Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



- Harpoon - 29-05-2005 23:48

Świderek :!: No wiesz :!:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ja tylko na pielgrzymce mega narzekam, a czasami lubię dla kika ponarzekać na wszystko na co się tylko da Język


- Swiderek - 30-05-2005 21:49

Harpoon oczywiście wiem to Uśmiech
Przecież przeżyłam z Toba pielgrzymkę Uśmiech i zapamiętam ja długo :wink:
A wiesz narzekanie jest czasem bardzo fajne Uśmiech Bynajmniej ja czasami lubie troche ponarzekać :wink:


- Harpoon - 30-05-2005 22:27

A pamiętasz jak na samym końcu szłam i miałam już tak mega dość, że wogóle nie mogłam iść :?: Język


- Gonzo - 30-05-2005 23:38

ja Ciebie Harpoon nie pamietam ale wiem jak w zeszlym roku Arab ledwo kroczyl na 3 zy 4 etapie Duży uśmiechDuży uśmiech
ale to byla masakra z tym chlopakiem Duży uśmiech :diabelek:


- Harpoon - 30-05-2005 23:45

Hehehe, no moja masakra była pod koniec gdzieś tak.
Ale pamiętam, że psychicznie załamałam się gdzieś tak trzeciego dnia Oczko Ale ja wtedy ryczałam :diabelek:


- Swiderek - 31-05-2005 15:48

Za to ja najlepiej pamiętam jak bylo z moją pierwszą pieszą pielgrzymką. Ja doła miałam od pierwszego dnia Uśmiech naprawdę. A jeszcze ksiądz ANdrzej Wręczycki przytulił mnie do siebie i powiedział "o nasza mała Kasia płacze? a płacz sobie płacz" i nawet raz chciał pożyczyć mi swoich łez. Ehh takie wspomnienia są piękne Uśmiech

Harpoon pamiętam jak ledwo szłaś a jaka uparta byłaś że nie wsiądziesz do samochodu Szczęśliwy I jak mówiłaś że nigdy więcej nie pójdziesz na pielgrzymkę a na Jasnej Górze już mówiłaś że za rok tez chcesz iść. Uśmiech

Gonzo a z Arabem było też ciężko i z tego co mi się wydaje to on gorzej narzekał niż ja jak szłam pierwszy raz Uśmiech A jakie on doły łapał na tej pielgrzymce o masakra. Ale za to dopełnił naszej tradycji i biegał z flagą grupy biało-żółtej Uśmiech


- Harpoon - 31-05-2005 17:17

Hehe, ludzie są dziwni, wiedzą że pielgrymka jest masakrycznie ciężka a jednak idą na nią Oczko Hehe, ja mówiłam że pójdę za rok, ale jednak nie poszłąm :mrgreen:
Ale w tym roku chciałabym iść, bo najpiękniejsze są właśnie potem wspomnienia Oczko
A najlepsze, że moja intencja z pielgrzymki sprzed dwóch lat, dopiero zaczęła być wysłuchiwana przez Boga Uśmiech :jupi:


- agusia - 31-05-2005 18:30

Pielgrzymka (jak słyszałam jest bardzo męczoca) i ja mówiąc szczerze nie wiem czy dałąbym rade!! Ale wielu na nią idzie nie zawrzając na nic podziwiam takich ludzi Uśmiech Uśmiech


- Gonzo - 31-05-2005 19:20

agusia napisał(a):Pielgrzymka (jak słyszałam jest bardzo męczoca) i ja mówiąc szczerze nie wiem czy dałąbym rade!! Ale wielu na nią idzie nie zawrzając na nic podziwiam takich ludzi Uśmiech Uśmiech

wystarczy chciec Uśmiech to sie w tedy dojdzie Uśmiech
no i ludzie ktrorzy tworza ten klimat Duży uśmiech to jest najlepsze Uśmiech


- agusia - 31-05-2005 19:24

nom Gonzo ty mozesz cos o tym powiedziec ale ja niestety nie Smutny nie bylam jescze na pielgrzymce ale wierze ci na słowo ze tam jest super Uśmiech Uśmiech hehehe


- Harpoon - 31-05-2005 21:09

Zawsze musi być ten pierwszy raz Oczko


- Offca - 01-06-2005 10:36

Ja byłam już 3 razy przez ostatnie 3 lata, ale w tym roku niestety nie idę - wybrałam wyjazd do Kraka. Zresztą ile można chodzić? Oczko Muszę sobie przerwę zrobić po ostatniej pielgrzymce, która była dla moich nóg po prostu wyjątkowo makabryczna Uśmiech


- agusia - 01-06-2005 13:29

Ja nie wytrwam na pielgrzymce na pewno zabardzo marudzę i jęcze!! hehe caly czas beda pytania typu " ile jeszcze?? " Uśmiech Uśmiech


- Harpoon - 01-06-2005 15:00

Hehe, to jest standardowe pytanie na pielgrzymce Oczko
Jak dalerko jeszcze :?: Duży uśmiech


- Daisy - 07-06-2005 13:55

hihih pielgrzymak!? Nie dziekuje ja juz mam dośc tych kilometrów a tak poza to starość nie radość :diabelek: i lenistwo sie wkrada :mrgreen: