Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



- Offca - 27-11-2005 13:01

Fajnie, że jesteś Koliberku. A tych poprzednich postów nie czytaj, bo pojawiła się u nas dwa dni temu taka zgraja niegrzecznych chłopców i narobili nam bałaganu, ale już mamy ten problem z głowy Uśmiech


- Anonymous - 27-11-2005 13:32

Czy to chodzi o tych zbanowanych ludzi? Sporo ich.
A gdzie jest Tomasz, tak chciałam z nim podyskutować i cały czas nie mogę na niego trafić, próbowałam na gg, ale także jest niedostępny. Wyjechał gdzieś?


- Offca - 27-11-2005 14:31

KOLIBER napisał(a):Czy to chodzi o tych zbanowanych ludzi?

Tak, właśnie o nich.


KOLIBER napisał(a):A gdzie jest Tomasz, tak chciałam z nim podyskutować i cały czas nie mogę na niego trafić, próbowałam na gg, ale także jest niedostępny. Wyjechał gdzieś?

Raczej nigdzie nie wyjechał, jest teraz dostępny na gg no i wczoraj jeszcze pisał na forum. Może ma jakieś zajęcia, bo zauważyłam, że coraz żadziej tu bywa.


- Scarlet - 27-11-2005 15:05

Jest jeszcze niegrzeczna dziewczynka,ulubiony user Offcy :twisted:


- Anonymous - 27-11-2005 15:26

O kim mówisz koleżanko Scarlet Uśmiech ?


- Harpoon - 27-11-2005 16:08

o sobie mówi pewnie Oczko


- Scarlet - 27-11-2005 18:10

KOLIBER napisał(a):O kim mówisz koleżanko Scarlet ?

Jeszcze nie jestesmy kolezankami wiec uspokoj cialo :twisted:


- Aslan - 27-11-2005 18:25

Scarlet napisał(a):Jeszcze nie jestesmy kolezankami wiec uspokoj cialo

dzięki, bo w tym dziale doskonale dajesz się poznać :lol2:
zawsze jesteś tak wrogo nastawiona do ludzi?
magia internetu, nie- nie widać, można cały swój żal na innych ludzi przelać, prawda?
twarzą w twarz inaczej byś rozmawiała.
jakoś tak się nazywało... atawizm?
pozdrawiam


- Scarlet - 27-11-2005 19:23

Aslan napisał(a):twarzą w twarz inaczej byś rozmawiała.

Zapewniam cie ze nie inaczej,zreszta wolfheart juz wam to mowil. Wyslij mi na priva adres a wpadne moze kiedys i sam sie przekonasz.


- Offca - 27-11-2005 19:29

Scarlet napisał(a):Wyslij mi na priva adres a wpadne moze kiedys i sam sie przekonasz.

I powiało grozą! Aslan, zacznij lepiej się bunkrować :roll2:


- Aslan - 27-11-2005 19:42

Scarlet napisał(a):Wyslij mi na priva adres a wpadne moze kiedys i sam sie przekonasz.
powaznie? chcesz mnie odwiedzic? taka samotna jestes? a moze wypadaloby trochę zmienić słownictwo, co? wyjść z brodzika na ciepły, suchy ręczniczek rozłożony na podłodze kultury Uśmiech lol
niestety, już się chyba przekonałem,do Ciebie ale znam takich, którym przypadłabyś do gustu. Młodzież Wszechpolska.
Scarlet napisał(a):Zapewniam cie ze nie inaczej
a to juz twój problem, hehe. na samotność nic nie poradzę w takim razie.
jednakowoż Cię pozdrawiam i życzę powodzenia na forum wiara.pl


- Legwan Zielony - 27-11-2005 20:00

Czesc...jestem Legwan Leon Duży uśmiech mam nadzieje ze bedzie nam sie milo forumowac Język


- Groniu - 27-11-2005 20:11

Ja też mam nadzieję, że miło :wink: Przepraszam za moje podejrzenia co do ciebie, ale ostatnio jest pewne zamieszanie na forum...


- TOMASZ32-SANCTI - 27-11-2005 20:52

Witaj Legwanie Leonie,mamy taką nadzieję,że będzie ci się przyjemnie dyskutowało na naszym forum. Wybacz,że mamy jeszcze niepweności co do nowych forumowiczów, ale było ostatnio bardzo duże zamieszanie i kilka osób musiało opuścić nasze forum w dosyć nie miłych okolicznościach.

Zapraszam więc do dyskusji Uśmiech

Pozdrawiam


- NiKtóś - 27-11-2005 21:11

Wiecie, tak sie jakoś złożyło, że nei chciałam Wam przerywać kłótni i sie nie przywitałam. A wiec witam.. Mimo, że dość ostatnio ostro u Was, to i tak podziwiam, bo srednio na godzine 5 postów sie pojawia..