Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



- Offca - 26-11-2005 16:06

No ale są też inni na forum, nie tylko ja :krzywy:


- Ojciec Rydzyk - 26-11-2005 16:08

no ale Ty mnie obronisz Duży uśmiech napewno liczy sie Twoj glos w rozstrzyganiu problemow zwiazanych z forum Język


- Offca - 26-11-2005 16:11

Ojciec Rydzyk napisał(a):no ale Ty mnie obronisz

coś takiego... ufasz katolikowi? W tym jest jakiś podstęp :twisted:


- Samael - 26-11-2005 16:14

Rydzyk szuka sojusznikow :hahaha:
Widze ze bez zdjecia sie nawet obeszlo :hahaha:


- Offca - 26-11-2005 16:15

Cytat:Rydzyk szuka sojusznikow

My nie moherowe berety Oczko


- Ojciec Rydzyk - 26-11-2005 16:16

Offca napisał(a):coś takiego... ufasz katolikowi? W tym jest jakiś podstęp

katolik...katolik tez czlowiek Uśmiech a wogole to mam gdzies kto jakiego jest wyznania wazne ze sie z nim dobrze dogaduje Uśmiech i nie przekonuje mnie na sile do swoich racji ;P


- Offca - 26-11-2005 16:25

Ojciec Rydzyk napisał(a):i nie przekonuje mnie na sile do swoich racji

Nikt nie miał i nie ma takiego zamiaru.


- Ojciec Rydzyk - 26-11-2005 16:42

Offca napisał(a):Nikt nie miał i nie ma takiego zamiaru.

ojj kolezanko...tego ze Ty nie masz takiego zamiaru nie mozesz odnosic do ogolu..a noz znalazlby sie jakis nadgorliwy Uśmiech


- NiKtóś - 26-11-2005 22:28

wiecie, coś w tym jest.. Ale to głównie media wytworzyły taką a nie inną atmosfere. To dzięki nim zwykły człowiek, gdy słyszy "Radio Maryja", od razu kojarzy"Rydzyka" (a gdzie jakiś szacunek.. chociążby x.Rydzyk..) i "stado staruszek które w kościele to 24h/7 dni w tygodniu"... I od razu Radio jest bee. A najczęściej nawet sekunde nie słuchali. I żeby nei było wątpliwości- ja nie słucham, ale zarazem nie krytykuje..


- Scarlet - 26-11-2005 22:31

Otóz znam takich,dla ktorych sluchanie tego radia to hobby i to co sie w nim dzieje to nie tylko stare baby w kosciele 24h na dobe i dobrze o tym wiecie


- Ramzes - 26-11-2005 22:32

A ja słuchalem i dlatego krytykuje


- Offca - 27-11-2005 01:10

Scarlet napisał(a):to nie tylko stare baby w kosciele 24h na dobe i dobrze o tym wiecie

Ano nie. Jeszcze jest Młodzież. Młodzież Wszechpolska :mrgreen:


- msg - 27-11-2005 02:11

Ramzes napisał(a):A ja słuchalem i dlatego krytykuje
ja też słuchałem i słuchać przestałem, od czasu do czasu skrytykuje, rzecz w tym, zeby sie krytyki nie bac, a nie ja zagłuszać


- Anonymous - 27-11-2005 04:24

Widzę,że chyba źle trafiłam, bo sa tu jakieś dziwne tematy poruszane. Ale skoro juz tu jestem to chciałabym poznać was bliżej, Tomasz wiele mi opowiadał o tym forum,więc postanowiłam skorzystać z zaproszenia. Widzę,że Tomasz ma tutaj odpowiedzialną funkcję, wiedziałam,że on wiele wie na rózne tematy i zna się na komputerach.
Zatem witajcie wszyscy,mam nadzieję,że nie będę sprawiała kłopotu, bo ja nie bardzo się znam na komputerach i na internecie,odwiedzałam jakieś strony,ale natrafiłam na jedno nauczucielskie forum i tam poznałam Tomasza, ale długo tam nie pobył a szkoda. Więc napisałam do niego i podał mi ten link do forum, no i jestem.
Dzięki Tomaszu32 Uśmiech .


- NiKtóś - 27-11-2005 12:08

Jak miło, że taki Koliber sie pojawił i zrobił EOTa ;D