Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



- TOMASZ32-SANCTI - 30-09-2005 04:19

My także się cieszymy, że nas znalazłaś i życzymy miłego pobytu na forum.

Pozdrawiam


- paprotka - 01-10-2005 16:25

TOMASZ32 napisał(a):My także się cieszymy, że nas znalazłaś i życzymy miłego pobytu na forum.

Pozdrawiam

Dziekuje. Jestem troche zajeta ostatnio ale postaram sie Was odwiedzac tak czesto jak mi czas pozwoli. Musze pomoc w szkole mojego syna przy zywym rozancu i przygotowac nowy "altar cloth" przed nastepna msza. Jak sie to po Polsku moze nazywac.. :oops:


- Aslan - 01-10-2005 18:14

plomyk napisał(a):Jak sie to po Polsku moze nazywac..

zapewne chodzi Ci o 'ubranie' ołtarza- przygotowanie obrusów, ustawienie świec- zgadza się?


- Annnika - 01-10-2005 20:21

Płomyczku - bardzo serdecznie witam Uśmiech - ale fajnie, znowu ktoś nowy :jupi: :aniol:


- paprotka - 01-10-2005 21:09

Annnika napisał(a):Płomyczku - bardzo serdecznie witam Uśmiech - ale fajnie, znowu ktoś nowy :jupi: :aniol:

Annnika

Sliczny ten Twoj kotek, witam :jupi: Przytulanie


- Aslan - 01-10-2005 21:10

Płomyczku, mogłabyś napisać, z jakiego miasta jesteś? mam paru znajomych w Kanadzie Uśmiech
i ja też serdecznie Cię witam, i mam nadzieję, że zostaniesz z nami! z Bogiem!


- paprotka - 01-10-2005 21:12

Aslan napisał(a):
plomyk napisał(a):Jak sie to po Polsku moze nazywac..

zapewne chodzi Ci o 'ubranie' ołtarza- przygotowanie obrusów, ustawienie świec- zgadza się?

tak..... :oops: Nie wiedzialam ze to co nakladamy na oltarz nazywa sie obrusem, myslalam ze ma jakas inna nazwe, bardziej koscielna :mrgreen: Codziennie sie czegos nowego uczymy :roll: .To dobrze!.

[ Dodano: Nie 02 Paź, 2005 18:15 ]
Gonzo

Dzieki :mrgreen: To mile, ze mnie zauwazyles 8)

[ Dodano: Nie 02 Paź, 2005 18:17 ]
Cos dziwnego sie stalo. Chcialam zostawic nowy post to Gonza a zmienil mi sie poprzedni ktory napisalam wczoraj. Buuuu :roll:

[ Dodano: Nie 02 Paź, 2005 18:19 ]
Jeszcze raz 8) To tylko test Uśmiech

[ Dodano: Wto 04 Paź, 2005 06:41 ]
Aslan napisał(a):i ja też serdecznie Cię witam, i mam nadzieję, że zostaniesz z nami! z Bogiem!


Alsan

Nie widzialam tego wczesniej. Z Vancouver, 9 godzin przesuniety czas. Uśmiech Witam i mysle ze zostane.


- Harpoon - 27-10-2005 21:08

Ja trochę spóźniona, ale również Cię serdecznie witam Płomyczku Przytulanie Uśmiech


- tendencja - 28-10-2005 00:48

Hej:)Ja nazywam się Kasia!Trafiłam tutaj z ciekawości. Dużo słyszałam o Odnowie i dobregoUśmiechi złego niestety i chciałam się dowiedzieć czegos o Was od WasUśmiech Jestem praktykująca katoliczką;ale nigdy nie byłam członkiem żadnej wspólnotySmutnyA szkoda!Czytam troszke o tym co piszecie i bardzo mnie to fascynujeUśmiech
Witam Was wszystkich:)Mam nadzieje,ze poznam blizej Waszą Wspólnotę poprzez to forum. Wierze,że ono pomoże mi w rozeznaniu mojego miejsca w KościeleUśmiech
Pozdrawiam Was wszystkichUśmiech


- TOMASZ32-SANCTI - 28-10-2005 01:25

My także cię witamy bardzo serdecznie i życzymy miłej atmosfery.
Fakt jest faktem,że większość osób na tym forum, to osoby z Odnowy, ale są takze ludzie z innych wspólnot i innych wyznań.
Wierzę,że znajdziesz tutaj wiele informacji na temat Odnowy, jak i innych wspólnot, choćby Neokatechumenatu. No i zapraszamy do dyskusji,oby jak najczęściej.

Pozdrawiam


- Harpoon - 28-10-2005 15:09

Witam Cię bardzpo serdecznie Kasiu Uśmiech
Miło, że wpadłaś na to forum... Uśmiech
Zapewniam, że przyjmujemy Cię z otwartymi ramionami 8)


- TOMASZ32-SANCTI - 28-10-2005 15:48

Jak kazdego kto je odwiedza Uśmiech

Pozdrawiam


- tendencja - 28-10-2005 18:52

Bardzo dziękuje wszystkim...Jeszcze Was nie znam;ale bardzo dziękujeUśmiech


- Harpoon - 28-10-2005 23:49

Mamy czas, żeby się jeszcze poznać ;P
Po to w końcu jest ten tematb Duży uśmiech


- tendencja - 29-10-2005 11:54

a skąd wiesz,ze mam czas...? ;P