Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



- Harpoon - 07-05-2005 22:59

hehe a jak mi się nudzi w domu to co innego mam robić Uśmiech Chyba się nie uczyć Język


- Swiderek - 08-05-2005 08:45

Oj Harpoon czasem trzeba się pouczyć fakt że nie ciągle :wink:
Wiesz z tego co wiem to nauka chyba jeszcze nikomu nie zaszkodziła >Uśmiech< No chyba że zakochanym >Uśmiech< Oczywiście sobie żartuję bo nie można być ciągle poważnym.
A tak na serio to po Bierzmowaniu nie umiem czasem zachować powagi. Ciągle się cieszę czasami jak małe dziecko nawet. Harpoon ty też tak masz czy to może tylko ja taka jestem :?:

Buziaczki :*


- Harpoon - 08-05-2005 10:09

Swiderek napisał(a):Harpoon ty też tak masz czy to może tylko ja taka jestem
Hehehe, no z powagą to zwykle u mnie różnie bywało, ale nie bój się Oczko Nie jesteś sama. Mi też się ciągle twarz cieszy Język Niewiadomo czym i niewiadomo po co Oczko I nawet pożądnie się zdenerwować nie idzie Język
A tak... sama widziałaś pewnie po opisach na gg, że nawet malutkie rzeczy teraz bardzo cieszą Duży uśmiech
A życie jest pięknie, co nie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


- Swiderek - 08-05-2005 10:41

Tak życie jest nawet bardzo piękne. A małe rzeczy cieszą najlepiej. Uśmiech
Chciałabym żeby tak było zawsze Uśmiech

Pozdrówki :*


- Anonymous - 08-05-2005 14:57

heh Harpoon me imie jest bardzo proste,po prostu i po ludzku- Majka Język


- inis - 08-05-2005 15:30

Majekla to Majka, a Majka to Majekla, Majaza i jeszcze kilka innych ksywek, ale to tylko dla wtajemniczonych. :mrgreen:
Jeszcze by mnie Majeczka nasza kochana zaskoczyła jakimś niespotykanym ciosem w brzuch za wywlekanie tych określeń na forum, to jednak wolę ich nie rozpowszechniać... >Uśmiech<


- Anonymous - 08-05-2005 17:55

a inis to Kamila... Język Język


- Harpoon - 08-05-2005 18:16

Majekla Oczko
Skoro jesteś Majka i chodzisz do LO w Sulechowie, to ja chyba wiem, która to Ty jesteś Język
Powiedz mi tylko jaki masz kolor włosów :?: I może jeszcze jakiej muzyki słuchasz :?: 8)
inis - Kamila...
Hehe jeśli się nie pomyliłam to też Ciebie kojarzę Oczko Znasz może osobiście Świderka :?: 8)


- Gonzo - 08-05-2005 20:10

no to Harpoon wynika ze znasz obydwie Język tak jak i ja Uśmiech >Uśmiech<


- Harpoon - 08-05-2005 20:13

No to fajno, teraz juz wiem, że Kamila to ta "od Świderka" a Majekla, to "ta od krasnoludków" JęzykJęzykJęzyk hehehe (chociaż tego nie jestem pewna).
Ps. Gonzo i żadnej nie znam osobiście Oczko Tylko z widzenia mi chodziło Uśmiech


- Ravenloff - 08-05-2005 20:14

Ja Inis chyba Cie nie znam, chociaż? Może Ty mnie znasz, może znamy się z widzenia? A Majekla, to chyba wiem która to jestes Ty 8) Czyżbyś Ty była kiedyś u mnie na grupie domowej? To karate Cię zdradziło :wink:


- Gonzo - 08-05-2005 20:18

oj Ravenloff to chyba Tobie chodzi o inna dziewczyne od karate bo Ona raczej na grupy domowe nie chodzi Duży uśmiechDuży uśmiech Język


- Ravenloff - 08-05-2005 20:20

Gonzo napisał(a):oj Ravenloff to chyba Tobie chodzi o inna dziewczyne od karate bo Ona raczej na grupy domowe nie chodzi Duży uśmiechDuży uśmiech Język
A skąd wiesz czy nie chodzi :?: Nie było Cię wtedy, więc niech się lepiej Majekla sama wypowie.


- Gonzo - 08-05-2005 20:22

Ravenloff bo Ona nie chodzi na nasze spotkania odnowy wiec raczej i na grupy domowe nie chodzi Uśmiech Ona poprostu sie interesuje troche religiia i udziela sie na forum Uśmiech

no ale poczekajmy na odpowiedz Uśmiech :mrgreen:


- inis - 09-05-2005 15:34

Harpoon napisał(a):Hehe jeśli się nie pomyliłam to też Ciebie kojarzę :wink: Znasz może osobiście Świderka :?: 8)
Harpoon, chyba się nie pomyliłaś, bo Świderka (mojego kochanego, a właściwie kochaną :mrgreen: ) znam osobiście. :wink:


Ravenloff napisał(a):Ja Inis chyba Cie nie znam, chociaż? Może Ty mnie znasz, może znamy się z widzenia? A Majekla, to chyba wiem która to jestes Ty 8) Czyżbyś Ty była kiedyś u mnie na grupie domowej? To karate Cię zdradziło :wink:
No więc już wyjaśniam... I ja i Majekla byłyśmy kiedyś u Raviego na grupie domowej, więc się nie pomylił. :mrgreen: Majekla to nie jest od karate tylko od Krav Magi, ale i i w jednej i w drugiej sztuce walki się kopią, więc dla zwykłego zjadacza chleba nie ma różnicy. :wink:
A ja nie mam chyba cech charakterystycznych... #-o Każdy mnie kojarzy odnośnie czegoś/kogoś innego... Jakby co to rozwieję wątpliwości. :wink: