Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



- Daisy - 21-06-2005 19:29

widze, że temat z psów zchodzi na koty?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


- Harpoon - 21-06-2005 23:25

Nie podoba się coś :?: Język


- Harpoon - 22-06-2005 11:07

Nie ma możliwości Język
Hehe, a ja się nie mogę doczekać, kiedy weźmiemy nowego kociaczka do domu Uśmiech
Są już duże, i niedłguo będę miała kota włoskiego, normalnie cały czarny będzie Uśmiech
Po manine coonie ten kot chyba najbardziej mi się podoba Uśmiech


- Harpoon - 22-06-2005 11:13

Kiedyś miałam, ale mi zginął czarny dachowiec Smutny
A skąd ja mam wiedzieć czy to taka rasa Język Mój wujek tak na niego mówi, więc ja się nie czepiam, ale kot naprawdę piękny. On ma wielkiego kocura z niebieską sierścią, jest cudny Uśmiech
Hehe no i czarną kotkę jeszcze mają Język


- Harpoon - 22-06-2005 16:13

A masz może Gepardziku taką stronkę ze śmiejącym się kotem :?: Oczko
Jak on się śmieje to ja spadam z krzesła i śmieje się razem z nim :mrgreen:


- Daisy - 23-06-2005 15:13

A JA KOTÓW NIE LUBIE!!! (tzn. oglągać i pogłaskać je moge, ale na ręce ich nie wezme) kumpela miała kota parchatego, z zaropiałymi oczami i od tamtej pory mam do nich uraz, co nie znaczy, że mi sie to nie może zmienić.....


- Harpoon - 24-06-2005 16:25

Dokładnie o tym samym pomyślałam, ale nie chciałam już nic mówić :roll:
Ja kocham zwierzęta i takie biedne kociaki wzbudzają raczej moje współczucie niż odrazę. Kiedyś pami.etam, że wzięliśmy takiego kotka do domu i pomogliśmy mu wyzdrowieć, a później trafił w dobre ręce, bo ja już nie miałam gdzie nowego zwierzaka wziąć Oczko


- Daisy - 24-06-2005 19:25

Gepardzik napisał(a):a jak byś spotkała zaropiałego człowieka to też byś powiedziała, że nie lubisz ludzi??

nie mówimy o ludziach. ale o kotach.... a dla mnie to różnica Duży uśmiech


- Harpoon - 24-06-2005 19:31

Zwierzę, też człowiek Uśmiech


- Daisy - 26-06-2005 17:04

Gepardzik napisał(a):może nie człowiek, ale też stworzenie boże i trzeba mu pomóc a nie z tego powodu czuć odrazę i wstręt, ludziom to pomagasz, a zwierzętom to już nie można?

nie dokładnie tak jak piszesz Gepardziku, bo nie napisałam, że im nie pomagam tylko sie brzydze!! hihii a najśmieszniejsze, że chcialam iśc na weterynarza Szczęśliwy


- Harpoon - 26-06-2005 18:01

hehe, ja jak byłam mała też chciałam być weterynarzem Język


- Offca - 26-06-2005 19:42

a ja chciałam mieć męża weterynarza albo marynarza :mrgreen:


- Harpoon - 27-06-2005 00:47

Ale chyba nie żałujesz, co :?: Oczko


- Harpoon - 27-06-2005 12:51

No i o to chodzi Uśmiech
Ja to nawet nie wiem jeszcze kim chciałabym być, a już nie długo będę musiała mniej więcej podjąć decyzję :|
W sumie to raczej pójdę w kierunku języków (razem z polskim) lub psychologia.


- Jólka - 27-06-2005 16:23

no ja mialam byc ekonomista, czy ksiegowa... ale jednak zwycieżyły marzenia z dziecinstwa... jestyem z wykształcenia nauczycielem... Oczko poki co nie żałuję, bo nie wyobrażam sobie pracy z papierami (chociaz w szkole sie tego nie uniknie Smutny ) wole prace z ludzmi, no tylko szkoda, ze tak ciezko w dziedzinie edukacji dostac prace Smutny