Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Wstąpić czy nie ...??? - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Ewangelizacja (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Odnowa w Duchu Świętym (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Wstąpić czy nie ...??? (/showthread.php?tid=2892)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- Maciek - 31-10-2007 20:45

masz rację. ale jednoczesnie sa chyba wspolnoty o roznym "stopniu ryzyka" i Odnowa jest w tym najwyższym...
ps.O matko, ale teraz podpadłem :roll: :wink:


- Rachel - 31-10-2007 20:48

Maciek, takie samo mam zadanie , odnosnie tego ryzyka. Jak na razie słyszałam głównie o odszczepieńcach z tych wspólnotach, którzy odcieli się i stworzyli sekty.

Maciek napisał(a):ps.O matko, ale teraz podpadłem
nie przejmuj się, jedynie na stosie ciebie spalą Duży uśmiech :diabelek: jak co ja napisze twą biografie i zostaniesz uznany za męcznnika :mrgreen:


- Annnika - 31-10-2007 20:52

Spokojnie. Ja od 8 lat związana z Odnową, nie zamierzam zamykać oczu na zagrożenia. Ale i boli mnie jednak "polowanie na czarownice".


- Rachel - 31-10-2007 20:57

Annnika, Przytulanie :* nie przejmuj się , jak co tylko piszemy o zagrożeniach ale nikogo nie będziemy palić [ obiecuja jako była czarownica]. Byłam tyż w Odnowie o 2 lata krócej.
A faktem jest że nalezy pracować na sobą, i być ostrożnych co tyczy się "głosów".
Nie potępiam Odnowy .... ale faktem jest że w grupach nie-charyzmatycznych jest troszke prościej. Mam nadzieje , ze mój post zostanie odczytany prawidłowo.


- scholastyka - 31-10-2007 21:05

Rachel napisał(a):być ostrożnych co tyczy się "głosów".
Jak najbardziej =D>
Rachel napisał(a):Nie potępiam Odnowy
Ja też Duży uśmiech
Rachel napisał(a):faktem jest że w grupach nie-charyzmatycznych jest troszke prościej
Zgadzam się \Duży uśmiech/
Rachel napisał(a):Mam nadzieje , ze mój post zostanie odczytany prawidłowo.
Rozumiem :*


- Maciek - 31-10-2007 21:26

myśle że najlepsze co można zrobić to się modlić Uśmiech bo człowiek jako świeżak w jakiejś wspólnocie jest nastawiony ufnie, no chyba ze ktos ma jakies uprzedzenia, no ale generalnie to raczej nie weszymy na kazdym kroku herezji(chwała Panu za to :aniol: ) wiec modlic sie, modlic sie, modlic sie Duży uśmiech


- scholastyka - 31-10-2007 21:29

Zgadza się Duży uśmiech Ale też korzystać z daru rozumu i roztropności :-({|=


- Rachel - 31-10-2007 21:38

Przecie do odważnych świat należy Duży uśmiech więc Odnowa jest jak wyzwanie :aniol:


- Maciek - 31-10-2007 21:48

troche tak "pojechaliśmy" po Odnowie ale i tak uwazam ze to przewspaniala rzecz Uśmiech choc na stale JESZCZE w Odnowie nie jestem Duży uśmiech


- Rachel - 31-10-2007 21:51

Maciek, e tam - ja nie jechałam po Odnowie bo nie mam prawka :diabelek: :hahaha:. To spróbuj być Uśmiech a później się z nami podziel , jak jest. Z całeo serca życze Ci być trafił na normalną Odnowe Uśmiech


- Maciek - 01-11-2007 12:34

dzięki no ja tez tak myśle że to by było najfajniej w normalnej Odnowie Duży uśmiech


- Ks.Marek - 22-11-2007 14:21

Przewijał się jakiś czas w tym wątku problem pychy. Łatwo sobie uzmysłowić owąż pychę w kontekście 8 błogosławieństw. Ich główna linia duchowa to bycie ubogim. Tak zatem trudno, by człowiek błogosławieństw był pyszny.


- Rachel - 22-11-2007 14:37

Pycha - może na zasadzie... ja to jestem z Odnowy i wogóle tam to jest raj na ziemi , a inne wspólnoty to są blee 8-[


- Ks.Marek - 22-11-2007 14:39

Rachel napisał(a):Pycha - może na zasadzie... ja to jestem z Odnowy i wogóle tam to jest raj na ziemi , a inne wspólnoty to są blee 8-[
Też, ale nie tylko.

Każdy, kto wzbudza w sobie poczucie fałszywej pokory, też grzeszy pychą.


- Rachel - 22-11-2007 14:40

Ks.Marek napisał(a):Każdy, kto wzbudza w sobie poczucie fałszywej pokory, też grzeszy pychą.
a jak włancza się ten guziczek ?