Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



- Gonzo - 12-05-2005 22:46

a ja jaki dzis bylem jak na mnie to nawet spokojny tak wiele sie nie usmiechalem jakos, przez jakis czas mialem tez chwile zamyslenia i nie wiedzialem co sie wokolo dzieje :|


- Harpoon - 12-05-2005 22:51

Ja poźniej też miałam właśnie taką zadumę, że nie wiedziałam co się wogóle dzieje ;-)
No i może inis właśnie wtedy na mnie patrzyłą :?: Język


- Anonymous - 13-05-2005 12:51

Olanta napisał(a):A Majekla Ty z tym bujaniem się po szkole to nie przesadzaj ... my nadal mamy tam swoich ludzi ... III d czuwa więc spokojnie tam

hehhe gdzie?? nie widze Język 8)

Cytat:Majekla Hehe jutro to jeszcze bardziej zaszalejemy Masz to jak w banku
jestes oszukinierka bo cie dzisiaj prawie wogle nie widzialam Język heh moze dlatego ze mialam jeno 4 lekcje :mrgreen:


- inis - 13-05-2005 14:40

Harpoon napisał(a):No i może inis właśnie wtedy na mnie patrzyłą :?: Język
Ja generalnie nie oglądam ludzi na spotkaniach, ale wczoraj tak jakoś wyszło, że stałam jakby nie patrzeć na przeciwko Ciebie i jakoś nie widziałam, żebyś się cały czas Duży uśmiech .
A ja się mało uśmiechałam wczoraj, bo byłam zmęczona i też mnie później plecy bolały tyle, że od gitary. :wink: No, ale poprawimy się. >Uśmiech<


- Harpoon - 13-05-2005 15:46

Majekla napisał(a):jestes oszukinierka bo cie dzisiaj prawie wogle nie widzialam heh moze dlatego ze mialam jeno 4 lekcje
A co Oczko Ja Cie też dzisiaj widziałam ze dwa razy tylko Oczko
Hehe będzie jeszcze czas na poprawę ;-)

inisko kochana :* Hehe, nom byłaś naprzeciwko mnie i ja czasami spoglądałam na Ciebie, ale ni uśmiechałaś się Smutny
Jutro w kościele na pewno będziesz uśmiechnięta to się poprawimy Oczko


- inis - 13-05-2005 18:46

No ja się mało uśmiechałam, bo jak już wspomniałam byłam zmęczona, poza tym trzeba było się skupić, bo nie chciałam się w graniu pomylić. :mrgreen: Ale jutro nie będę grała, więc zaszyję się gdzieś w kościele i chyba też nie będę się uśmiechać... Ale Świderek może potwierdzić, że ogólnie to jestem Język . Tylko ostatnio tak jakoś wychodzi... :?


- Swiderek - 13-05-2005 21:43

Oczywiście że potwierdzam to co Inis napisała Uśmiech Ona naprawdę się dużo uśmiecha ale czasami trzeba to na niej wymuszać Uśmiech Jednak każdy ma czasem gorsze dni a podczas grania na gitarze i jednoczesnego śpiewania to czasami ciężko się uśmiecha. Wiem coś o tym Uśmiech
Buziaczki :*


- ddv - 17-05-2005 01:21

Oczko
Chciałbym przedstawić swoje "zdjęcia" Oczko
Można ?
[Obrazek: puma.jpg]
A o coś takiego prosiłbym do 'podpisu' ...
Można Oczko
http://www.people.virginia.edu/~rjh9u/gif/puma.gif
Pozdrawiam Uśmiech


- Harpoon - 17-05-2005 10:53

Ehhh... pumy to piękne stworzenia Uśmiech
Rozmarzyłam się >Uśmiech<


- Swiderek - 17-05-2005 12:06

Harpoon ale pamiętaj że nadal jesteś na ziemi :wink:
Żebyś w tych obłokach nie została bo co ja bez Ciebie pocznę.


- Harpoon - 17-05-2005 12:24

No Kasiula a Ty tak czesto rozmarzona jstes, ze zebys to Ty mi nie odleciala gdzies Uśmiech
Bo mi bez Ciebie by smutno bylo Język
:*


- Swiderek - 17-05-2005 13:01

Spokojnie ja nie mam zamiaru odlatywać a poza tym wiesz powód moich rozmyślań też kazał mi zejść na ziemię. To może ja się was posłucham Duży uśmiech Ale czy nie uważasz że takie bujanie w obłokach ma swoje plusy :?: Ja uwielbiam zatapiać się w marzeniach...szczególnie słuchjąc muzyki. Tylko ja tak mam czy ktoś jeszcze :?:
Buziaczki :*


- Offca - 17-05-2005 13:16

Ja wolę tygrysy. Puma jest za bardzo komercyjna :wink: Język


- Harpoon - 17-05-2005 13:36

Nie tylko Ty Świderku Oczko
Ja szczególnie przed snem uwielbiam sobie pomarzyć Język


- Anonymous - 17-05-2005 18:39

bujanie bujaniem,ale my i tak z Harpoon najwieksza wioche robimy >Uśmiech<