Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



- marszal222 - 20-11-2007 17:39

Witam Was serdecznie.Mam na imie Wojtek <dla znajomych po prostu marszal więc możecie tak mówić to mnie > Naresze do Odnowy w Duchu Swiętym w moim mieście..."
lubie rozmawiacz o Bogu i nie tylko dla tego jestem Ewangelizatorem Przystanku Jezus i Lednicy no i nie tylko tam gdzie nas Pan posyła.
Bardzo się cieszę, że do Was mogłem dołączyć...bo mam do Was kilka pytań... no i może w czymś pomoge, Uśmiech ale o tym dowiecie się potem.


- Ks.Marek - 20-11-2007 18:24

Witaj pośród nas. Owocnych dyskusji życzę.


- marszal222 - 21-11-2007 00:24

Cytat:Hej, marszal222 Mam święcenia kapłańskie i nie zawaham się ich użyć specjalnie dla Ciebie !!!
Życze Księdzu Owocnych święceń niech Bóg księdza prowadzi to tych co Boga podrzebują i nie tylko. "Nie zamykajmy serc..."


- Anonymous - 09-01-2008 18:34

Witam Was Kochani, trafiłam tu przypadkiem, jest arcyciekawie i duuużo do poczytania Uśmiech O ile zdążyłam się cokolwiek zorientować, to na forum są głównie ludzie z Odnowy..? Chyba że się mylę..


- Bioman - 09-01-2008 18:39

Witaj Uśmiech
kin napisał(a):O ile zdążyłam się cokolwiek zorientować, to na forum są głównie ludzie z Odnowy..? Chyba że się mylę..
Są tu także dzielni Rycerze Jedi i mroczny Lord Sith Duży uśmiech
[Obrazek: star19.gif]
Wybierz swoją ścieżkę MOCY.


- Annnika - 09-01-2008 22:22

kin napisał(a):Witam Was Kochani, trafiłam tu przypadkiem, jest arcyciekawie i duuużo do poczytania Uśmiech O ile zdążyłam się cokolwiek zorientować, to na forum są głównie ludzie z Odnowy..? Chyba że się mylę..

Reprezentuje nas duża grupa, ale nie większość jednak Oczko


- Polonium - 09-01-2008 23:08

Sa tez osoby z KSM-u np. Rysia.


- gradzia - 10-01-2008 00:24

a także jeden taki Kleks :mrgreen: - musiałam to napisać - i jedna taka Tekla która pajęcze sieci zastawia na niedowiarków. :roll2:


- Ks.Marek - 10-01-2008 01:42

Teklo kosmata :!: Ja ci zaraz dam Kleks :!: To ci się zaraz skrzypki w perkusję zamienią :wink:
Witaj, KIN


- gradzia - 11-01-2008 00:15

Ks.Marek napisał(a):eklo kosmata :!: Ja ci zaraz dam Kleks :!: To ci się zaraz skrzypki w perkusję zamienią :wink:
Witaj, KIN
o ja nie mogę :lol2: groźby od kaplana na forum katolickim. Niech ks Kleks uważa bo Kleksy potraktuje ACE Duży uśmiech xD


- Rachel - 11-01-2008 00:44

kin napisał(a):Witam Was Kochani, trafiłam tu przypadkiem, jest arcyciekawie i duuużo do poczytania Uśmiech O ile zdążyłam się cokolwiek zorientować, to na forum są głównie ludzie z Odnowy..? Chyba że się mylę..
I bez wspólnotowych Duży uśmiech a będących w partii czarownic :diabelek:


- Anonymous - 11-01-2008 15:04

dziękuję za serdeczne przywitanie Uśmiech jestem w neokatechumenacie, niedługo, ale intensywnie Oczko


- Annnika - 11-01-2008 20:51

Hejka kin Oczko

Miłego forumowania Oczko


- Polonium - 11-01-2008 22:18

Rachel napisała:
Cytat:a będących w partii czarownic

Forum odwiedzają też inkwizytorzy 8) z M.Ink.* łącznie. :diabelek:


- Anonymous - 23-02-2008 15:22

WitamUśmiech chciala bym sie z wami wszystkimi poznac! jestem nowa wiec chetnie popisze Uśmiech poz