Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wady i zalety Polaków.
Autor Wiadomość
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Wady i zalety Polaków.
Na ulicach Warszawy przeprowadzono sondę odnośnie wad i zalet Polaków.Co o tym sądzimy?
http://www.youtube.com/watch?v=79-OMW6lUF4

Może zacznę od wad.Nieufność,bierność,obmowy,pesymizm,brak kultury,obojetność,nie dbanie o porządek (śmieci na ulicach Lublina i w lasach),korupcja i pijaństwo.
A teraz przejdę do zalet.A będą to:kreatywność,życzliwość,przyjacielskie usposobienie,przywiązanie do wiary i tradycji regionalnych i uprzejmość.Tyle z mojej strony.A jakie jest wasze zdanie?
13-10-2007 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
moje zdanie jest takie :
Polonium napisał(a):życzliwość
Polonium napisał(a):brak kultury
czy jedno nie przeczy drugiemu ?

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
13-10-2007 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
ksiaze-z-bajki napisał(a):Polonium napisał/a:
życzliwość

Polonium napisał/a:
brak kultury

czy jedno nie przeczy drugiemu ?
jakto nie przeczy?

Co tyczy się nie przestrzeganie porządku to jest niestety prawda. zaśmiecaja nam co roku las Smutny
Polacy są uważani za bardzo gościnnych, otwartych ludzi.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
13-10-2007 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
Cytat:Polacy są uważani za bardzo gościnnych, otwartych ludzi.

taaa za złodziei i pijaków tez nie wspominając co mówią o kobietach za granica .....

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
13-10-2007 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
ksiaze-z-bajki, a oprócz wad dostrzegasz coś dobrego?Łatwo jest wynaleźć wady.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
13-10-2007 17:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Mówią o kobietach pewnie i przykre rzeczy za granicą.Pewnie masz na myśli prostytucję,ale zwróć uwagę,że te kobiety często bywają wykorzystywane przez agencje towarzyskie.Powinno się im zapewnić opiekę i pomoc psychologa.To wykorzystujący są raczej problemem i powinni trafić za kratki.

I jeszcze jedno.Część Polaków zajmuje się przerzutem cudzoziemców na zachód,a jest to przestępstwo.O Polkach jakoś tyle złego nie mówi się,nawet Angielki nam zazdroszczą pięknych dziewczyn-Polek.
13-10-2007 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ja uwazam że polacy sa bardzo religijni i przyjaxni choc nie wszyscy to takie podstawowe i najwazniejsze zalety


Natomiast wady to plotkarstwo, smiecenie, kłamcy

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
13-10-2007 17:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
Cytat:ksiaze-z-bajki, a oprócz wad dostrzegasz coś dobrego?Łatwo jest wynaleźć wady.

ha jasne Polacy maja dwie zalety Jedna był Papież Jan Paweł 2
a druga zaleta to ja bo jestem uroczy hehehehe

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
13-10-2007 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
To pierwsze rozumiem.Właśnie jutro Dzień Papieski.

Ale z tym drugim to dosyć narcystyczne mi się wydaje i z polityką mi się to kojarzy, bo politycy czasem mówią "Jaka ta nasza partia super,kochają nas Polacy w kraju i za granicą.Dorównamy Ameryce za parę lat".Nie miałem zamiaru urazić tymi słowami,ale niech nikt z nas nie popada w samouwielbienie,bo to ryzykowne bywa.
13-10-2007 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
to był żarcik Oczko

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
13-10-2007 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
ksiaze-z-bajki, widocznie nie każdy rozumie twoje poczucie humoru.
Napewno JPII był wspaniałym darem od Boga, ale przecież nie mozemy cały czas żyć tylko wpomnianiami ale bardziej wprowadzać słowo w czyn.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
13-10-2007 18:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #12
 
Cytat:ksiaze-z-bajki, widocznie nie każdy rozumie twoje poczucie humoru.
Napewno JPII był wspaniałym darem od Boga, ale przecież nie mozemy cały czas żyć tylko wpomnianiami ale bardziej wprowadzać słowo w czyn.

aha czyli nie jestem uroczy ? spoko Smutny

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
13-10-2007 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Rachel,miałem na myśli drugą część wypowiedzi księcia.O papieżu jak najbardziej należało wspomnieć w kontekście Dnia Papieskiego.
13-10-2007 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
ksiaze-z-bajki napisał(a):aha czyli nie jestem uroczy ? spoko
uważaj bo twa pycha przerośnie ciebie. Może i jesteś uroczy, ale nie mi to osądzać.

To wychodzi że wadą jest przechwalanie się :mrgreen: :diabelek:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
13-10-2007 19:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
Rachel napisał(a):ksiaze-z-bajki napisał/a:
aha czyli nie jestem uroczy ? spoko

uważaj bo twa pycha przerośnie ciebie. Może i jesteś uroczy, ale nie mi to osądzać.

To wychodzi że wadą jest przechwalanie się :mrgreen: :diabelek:

jesli mogę to się dołączam

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
13-10-2007 20:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów