Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



- Ravenloff - 09-05-2005 18:38

inis napisał(a):No więc już wyjaśniam... I ja i Majekla byłyśmy kiedyś u Raviego na grupie domowej, więc się nie pomylił. :mrgreen: Majekla to nie jest od karate tylko od Krav Magi, ale i i w jednej i w drugiej sztuce walki się kopią, więc dla zwykłego zjadacza chleba nie ma różnicy. :wink:
No i wszystko jasne Uśmiech Miło, że byłyście u mnie na grupie domowej, szkoda, że tylko raz Smutny
Co do Krav Maga, to ja wiem co to jest i czym się to różni od karate, więc nie jestem zwykłego zjadacza chleba :wink:

Gonzo napisał(a):Oj Ravenloff to chyba Tobie chodzi o inną dziewczynę od karate bo Ona raczej na grupy domowe nie chodzi Duży uśmiechDuży uśmiech Język
Jak widać z powyższych słów inis to jednak Majekla chodzi na grupy domowe Uśmiech A przynajmniej raz była, więc Majeklo zapraszam na kolejne spotkanie Uśmiech


- Anonymous - 09-05-2005 18:49

Harpoon napisał(a):No to fajno, teraz juz wiem, że Kamila to ta "od Świderka" a Majekla, to "ta od krasnoludków" JęzykJęzykJęzyk hehehe (chociaż tego nie jestem pewna).
od krasnoludków?? chodzi ci o "koniegen sniezke" ??? jak tak to ja 8)

oi Ravenloff ja bardzo chetnie przyjde tylko jakos tak zawsze nie wychodzi :cry: w czwartki tez bym czasem wpadla gdyby nie kravka ( jak nie przychodze to trener krzyczy ze sie obijam :cry: , chociaz dzisiaj nie poszlam :twisted: )

[ Dodano: Pon 09 Maj, 2005 18:50 ]
a Gonzo sie nie zna to go nie sluchajcie Język Język

[ Dodano: Pon 09 Maj, 2005 18:54 ]
aha a ty Harpoon to kto???? :?: to niesprawiedliwe ze ty wiesz kto ja aja nie wiem kto ty Język Język


- Harpoon - 09-05-2005 19:10

Hehe Oczko
Majekla, Ty moja czarnowłosa kobitko od krasnoludków Język
Już jestem pewna kim jesteś i dzisiaj nawet w szkole mijałyśmy się nie jeden raz Oczko Hehe, tylko ja wiem, że to byłaś Ty, a Ty nie wesz że to byłą ja Duży uśmiech
Fajnie być w takiej sytuacji Oczko Ale jutro w szkółce to się do Ciebie uśmiechnę, żeby nie było już tak niesprawiedliwie Oczko
A na Śnieżce, to się nieźle uśmiałam Oczko Niektórzy płakali ze śmiechu Oczko
Albo wiesz.... Hmm... Jak chcesz, to odezwij się na gg i podaj mi maila to Ci fotkę prześlę i zobaczysz kim ja jestem Oczko 8)

Ps. Wo wooooohnst du :?: Szczęśliwy :aniol:


- Anonymous - 09-05-2005 19:37

to niesprawiedliwe !!! Język
p.s
apropos sniezki to nam sie wszystkim juz od niej ,ze sie tak wyraze wymiotowac chce :twisted:


- Ravenloff - 09-05-2005 20:01

Harpoon napisał(a):A na Śnieżce, to się nieźle uśmiałam Oczko Niektórzy płakali ze śmiechu Oczko
Majekla napisał(a):a'propos Śnieżki to nam sie wszystkim już od niej, że się tak wyraże wymiotować chce :twisted:
Śnieżka, Śnieżka, Śnieżka. Wszędzie Śnieżka. Aż się boję konserwę otwierać :wink: O co chodzi z tą Śnieżką :?: Tylko nie mówcie, że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze albo sex Szczęśliwy


- Harpoon - 09-05-2005 20:13

Ale taka prawda Język
A tak na poważnie Ravi to z okazji drzwi otwartych w LO były przedstawienia i akurat Majka brała udział w przedstawieniu o królewnie Śnieżce z krasnoludkami Oczko Było bardzo wesoło JęzykJęzyk
No Majekla będzie sprawiedliwe, ja CI jakoś dam znać kim jestem Oczko


- inis - 09-05-2005 20:21

Ravenloff napisał(a):Miło, że byłyście u mnie na grupie domowej, szkoda, że tylko raz Smutny
Co do Krav Maga, to ja wiem co to jest i czym się to różni od karate, więc nie jestem zwykłego zjadacza chleba :wink:
Ja bym się chętniej pojawiała na grupie domowej, ale to nie jest uzależnione ode mnie. Smutny
Za to w czwartek na spotkaniach można mnie spotkać, a ostatnio to nawet usłyszeć, bo już drugi raz grałam. :jupi:
Co do Kravki, to ja aż za dobrze czasami wiem co i jak, bo Majekli zdarza się na mnie ćwiczyć uderzenia czy coś... Czasami to mnie w szkole tak walnie, że boli mnie przez pół dnia. :cry: A taka niby spokojna z niej dziewczynka... :wink:

