Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
[+Bioman+] (^_^) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: [+Bioman+] (^_^) (/showthread.php?tid=2967)

Strony: 1 2


[+Bioman+] (^_^) - Bioman - 14-11-2007 22:43

Jestem Bioman 8) . Mój nick powstał z zainteresowań, które w nazwie mają przedrostek "bio" :mrgreen: . Kiedy pierwszy raz sie tu zjawiłem, byłem święcie przekonany, że mam rację :mrgreen: . Teraz wiem, że sie myliłem :mrgreen: . Sith happens Szczęśliwy .
A co w realu? → Studiuje biologię. Obecnie trzeci rok 8) . Może w dalekiej przyszłości zostanę nauczycielem :mrgreen: , ale to będzie możliwe tylko wtedy, gdy spoważnieje Szczęśliwy Czyli to jeszcze daleka droga.
A teraz to co lubię → Ogólnie rzecz biorąc kręci mnie Star Wars Duży uśmiech . Lubię szkolić ludzi w grze Jedi Academy (tryb multiplayer) Duży uśmiech . Niedawno założyłem swój serwer. Podałbym adres IP, ale niestety jest niestały Smutny . Może kiedyś założę swój własny klan/zakon. Jeszcze tylko musiałbym nauczyć się jak tworzyć strony internetowe, a w szczególności fora. Ale jeszcze wszystko przede mną. W każdym razie jakby kto chciał duel ze mną to zapraszam 8)
Mój ulubiony typ muzyki #(^_^)# to ROCK, wiec wiadomo radiostacja Eska Rock rules 8) . Zespół, który najbardziej przypadł mi do gustu to Linkin Park. Prawie każdy ich kawałek to moim zdaniem wielki hicior :gitarka:

I cóż rzec na koniec :-k . Świat wydaje się być zbyt poważny, dlatego lubię sobie jaja robić :roll2:


- heysel - 14-11-2007 23:11

Bioman napisał(a):Podałbym adres IP, ale niestety jest niestały Smutny .
A o czymś takim jak dynamiczny DNS słyszałeś może ?


- Bioman - 14-11-2007 23:24

Teraz już tak :mrgreen: . Ostatnio zastanawiałem się czy są takie rzeczy Duży uśmiech . Dobrze, że temat założyłem Duży uśmiech . Dzięki heysel :mrgreen:


- heysel - 14-11-2007 23:42

Osobiście korzystam z No-IP i nie było dotąd żadnych problemów.


- TOMASZ32-SANCTI - 15-11-2007 00:09

Bioman napisał(a):Jeszcze tylko musiałbym nauczyć się jak tworzyć strony internetowe, a w szczególności fora.

Chcesz forum założyć? Na własnym serwerze? To chyba jakies trudne nie jest, o ile ktos łapie się w plikach. Instalujesz forum na serwerze, trochę ustawień i sprawa załatwiona. Myślę, że są tutaj spece, którzy to potrafią. Ja mam forum phpbb by Przemo czyli takie jak tutaj, tyle że inny styl (skórka) - ale to można sobie wybrać dowolną. Ze stronami jest troche gorzej, bo trzeba byc oblatanym w tych panelach administracyjnych. Dobrym skryptem na strone jest joomla, ale dla mnie panel narazie jest dosyc trudny. Sam bawię się na Fusionie - jest łatwiejszy w obsłudze, ale ma mniej mozliwości niż joomla.

Pytaj tutaj speców od takich spraw, myślę, że ktos się znajdzie, kto bedzie potrafił ci dokładnie wszystko wyjaśnić.

Pozdrawiam


- Helmutt - 15-11-2007 07:47

Nawet nie wiesz jak chciałbym popykać z Tobą w JA. Niestety na razie z przyczyn technicznych jest to niemozliwe...


- Polonium - 15-11-2007 10:58

Witaj Bioman.Piszesz,że studiujesz biologię. Co do mnie,to właśnie biologię wybrałem na maturze,bo nie było matury z geografii. A potem poszłem na geografię.To był Wydział Biologii i Nauk o Ziemi,toteż gdy zajęcia były w budynku "w części biologicznej" można było obejrzeć czaszki ludzi pierwotnych,szkielet człowieka czy krokodyla i różne anatomiczne coś tam.Aczkolwiek w części biologicznej była też pracownia izotopowa z charakterystycznym symbolem radioaktywności. :shock:

Jakie filmy lubisz najbardziej ?


