na nią działasz Język

[ Dodano: Pon 04 Kwi 2005 23:42 ]
Ps. Brawo wam za to, że zniknęły wam te głupie ostrzeżenia :wink:


- Rasta - 05-04-2005 22:21

Hehehe fajne fotki Uśmiech a te zachody słońca są całkiem całkiem Uśmiech


- Smyracz - 06-04-2005 20:47

Extra fotasy :!:


- Rasta - 14-04-2005 15:25

Gonzo to Twój tato :?:


Cześć! - Anonymous - 14-04-2005 16:12

Tutaj chyba powinnam się na początku przedstawić...

A więc krótko i na temat Duży uśmiech:
Karolina, lat 14 z Chełma (co z resztą i tak widać obok), zainteresowania jak w profilu: muzyka organowa, Liturgia i rola muzyki w Liturgii, teologia...
Poza tym chodzę do szkoły muzycznej (6 klasa fortepianu), niesamowicie pasjonują mnie organy a oprócz tego chcę wstąpić do Neokatechumenatu...

To chyba tyle na dzisiaj, witam wszystkich i bardzo się cieszę, że jestem z Wami!!!


- Offca - 14-04-2005 18:35

My się też cieszymy :jupi:


- Anonymous - 15-04-2005 14:53

Witam wszystkich zacnych forumowiczow Uśmiech Zostalem tutaj zaproszony przez Karola i skorzystalem z tego,bo mam nadzieje,ze spodoba mi sie tutaj :mrgreen: Jestem tutaj "nowy",wiec prosze o wyrozumialosc,bo zanim poznam tajniki tutejszego forum,wiele wody uplynie Szczęśliwy
A jesli chodzi o mnie,to coz moge powiedziec-jestem i dziekuje Panu za to. Uśmiech Mam juz kilkadziesiat wiosen za soba,mam rodzine i chec rozmowy z drugim czlowiekiem. Uśmiech
To tyle na moj temat.Acha,jestem tez czasem wredny,ech. :oops:


- Harpoon - 15-04-2005 16:10

Witaj witaj Uśmiech
Fajnie że jesteś Uśmiech


- Daidoss - 15-04-2005 16:47

gosc12 napisał(a):Witam wszystkich zacnych forumowiczow Zostalem tutaj zaproszony przez Karola i skorzystalem z tego
Dzięki Uśmiech


- Harpoon - 15-04-2005 16:52

Widzę Karol, że nieźle działasz z zapraszaniem ludzi na forum Oczko