Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



- Gregoriano - 26-04-2005 09:43

Gepardzik napisał(a):Gregoriano a podobała się przeróbka Twojego zdjęcia ??

Szczerze = super :wink:


- Karola - 26-04-2005 15:03

:? Jak tu trafiłam... a wertowałam sobie stronki w internecie, często wynajduję nowe ciekawe miejsca, to chyba wynika z faktu że prowadzę stronkę o mojej grupie pielgrzymkowej i szukam czasami natchnienia na innych religijnych stronkach :wink:
Pies w bluzie z kapturem to moje standardowe logo Język uwielbiam psy, poza tym studiuję matematykę i informatykę ∫ ¾ x^2 dx = ... Uśmiech Uśmiech i liczyć zadanka też czasami lubię, ale czasami bo ogolnie to jestem trochę leniuszkiem >Uśmiech< [glow=darkblue]Pozdróweczki!![/glow] :wink:


- Karola - 26-04-2005 16:29

no prawie dobrze Uśmiech zapomniałeś o stałej całkowania :wink: +c Szczęśliwy


- Harpoon - 26-04-2005 16:39

Jejq, o czyj wy tu piszecie Oczko Ja z matmy to na 3 od początku roku tylko jadę Oczko
Nie dla mnie jakieś całkowanie i te różności Język


- Harpoon - 26-04-2005 18:40

ja tehgo kawału nie rozumiem :oops:


- Oskar - 26-04-2005 19:40

Jaka bania!!! >Uśmiech< Gepardzik, to juz skrzywienie zawodowe :shock:


- Futrzak - 26-04-2005 20:44

Gepardzik, może wytłumaczysz mi kombinatorykę, bo to jest ciężkie do zakapowania dla mnie :oops: Oczko


- Gonzo - 26-04-2005 22:45

Futrzak napisał(a):Gepardzik, może wytłumaczysz mi kombinatorykę, bo to jest ciężkie do zakapowania dla mnie :oops: Oczko

No jak i Ty beles ze mna w tamtym roku na konkursie matematycznym :> >Uśmiech<

Oj no przeciez kombinatoryjka nie jest tak trudna Uśmiech czasm tylko jest cos porypanego ale to co Uśmiech >Uśmiech<


- Lewiatan - 27-04-2005 08:21

Radio Maryja <hehehe jakie brednie !!!!>


- Nata_89 - 27-04-2005 13:18

Wybaczcie, że dopiero teraz pisze, ale miałam egzaminy i musiałam się trochę przygotować.

Mam na imię Natalia... Kocham muzykę i taniec. Od niedawna zaczęłam interesować się wiarą i pogłębiać swą wiedze w tym kierunku.


- Lewiatan - 27-04-2005 15:47

sorki ale ten moj ostatni post miał byc w czego wlasnie sluchacie prosze o przesuniecie go na własciwe miejsce


- Harpoon - 27-04-2005 16:55

Miło CIę poznać Nata Uśmiech
Fajnie że soię interesujesz wiarą, bo jak to mówią, kto pyta nie błądzi Oczko A wogóle to co u was słychować ludzie :?:


- baranka - 27-04-2005 17:02

mały urlop is coming....trzeba spotkac sie z rodziną. tez moze zobacze morze...
pozdrówki!


ps.a ja pytalam tyle razy co zamierzaja dalej nasi tegoroczni maturzysci, i -olewka, zero odzewu.. :roll:


- Nata_89 - 27-04-2005 20:20

Ja właśnie kończę gimnazjum i borykam się z problemem, które LO wybrać, aby zapewnić sobie lepszy start na przyszłość. Chcę iść albo do LO Katolickiego w Zielonej Górze albo na ul. licealnej


- Daidoss - 27-04-2005 21:16

Katolik jest płatny. Co cchesz robic w przyszłości :?:

Takie jeszce jedno pytanko chodzisz do nas na Odnowe :?: Bo widze ze Sulechowa jestes Uśmiech