Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Wady i zalety Polaków. - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Chrześcijanie w Internecie (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ciekawe Tematy (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Wady i zalety Polaków. (/showthread.php?tid=2859)

Strony: 1 2


Wady i zalety Polaków. - Polonium - 13-10-2007 16:34

Na ulicach Warszawy przeprowadzono sondę odnośnie wad i zalet Polaków.Co o tym sądzimy?
http://www.youtube.com/watch?v=79-OMW6lUF4

Może zacznę od wad.Nieufność,bierność,obmowy,pesymizm,brak kultury,obojetność,nie dbanie o porządek (śmieci na ulicach Lublina i w lasach),korupcja i pijaństwo.
A teraz przejdę do zalet.A będą to:kreatywność,życzliwość,przyjacielskie usposobienie,przywiązanie do wiary i tradycji regionalnych i uprzejmość.Tyle z mojej strony.A jakie jest wasze zdanie?


- ksiaze-z-bajki - 13-10-2007 16:41

moje zdanie jest takie :
Polonium napisał(a):życzliwość
Polonium napisał(a):brak kultury
czy jedno nie przeczy drugiemu ?


- Rachel - 13-10-2007 16:55

ksiaze-z-bajki napisał(a):Polonium napisał/a:
życzliwość

Polonium napisał/a:
brak kultury

czy jedno nie przeczy drugiemu ?
jakto nie przeczy?

Co tyczy się nie przestrzeganie porządku to jest niestety prawda. zaśmiecaja nam co roku las Smutny
Polacy są uważani za bardzo gościnnych, otwartych ludzi.


- ksiaze-z-bajki - 13-10-2007 17:35

Cytat:Polacy są uważani za bardzo gościnnych, otwartych ludzi.

taaa za złodziei i pijaków tez nie wspominając co mówią o kobietach za granica .....


- Rachel - 13-10-2007 17:38

ksiaze-z-bajki, a oprócz wad dostrzegasz coś dobrego?Łatwo jest wynaleźć wady.


- Polonium - 13-10-2007 17:41

Mówią o kobietach pewnie i przykre rzeczy za granicą.Pewnie masz na myśli prostytucję,ale zwróć uwagę,że te kobiety często bywają wykorzystywane przez agencje towarzyskie.Powinno się im zapewnić opiekę i pomoc psychologa.To wykorzystujący są raczej problemem i powinni trafić za kratki.

I jeszcze jedno.Część Polaków zajmuje się przerzutem cudzoziemców na zachód,a jest to przestępstwo.O Polkach jakoś tyle złego nie mówi się,nawet Angielki nam zazdroszczą pięknych dziewczyn-Polek.


- duszyczka - 13-10-2007 17:57

Ja uwazam że polacy sa bardzo religijni i przyjaxni choc nie wszyscy to takie podstawowe i najwazniejsze zalety


Natomiast wady to plotkarstwo, smiecenie, kłamcy


- ksiaze-z-bajki - 13-10-2007 18:28

Cytat:ksiaze-z-bajki, a oprócz wad dostrzegasz coś dobrego?Łatwo jest wynaleźć wady.

ha jasne Polacy maja dwie zalety Jedna był Papież Jan Paweł 2
a druga zaleta to ja bo jestem uroczy hehehehe


- Polonium - 13-10-2007 18:54

To pierwsze rozumiem.Właśnie jutro Dzień Papieski.

Ale z tym drugim to dosyć narcystyczne mi się wydaje i z polityką mi się to kojarzy, bo politycy czasem mówią "Jaka ta nasza partia super,kochają nas Polacy w kraju i za granicą.Dorównamy Ameryce za parę lat".Nie miałem zamiaru urazić tymi słowami,ale niech nikt z nas nie popada w samouwielbienie,bo to ryzykowne bywa.


- ksiaze-z-bajki - 13-10-2007 18:56

to był żarcik Oczko


- Rachel - 13-10-2007 18:58

ksiaze-z-bajki, widocznie nie każdy rozumie twoje poczucie humoru.
Napewno JPII był wspaniałym darem od Boga, ale przecież nie mozemy cały czas żyć tylko wpomnianiami ale bardziej wprowadzać słowo w czyn.


- ksiaze-z-bajki - 13-10-2007 19:03

Cytat:ksiaze-z-bajki, widocznie nie każdy rozumie twoje poczucie humoru.
Napewno JPII był wspaniałym darem od Boga, ale przecież nie mozemy cały czas żyć tylko wpomnianiami ale bardziej wprowadzać słowo w czyn.

aha czyli nie jestem uroczy ? spoko Smutny


- Polonium - 13-10-2007 19:04

Rachel,miałem na myśli drugą część wypowiedzi księcia.O papieżu jak najbardziej należało wspomnieć w kontekście Dnia Papieskiego.


- Rachel - 13-10-2007 19:04

ksiaze-z-bajki napisał(a):aha czyli nie jestem uroczy ? spoko
uważaj bo twa pycha przerośnie ciebie. Może i jesteś uroczy, ale nie mi to osądzać.

To wychodzi że wadą jest przechwalanie się :mrgreen: :diabelek:


- duszyczka - 13-10-2007 20:09

Rachel napisał(a):ksiaze-z-bajki napisał/a:
aha czyli nie jestem uroczy ? spoko

uważaj bo twa pycha przerośnie ciebie. Może i jesteś uroczy, ale nie mi to osądzać.

To wychodzi że wadą jest przechwalanie się :mrgreen: :diabelek:

jesli mogę to się dołączam