Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Poznajmy się :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Poznajmy się :) (/showthread.php?tid=267)



- Annnika - 06-11-2008 21:47

To w osobnym wątku.


- wloczykij88 - 12-11-2008 00:24

Nie wiem gdzie mam zadan to pytanie wiec pomyslalam ze najlepiej tu, "Jezeli przypieczetujecie znajomosc krwia przy durnej zabawie i nazwie sie to paktem, moze to byc cos zlego; jak to odbieracie? jesli cos nie jasne to pytajcie"


- Annnika - 12-11-2008 01:05

Nie tu włóczykiju :!: :!: - od tego są "wolne tematy" :offtopic: :patrzy:


- Tadeusz - 18-02-2009 00:49

Cześć !
Mam na imię Tadeusz , mieszkam w Trójmieście . Pracuje w Teatrze mam rodzinę i dwójkę fantastycznych dzieci oraz w domu mały zwierzyniec ( 3 koty i 2 psy ) . Interesuję się muzyka filmowa , szachami i lubię oglądać wartościowe filmy i czytać książki .

Z Odnową na pomorzu związany od około 15 lat , głównie za sprawą rodziny ponieważ cała moja rodzina jest nawrócona i to jest wielkie błogosławieństwo Pana .

Boga właściwie szukałem od zawsze (jak pamiętam ) , formacje początkową uzyskałem w SNE w Gdańsku i tam byłem 1 raz na kursie Filipa , potem zostałem zaproszony do ekipy ( to się dopiero działo ) . Potem byłem w trzech różnych wspólnotach potem "TO" się stało (chętnym opowiem na Pw ) .....

Po 6 letniej przerwie :oops: .... Pan zaczął się o mnie upominać wlał w moje serce pragnienie przystąpienia do jakiejś wspólnoty , jestem na etapie szukania i to jest fantastyczne :mrgreen:


- nordlys - 18-02-2009 01:28

Witaj, Tadeuszu. Uśmiech
Ciekawie opowiadasz.


- nadinn - 18-02-2009 14:15

Witam Cie Tadeuszu, milo ze napisales troche o sobie :wink:
Pozdrawiam cie goraco i zycze szczescia w Twoich poszukiwaniach.


- Vika - 18-02-2009 15:58

Witaj Tadeusz,jesteś szczęściarzem,bo w Gdańsku Oliwie odbędzie się


ogólnopolska konferencja z okazji V Narodowego Dnia Życia
o godność Osoby Ludzkiej w dniu 14 marca br.


z serii:
MIŁOŚĆ – ŻYCIE – RODZINA


Aula im. Jana Pawła II, ul. bpa E. Nowickiego 1, Gdańsk – Oliwa

Msza św. – Katedra Oliwska, Gdańsk – Oliwa
Dla mnie niestety to za daleko, bo chętnie wzięłabym w tym udział,
nie mówiac o Mszy św. w Oliwie.Pamietam koncert organowy z Katedry-cudnie było.
Bardzo mi się podobał stary Gdańsk.


- Zowi - 28-04-2009 17:56

Witam :wink: !Jestem z Piastowa zainteresowania historia i płatnerstwo.Lat 12.
Meldunek zakończony hehehe :wink: .


- dobrowolka - 26-05-2009 08:45

Obecnie pelnie sluzbe w ramach MWDB na misji u ksiezy salezjanow w azerbejdzanie Uśmiech

UśmiechUśmiechUśmiech co po powrocie- nie wiem Uśmiech
ufam , ze Pan pokieruje mnie swoimi sciezkami Uśmiech

zakochuje sie Jezusie kazdego dnia na nowo Uśmiech
moja pasja jest misja Uśmiech
ponadto : ZHP Uśmiech
uwielbiam zapach igliwia, szum wiatru, dzwiek gitary i cieplo ogniska Uśmiech


- gardenia20 - 15-06-2009 15:21

Witam Uśmiech To może i ja się przedstawie Uśmiech Nazywam się Wiola. Jestem na pierwszym roku prawa. A na wasze forum weszłam bo doszłam do wniosku, że muszę zmienić swoje życie. Muszę uporać sie ze swoimi problemami i potrzebuje wsparcia. Myślę, że tu je znajdę.
Pozdrawiam


- izabella - 23-06-2009 17:37

Witam, jestem Izabella. Napiszę więcej o sobie, jak będę miała trochę więcej czasu, a teraz chciałam się tylko przedstawić i serdecznie wszystkich przywitać.


- humanista - 02-07-2009 10:26

Witam,
Trafiłem tu zupełnie przypadkowo, przez sznurki na innych forach /o bardzo różnej tematyce i bardzo różnie traktujących o tym forum/.
Mam 21 lat. Od kilku lat trwa mój proces odkrywania prawdy o sobie i świecie. Z tego też powodu odszedłem od KRK, krzewię w sobie humanizm, racjonalizm, obiektywizm i krytycyzm, jak na światłego człowieka przystało. Chciałbym podjąć na tym forum dyskusje na wiele tematów, czasem krytycznych wobec KRK, stąd mój apel o wyrozumiałość, rzeczowość i... o nie zbanowanie mnie przy drugim, bądź trzecim poście. Jestem otwarty na dialog, rzeczową krytykę i obiektywizm /i na to liczę z obu stron/.
Bez obaw, nie pachnę siarką, nie palę krzyży i nikomu nie robię krzywdy :wink:
Liczę, że znajdę tu osoby chętne do dyskusji.

Pozdrawiam serdecznie!
Humanista


- Ks.Marek - 02-07-2009 20:07

Serdecznie witam nowych użytkowników jak również ślę urlopowe pozdrowienia dla wiarusów forumowych
Uśmiech


- aga - 06-07-2009 21:22

Witam serdecznie wszystkich tych, którzy pojawili się tutaj niedawno, a których nie miałam jeszcze okazji przywitać. Dobrze, że jesteście!


- traszka - 14-01-2010 12:47

Mam na imię Magdalena, skończyłam w zeszłym roku studia, pracuję w zawodzie, z czego jestem bardzo zadowolona Uśmiech Uwielbiam czytać - nie umiem żyć bez książek. Tyle chyba wystarczy? Uśmiech