Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Zapraszam - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Wolne forum (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Zapraszam (/showthread.php?tid=2894)



Zapraszam - Anonymous - 22-10-2007 07:53

chyba mam trochę nietypowe pytanie ale jestem ciekawa ilu z Was kupowało książki katolickie przez internet? A jeśli tak to chciałabym poznać powody wyboru tej a nie innej księgarni. Chodzi mi czy zadecydowała o wyborze np. cena czy tez inne rzeczy?
A jeśli nie kupiliście jeszcze nic, to pytanie brzmi co sprawiłoby abyście zmienili zdanie i zdecydowali się na taki zakup?

Wszelki opinie i uwagi mile widziane Uśmiech z góry wszystkim serdecznie dziękuje


- Annnika - 22-10-2007 21:36

Ja kupuję zwykle w Prodoks'ie - ceny na przyzwoitym poziomie i żadnych innych problemów.


- Anonymous - 22-10-2007 21:45

a możesz mi powiedzieć co Cie skłoniło do zakupów u nich? Reklama czy tez ktoś Ci poleciłi ich, a moze po prostu ceny? I dzięki za odpowiedź naprawdę bardzo mi się wszystko przydaje. Uśmiech


- Offca - 23-10-2007 08:18

Ja kupuję zwykle wszystko przez Allegro, a jeśli tam czegoś znaleźć nie mogę, to szukam w innych księgarniach internetowych i kupuję w tej, gdzie znajdę najtaniej i najkorzystniej.

Magda29 napisał(a):I dzięki za odpowiedź naprawdę bardzo mi się wszystko przydaje. Uśmiech
A czy to jakieś badania? :hm:


- Anonymous - 23-10-2007 08:59

tak troszkę, bo założyłam własną księgarnie i chciałabym sprawić aby była ona jak najbardziej przyjazna dla odwiedzających i kupujących Uśmiech stad to moje dziwne pytanie.
Na allegro tez sprzedaję wiec warunki spełniam przynajmniej częściowo, ceny hmm staram się być konkurencyjna. No zobaczymy Uśmiech Dziękuję!


- Annnika - 23-10-2007 20:51

Aha, strona Prodoksu wygasła ;(

http://www.dobryskarbiec.pl/osc/index.php

Tu za to są fajne rzeczy Uśmiech


- Anonymous - 23-10-2007 21:49

hmm pewnie masz racje ale jak widze nie maja cen nadzwyczajnych i czesto aktualizowanej strony Uśmiech tego mi by było u nich brak Uśmiech


- Annnika - 23-10-2007 22:00

Ja teraz też szukam z Tobą Duży uśmiech Madziu, jak mój prodoks upadł :krzywy:


- Anonymous - 23-10-2007 22:29

haha ja nie szukam Uśmiech ja juz mam moje maleństwo zapraszam wiec do mnie
http://www.nowosci.net.pl jesli czegos brakuje w ofercie smialo mozna pisac a ja to załatwię

[ Dodano: Wto 23 Paź, 2007 22:32 ]
Zadawałam takie pytania bo po prostu chciałabym być jak najbardziej przyjazna dla potencjalnego klienta. A ze dopiero niedawno zaczęłam wiec staram się jak mogę aby moje maleństwo się rozwinęło. Wiesz mam jeszcze w planach forum ksiazki Uśmiech takie tam rozmowy z autorami, mozliwosc komentowania i wymiany informacji Uśmiech ale to musi troszkę jeszcze poczekać.


- Annnika - 23-10-2007 22:41

Jest jakaś rejestracja na tej stronce, Madziu Uśmiech :?:


- Anonymous - 24-10-2007 08:53

Uśmiech tak mozesz sie zarejstrowac ale tez nie musisz w momencie zakupów Uśmiech a jeśli chcesz dostawac biuletyn z nowosciami i ksiazkami w super cenie to w lewym dolnym rogu jest zamów biuletyn, wystarczy wpisac adres e-mail i co czwartek dostaniesz od nas e-mail z nowosciami, super promocjami. Uśmiech Własnie od przyszłego tygodnia ruszam z promocja 5 zamówieni a od 6 klient otrzyma stały 5% rabat Uśmiech