Majekla napisał(a):aha a ty Harpoon to kto???? :?: to niesprawiedliwe ze ty wiesz kto ja aja nie wiem kto ty Język Język
A ja wiem która to Harpoon. Duży uśmiech


Harpoon napisał(a):Ale jutro w szkółce to się do Ciebie uśmiechnę, żeby nie było już tak niesprawiedliwie :wink:
A do mnie się nie będziesz uśmiechać :?: :mrgreen:


Ravenloff napisał(a):Śnieżka, Śnieżka, Śnieżka. Wszędzie Śnieżka. Aż się boję konserwę otwierać :wink: O co chodzi z tą Śnieżką :?:
Jakby to krótko streścić. Chodzi o to, że klasa naszej Majekli (pod jej czujnym okiem) przygotowała skecz o królewnie Śnieżce, który na dobre zapisze się w historii naszego LO. :mrgreen: A nasza Maja była reżyserką całego tego dzieła i przy okazji narratorką.Wszyscy po prostu płakali ze śmiechu :!: :!: :!: Szczęśliwy


- Harpoon - 09-05-2005 20:57

inis napisał(a):Wszyscy po prostu płakali ze śmiechu
i sikali :mrgreen:


inis napisał(a):A do mnie się nie będziesz uśmiechać

Pewnie że będę Uśmiech Tylko Ty masz odwzajemniać uśmiechy Oczko Tak jak to z Futerem się umawiałam, że żeby pogadać, to się do siebie na przerwie usmiechniemy i będzie wiadomo, że to na bank my :mrgreen: Ale zamotałam Szczęśliwy


inis napisał(a):A ja wiem która to Harpoon.

Łatwo domyślić się, że wiesz, bo przecież ja z Kasiulką do klasy jednej chodzę Oczko
I kiedyś nawet jak gadałyście, to koło was spisywałam zadanie z matmy Oczko
Albo gadałyśmy chwilkę przed moim polski, kiedy ja się zwalniałam i rozmawiałam z Michałem Język


- Olanta - 09-05-2005 22:00

A to ja się Wam wtrącę Język heheh z tej Waszej rozmowy z wyglądu i chyba nawet osobiście znam i Miajeklę i Inis i Ravenloffa i Gonza a Harpoon Ciebie do tej pory z wyglądu nie rozszyfrowałam Język hihihi normalnie musisz mi się kiedyś ujawnić...o ile kojarzysz która to ja hehhe Oczko no to żeby podtrzymać suchara... wo wooooohnst du ??!!


- Jólka - 09-05-2005 22:11

no tak. Smutny sami swoi tylko Julia obca :cry: ja sie tak nie bawie, zabieram swoje wiaderko, lopatke i grabki (zebym tylo o foremkach nie zapomniala) i ide na swoje podworko bawic sie w swojej piaskownicy :cry:


- Gonzo - 09-05-2005 22:20

Julia ale zapomnialas o najwazniejszym pojemniku z miodem no jak Ty chcesz tam wytrzymac w piaskownicy Duży uśmiechDuży uśmiech
nie martw sie jestes nam znana nie na zywo ale to nie zawsze jest najwazniejsze Uśmiech Przytulanie


- Harpoon - 09-05-2005 22:53

Julienko kochana, co Ty mówisz Słonko :*:*
Dla mnie obca nie jesteś i nigdy nie będziesz, zresztą w piaskownicy to ja też się z Tobą bawię, a co :*
Olanta... Hehe... Przecież Twoje fotki tu są, więc wiem , która to Ty Oczko Zresztą znam Cię dobrze z widzenia, tylko jeszcze nie osobiście, ale kto to wie. W końcu net zbliża ludzi Język
Jak chcesz to dostaniesz fotkę Język


- Jólka - 10-05-2005 13:16

Jasne, dzbanyszke z miodkiem mam na głowie... czy ktos moglby mi pomoc go zdjac?

a tak powaznie, toobawiam sie, ze raczej w tym roku nie spotkamy sie w Czestochowie, gdyz ze wzgledow zdrowotnych i kilku innych pewnie nie bede mogla jechac :cry:


- Gonzo - 10-05-2005 13:43

oj niestytu Julio ale mozemy zaufac Panu ze taki moment kiedys nastapi Uśmiech Przytulanie


- Harpoon - 10-05-2005 14:27

Szkoda Smutny Miałam nadzieję, że Ciebie poznam Smutny