Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Wstąpić czy nie ...??? - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Ewangelizacja (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Odnowa w Duchu Świętym (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Wstąpić czy nie ...??? (/showthread.php?tid=2892)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- Tamciulam - 23-10-2007 12:31

=D> i bardzo dobrze...jak Ci to nie będzie odpowiadać to zrezygnujesz Duży uśmiech warto spróbować Duży uśmiech


- motylek - 23-10-2007 12:54

ja tą decyzję podejmowałam przez rok i teraz nie żałuję że jestem w Odnowie, za to żałuję że nie jestem w niej rok dłużej Duży uśmiech


- mazik - 23-10-2007 15:06

Wejdź do wspólnoty jeśli bijesz się z myślami co do odnowy to poprostu pójdź na kilka spotka i wtedy zobacz. Nie rezygnuj po jednym\ dwóch spotkaniach tylko pochodź jakiś czas i wtedy zobacz. A co do odnowy w teojej miejscowości, że jest dla "starych babć" to zacznij coś robić w tym kierunku i zacznij zapraszać tam również ludzi młodych Uśmiech


- Maciek - 23-10-2007 17:10

mazik napisał(a):A co do "starych babć" to zacznij coś robić w tym kierunku i zacznij zapraszać tam również ludzi młodych

hmm... postaram sie ale musze powiedziec ze tam sytuacja jest tragiczna bo wiele pań utrzymuje ze ma prywatne objawienia :-s


- czarek - 25-10-2007 19:35

Maćko to ja musze Cie zmartwić... w każdej z trzech gnieźnieńskich wspólnot średnia wieku jest powyżej sześćdziesięciu lat... Szczęśliwy
Właściwie to moja jest jeszcze najmłodsza, wiekiem oczywiścieUśmiech Zresztą zapraszam - spotkania w każdy czwartek o 19.00 w salce przy kościele bł. Kozala (na Dziekance). A ta Msza o której pisałeś u Franciszkanów będzie też w najbliższą niedziele o 18.00 :wink:
Z tą wspólnotą we Wrześni to mnie zdziwiłeś... albo przynajmniej zaskoczyłeśUśmiech mógłbyś napisać w jakiej parafii??


- Maciek - 26-10-2007 15:29

no nie nie gadaj... to się zdziwiłem myślałem że w gnieźnieńskich wspólnotach sama młodzież... :cry: a jesli chodzi o nasza wrzesińską Odnowe to jest w par. Świętego Ducha :zmieszany:


- czarek - 27-10-2007 00:27

Maciek napisał(a):no nie nie gadaj... to się zdziwiłem myślałem że w gnieźnieńskich wspólnotach sama młodzież...
Była... do czasu kiedy to usłyszeli Głos,jakoby mieli odejść z kościoła katolickiego... zostali babtystami :krzywy:
Teraz "młodych" zostało... niewielu Uśmiech Ale nie przejmuj się, jak zobaczysz ile radości i entuzjazmu jest w naszej starszej części Odnowy, to sam zapragniesz być taki na starość Duży uśmiech


- Rachel - 27-10-2007 05:24

Byłam w Odnowie przez jakies 5 czy 6 lat. szybko sie zdecydowałam na tę wspólnote, tylko wczesniej praktycznie nic nie wiedziałam o tym ruchu. Obecnie jak już jestem drugi rok po wystąpieniu, sceptycznie podchodzę do Odnowy. Za to co dobre tam dostrzegłam dziękuje , ale napewneno teraz nie wybiore tej wspólnoty.


- Maciek - 27-10-2007 10:15

czarek napisał(a):Była... do czasu kiedy to usłyszeli Głos,jakoby mieli odejść z kościoła katolickiego... zostali babtystami
to jest wlasnie to o co mi na poczatku chodzilo- w Odnowie trzeba ostrożnie Uśmiech ok nie do konca wiem jak z dworca dojsc na dziekanke ale postaram sie do Was zajrzec Język


- duszyczka - 27-10-2007 12:04

No ja uwazem ze to jest twoja własna wola i Ty powinieneś sobie postanowic to czy chcesz czy nie.


- Maciek - 27-10-2007 22:54

sluchajcie a naprawde NIGDY nie mieliscie tak, ze po otrzymaniu jakiegos szczegolnego daru wziela nad wami gore pycha? bo mnie sie wydaje ze bardzo latwo moze tak sie stac...


- Annnika - 27-10-2007 23:19

Kwestia ukształtowania, formacji duszpasterskiej Uśmiech - każdy dar to zadanie, nie tylko przywilej, ale też i powinność, krzyż Oczko


- Maciek - 28-10-2007 12:35

ładnie brzmi :wink: ale wydaje mi sie ze czlowiek czasem jest zbyt slaby zeby rzeczywiscie te dary tak realizowac "po linii prostej" Uśmiech


- Rachel - 28-10-2007 12:36

Zawsze ładnie brzmi, różnie jest z korzystaniem z tych z darów :|


- Maciek - 28-10-2007 14:26

Rachel napisał(a):różnie jest z korzystaniem z tych z darów

Rachel może cos wiecej na ten temat? :wink: