Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



- Offca - 14-12-2005 23:47

Witamy Uśmiech Może parę słów o sobie?


- Gonzo - 14-12-2005 23:54

witamy Kempes UśmiechUśmiech
pozdro Duży uśmiech :roll2:


- Anonymous - 15-12-2005 09:01

Ok zatem :hm:
Mam rowno cwierc wieku, mieszkam sobie na poludniu Polski, gdzie rowniez pracuje (mozna przyjac w uproszczeniu, ze zajmuje sie komputerami). Kiedys studiowalem, ale juz skonczylem. 8)
Postanowilem zarejestrowac sie na Waszym forum, bo bylem naprawde zaintrygowany dyskusami, jakie tutaj prowadzicie i pogladami, jakie niektorzy przedstawiaja.


- Aslan - 15-12-2005 14:47

liczymy, że weźmiesz w nich czynny udział Oczko
potrzeba trochę świeżej krwi
pozdrawiam!


- Annnika - 15-12-2005 16:25

Raczej świeżego ducha Duży uśmiech Uśmiech Witaj serdecznie Uśmiech


- Moniczka - 15-12-2005 17:30

Aslan napisał(a):a skąd jesteś, moniczko? pozdrawiam.
podpisano:
Adam- lat prawie hmkmkhm..

Powiedzmy że południowe mazowsze :mrgreen: Wolałabym nie podawać miasta i w ogóle.

[ Dodano: Czw 15 Gru, 2005 16:31 ]
Offca napisał(a):
Moniczka napisał(a):Lat p r a w i e 21. Studentka.

Oooo, ja też :mrgreen:

Wiem rówieśnico Uśmiech PS. w jakim miesiącu masz urodziny? Ja styczeń :mrgreen: Pytam bo ciekawe która jest starsza :mrgreen:

[ Dodano: Czw 15 Gru, 2005 16:33 ]
Aslan napisał(a):Adam- lat prawie hmkmkhm..

hmkmkhm Duży uśmiech po jakiemu to :?: Duży uśmiech


- Offca - 16-12-2005 00:04

Moniczka napisał(a):PS. w jakim miesiącu masz urodziny? Ja styczeń Pan Zielony Pytam bo ciekawe która jest starsza Pan Zielony

Oczywiście, że Ty. Miesiącowo to ja jestem przy Tobie młoda siksa :mrgreen: Z czerwca jestem Uśmiech


- Helmutt - 16-12-2005 09:00

Trochę to spóźniony post ale niech tam:

Witam, nazywam się Przemysław, mam 29 lat, mieszkam w Lublinie z żoną i teściami.
Jestem ateistą od urodzenia, mimo, że wychowałem się w chrześcijańskiej rodzinie a mój brat jest księdzem. Będzie dopiero znaczy się - jest klerykiem z zakonu pijarów.

Ukończyłem Technikum Kolejowe, potem fizykę na naszym UMCS-ie, obecnie pracuję na PKP, jestem urzędasem Oczko
Zainteresownia - KOLEJNICTWO, astronautyka, ogólna nauka, technika nowoczesna, historia (głównie II wojna światowa), informatyka, film, religioznawstwo (sic!), astronomia i wiele jeszcze.

No to może tyle o mnie..... ekhm.. Czy są jakieś ptania?


- Lorien - 16-12-2005 10:14

Tak więc po kilkudniowej i szczerze mówiąc początkowo niezrozumiałej dla mnie blokadzie konta,znów jestem Duży uśmiech


- Cichociemny - 16-12-2005 10:32

No nie było mnie przez pare dni a tu pareset postów =D> =D> #-o .Piszecie jak maszynki :mrgreen: ,ale to miło przynajmniej nie jest nudno :mrgreen:


- Aniołek - 09-02-2006 01:36

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów Uśmiech To jeden z moich pierwszych postów :)Trafiłam na to forum dzięki Offcy i mam nadzieję, że będę tu często zaglądała - oczywiście jak będę miała komputer pod ręką ;)No cóż, niedługo (w wakacje Oczko)skończe 23 lata. Z warownej twierdzy malborskiej przybyłam do Olsztyna, by zacząć studia na UWMie.. i tak znalazłam się już na IV roku pedagogiki Oczko Nie wiem, co jeszcze pisać... jak coś to pytajcie Oczko Pozdrawiam serdecznie Uśmiech


- TOMASZ32-SANCTI - 09-02-2006 01:44

Aniołek napisał(a):Witam serdecznie wszystkich forumowiczów Uśmiech To jeden z moich pierwszych postów :)Trafiłam na to forum dzięki Offcy i mam nadzieję, że będę tu często zaglądała - oczywiście jak będę miała komputer pod ręką ;)No cóż, niedługo (w wakacje Oczko)skończe 23 lata. Z warownej twierdzy malborskiej przybyłam do Olsztyna, by zacząć studia na UWMie.. i tak znalazłam się już na IV roku pedagogiki Oczko Nie wiem, co jeszcze pisać... jak coś to pytajcie Oczko Pozdrawiam serdecznie Uśmiech

Witamy cię bardzo serdecznie i zapraszamy do odwiedzania naszego forum, im częściej tym lepiej, dla nas i dla ciebie - miło możesz spędzic czas, poznasz ciekawych ludzi,którzy mają naprawdę zróznicowane poglady. Tylko od kompa nie odchodzic. Duży uśmiech

Pozdrawiam


- Offca - 09-02-2006 12:44

Madziaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :mrgreen: Świetnie, że nas nawiedziłaś Duży uśmiech Naprawdę bardzo się cieszę :jupi: :roll2: Rozgość się Uśmiech

Pssst, ten Aniołek jest z mojej wspólnoty :mrgreen:


- Helmutt - 09-02-2006 12:56

Mnie to nikt tak nie przywitał.... Cóż, są równi i równiejsi, nie tylko na tym forum....
:cry: :cry: :cry:

Po co mówić ciepłe słowa jakiemuś ateuszowi - lepiej zaoszczędzić je dla SWOICH.


- Offca - 09-02-2006 13:00

Darth... ale Ty jesteś wiesz... ?! Zrobiłeś mi teraz wielką przykrość mówiąc w ten sposób. Wpisywałeś się tu??? Jakbyś się wpisał na pewno dostałbyś szereg przywitań, bo to temat z przywitaniami. Z tego co pamiętam jak napisałeś pierwszego posta, zostałeś przywitany przy okazji przez parę osób, więc bez pretensji proszę! :-s