Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



- Anonymous - 18-02-2006 14:26

Inspekcja Pracy ma ludzi, ktorzy udzialaja porad (czesto maja nawet specjany nr telefonu). Tam radze zasiegnac informacji.


- Jólka - 18-02-2006 14:36

masz racje kempes, tam najlepiej szukać info... a nie robić tutaj OT Uśmiech, bo z tego co sie orientuje to tu jest temat poznajmy sie a nie... szukam pomocy Oczko


- Jerzzy - 18-02-2006 15:39

Julia napisał(a):masz racje kempes, tam najlepiej szukać info... a nie robić tutaj OT Uśmiech, bo z tego co sie orientuje to tu jest temat poznajmy sie a nie... szukam pomocy Oczko

Wybacz Julio.Juz nie będe,choc jestes w małym błedzie.:)Ja.... chciałem poznać prawnika :o


- Moniczka - 18-02-2006 16:39

angua napisał(a):
Jak będę niegrzeczna, to głównie będzie na Ciebie - w końcu Ty jesteś temu wszystkiemu winna Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech

Cześć Uśmiech Witam na forum Uśmiech

W jakim sensie "niegrzeczna"?


- angua - 18-02-2006 16:52


Cześć Duży uśmiech

O niegrzeczność pytaj Julci, to ona pierwsza zasugerowała, że wilczek w ogóle mógłby niegrzeczny być. Ja nie do końca rozumiem, skąd ten pomysł, ale skoro już jest, to może wypadałoby pomyśleć, jak go zrealizować Oczko



- Jólka - 18-02-2006 17:33

Jerzzy przepraszam.. jesli takowy sie pojawi i zechce sie przywitac w tym wątku, to na pewno go poznasz...

Niegrzeczność wilczka... no cóż nie będę zdradzać szczegółów... Uśmiech i publicznie ogłaszać jaki wilczek jest utalentowany Uśmiech chyba że sie sam pochwali Duży uśmiech


- angua - 18-02-2006 18:16


Teraz to sam wilczek się pogubił Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech
Utalentowany? Mam Ci zapisać tensorowo równania Maxwella czy co? Duży uśmiech



- Annnika - 18-02-2006 22:21

Ja teżwitam wilczka - uwielbiam Twoich pobratymców - malamuty i husky Duży uśmiech ale i wilki bardzo lubię Oczko


- angua - 18-02-2006 23:53

No, to to rozumiem Duży uśmiech
:*



- Harpoon - 19-02-2006 02:36

fanatyczka wilków?

poza tym witam...


- Anonymous - 19-02-2006 02:43

Jerzzy napisał(a):Mam pytanie.Czy bywa tu na forum jakis prawnik?Dokładnie chodzi mi o specjalistę z dziedziny,,Prawo pracy'".Jeszcze dokładniej ,to interesuje mnie ważność zawieranych umów o pracę.

Prawo pracy totrochę nie moja specjalność , ale możesz spróbować :krzywy:


- angua - 19-02-2006 03:03

Cytat:fanatyczka wilków?
Nie no, bez przesady. Ale przynajmniej w awatarku niektóre się ładnie prezentują, prawda? Duży uśmiech


- Harpoon - 20-02-2006 00:00

ano ladnie ;>
sama lubie wilki, ale chyba nie tak bardzi jak Ty Uśmiech


- Jólka - 20-02-2006 00:27

No to witamy jeszcze raz wilczka... ale ciąg daszy dyskusji na temat wspanmiałości wilczków prosze kontynuować we właściwym temacie Uśmiech czyli TU


- Upiorzyca - 08-03-2006 22:50

*Tup tup tup tup...coś przemyka się pod oknem*

Emkh... Witajcie *dygnęła odrobinkę speszona, bo tu prawie sami dorośli Język * Jam Upiorzyca jest, charakter znaczy taki... A tak poza tym liczę sobie szesnaście wiosen i pochodzę z Kętrzyna na Mazurach. Interesuję się niemal wszystkim, od fantastyki poczynając a na domorosłej filozofii kończąc. Gusta muzyczne też mam dosyć rozbieżne: Era, Anuna, SDM, Rhapsody, Nightwish...
Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie się pomyślnie układać :mrgreen:
Pozdrawiam.