Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



- Olanta - 18-02-2005 19:23

No to przyszedł czas na mój czwarty post Duży uśmiech Zostałam do tego sprowokowana Uśmiech hehhe Na całe szczęście Daidoss nie posiadsz mojej foty w bikini \Duży uśmiech/ Nie rób tu "ze mnie" brazylijskiej telenoweli Język


- Jólka - 18-02-2005 20:23

no to fakt.... zaden problem, mozna nawt miec fotke z super figura... bez zadnych drakonskich diet itp Oczko


- Gonzo - 18-02-2005 21:47

No ale Olanto to był już 5 twój post czyżby jakaś pomyłka u moderatorów :> >Uśmiech< >Uśmiech< >Uśmiech< >Uśmiech< >Uśmiech<


- Rasta - 19-02-2005 10:11

>Uśmiech< >Uśmiech< >Uśmiech< >Uśmiech< >Uśmiech<

O mega są te zdjęcia Duży uśmiech hehe


- Smyracz - 19-02-2005 10:14

Hehe Olanta chyba lubi sprzatać Oczko
A te foto drugie jest bardzo profesjonalne tak mi się wydaje :aniol:


- Jólka - 19-02-2005 14:13

no no dyduś ty to masz miesnie... normalnie szock


- Tomek ptak - 19-02-2005 16:01

Daidoss napisał(a):Mam także takie zdjęcie ale w odwrotnej pozie Duży uśmiech

Pozdro All ®
Sorki ale nie rozunie na czym polega odwrotna pozaDuży uśmiech Czyzamieniliście się miejscami czy też ............9(upssss to chyba nie nadaje się na fotum katolickie) częściami gaderoby :oops:Duży uśmiech


- Daidoss - 19-02-2005 16:12

To znaczy, że najpierw Olanta miała skafanderek a potem ja Język buhehehe >Uśmiech<
Masz Racje Tomek to chyba nie miejsce zeby o tym rozmawiać Język


- Jólka - 19-02-2005 16:29

no tak... fakt to chyba nie jest miejsce na takie fotki
a swoja droga fajny skafanderek ma Olanta...


- Olanta - 19-02-2005 20:45

Smyraczu baaardzo lubię sprzątać, troszkę trudniej tę moją pasję w czyn przerzucić ale foto jest więc niech będzie tak Język a to drugie zdjęcie było robione u fotografa...cóż za oko zawodowca Oczko

Daidoss a Ty mnie z jakąś inną dziewczyną nie pomyliłeś przypadeczkiem? Język Ja się z moim skafanderkiem nie rozstaję na krok hehe.

Julia dzięki :oops:


- Jólka - 19-02-2005 21:06

naprawde fajny... ja lubie bardzo kolor czarny...
poza tym nie wiem czy cisie ze mna zgodzicie ale Olanta ma ladny usmioech... ciekawe tylko czy usmiecha sie tylko na zdjeciach, czy na codzien rowniez Oczko


- Smyracz - 19-02-2005 21:14

To jest usmiech :?:
To jest dół, że musi sie uśmiechać do z djęcia z Daidossem Język


- Jólka - 19-02-2005 21:19

Smyraczu, chodzilo mi o to wczesniejsze foto Olanty to z profesjonalnej sesji fotograficznej Oczko


- Olanta - 19-02-2005 21:32

Julia ja też lubię czarny ostatnio nawet bardzo Uśmiech (nie kojarzyć z samopoczuciem bo to jest w normie Język) I już mi tak tu nie słodź bo za duzia urosnę Oczko Uśmiechać chyba się często usmiecham...ale nie mnie to oceniać może inni się na ten temat wypowiedzą....Ci którzy mnie znają heheh Uśmiech

Smyrasz aż tak Daidossa nie musisz jechać heheh Język fotki z nim nie bolą Oczko Szczęśliwy


- Jólka - 19-02-2005 21:41

oki postaram sie nie byc za slodka, ale pisze to co mysle... poza tym staram sie mowic ludziom o tym co mi sie w nich podoba... (nawet jesli to jest jakis kleryk, ale moj kolega Oczko )