- M. Ink. * - 15-11-2007 12:27

bardzo obiektywna ankieta :gitarka:


- Bioman - 16-11-2007 00:05

TOMASZ32 napisał(a):Pytaj tutaj speców od takich spraw, myślę, że ktos się znajdzie, kto bedzie potrafił ci dokładnie wszystko wyjaśnić.
Teraz jeszcze nie będę bawił się w te rzeczy, bo studia, licencjat mam na karku Smutny . Ale jak tylko lato się zacznie, to czemu nie 8) . Dzięki Tomasz32, że już coś na wstępie rozjaśniłeś w tej kwestii.

Helmutt napisał(a):Nawet nie wiesz jak chciałbym popykać z Tobą w JA. Niestety na razie z przyczyn technicznych jest to niemozliwe...
Wszystko jeszcze przed Tobą Helmutt Duży uśmiech . W przyszłości jeszcze nakopiesz mi w JA Duży uśmiech
Do tej gry Helmutt można ściągnąć taki fajny mod . Spodobał by Ci się. A będąc adminem można robić takie akcje.

Polonium napisał(a):Witaj Bioman.Piszesz,że studiujesz biologię. Co do mnie,to właśnie biologię wybrałem na maturze,bo nie było matury z geografii. A potem poszłem na geografię.To był Wydział Biologii i Nauk o Ziemi,toteż gdy zajęcia były w budynku "w części biologicznej" można było obejrzeć czaszki ludzi pierwotnych,szkielet człowieka czy krokodyla i różne anatomiczne coś tam.Aczkolwiek w części biologicznej była też pracownia izotopowa z charakterystycznym symbolem radioaktywności. :shock:
Na biologii jest wiele ciekawych rzeczy np. oglądanie mikroorganizmów, preparatów roślinnych pod mikroskopem, sekcja zwłok pasożytów (na pierwszym roku), a ostatnio sekcja żabki, dużo chemii z podziałem na chemię nieorganiczną, organiczna, biochemię - to jest największe utrupienie dla studentów na pierwszym i drugim roku. Raz koleżance kapało się kwasem na moje spodnie, wszyscy mieli zlewke Duży uśmiech , a moje spodnie były biedne Smutny . Musiałem kupić sobie nowe. Tak to jest, jak człowiek raz nie zapnie kitla. Chemia to masakra, jednej (koleżance nie wiem czego dodała) wybuchł preparat z laktozą na zajęciach Szczęśliwy Przyznam, że sam nie wiem jak przetrwałem te straszne zajęcia z pewną niemiła doktorką.

Polonium napisał(a):Jakie filmy lubisz najbardziej ?
Najlepsze Duży uśmiech . Filmy: s-f, fantasy, horrory, thrillery, komedie. Nie cierpię komedii romantycznych i dramatów.
Na "Teksańskiej masakrze piłą mechaniczną" można nauczyć sie całej anatomii. Żartuje, aż takich bezsensu filmów nie oglądam Duży uśmiech

M. Ink. * napisał(a):bardzo obiektywna ankieta :gitarka:
Po prostu wszyscy mnie lubią :wink: , dlatego oszczędziłem sobie pewnych opcji Szczęśliwy
Zauważyłem w ankiecie, ze większość chciałaby mnie zdzielić w mą główencje :mrgreen: . Dlatego zapraszam wszystkich do gry Jedi Academy. Tam będziecie mieć szanse tego dokonać. Baa, możecie nawet mi ją obrąbać mieczem świetlnym. Oczywiście jeśli uda się wam mnie pokonać :twisted:


- duszyczka - 16-11-2007 17:34

Bioman napisał(a):Zespół, który najbardziej przypadł mi do gustu to Linkin Park. Prawie każdy ich kawałek to moim zdaniem wielki hicior :gitarka:

tez lubie Duży uśmiech ;P


- piano - 21-11-2007 08:22

Witaj Bioman Uśmiech


TOMASZ32 napisał(a):Chcesz forum założyć? Na własnym serwerze? To chyba jakies trudne nie jest
zgadza się Uśmiech

TOMASZ32 napisał(a):Ze stronami jest troche gorzej, bo trzeba byc oblatanym w tych panelach administracyjnych.
Dokładnie, panel strony to już nie to samo co panel samego forum....


- Ks.Marek - 21-11-2007 08:56

Bioman napisał(a):Oczywiście jeśli uda się wam mnie pokonać :twisted:
Już nie raz, nie dwa i nie trzy... :mrgreen:


- Bioman - 21-11-2007 21:58

duszyczka napisał(a):
Bioman napisał(a):Zespół, który najbardziej przypadł mi do gustu to Linkin Park. Prawie każdy ich kawałek to moim zdaniem wielki hicior :gitarka:
tez lubie Duży uśmiech ;P
Zespoły z mojej bajki :mrgreen: to jeszcze m.in.:
Three Doors Down, The Offspring, Green Day, Guano Apes, Red Hot Chili Peppers, Kid Rock, U2 :gitarka:
Ks.Marek napisał(a):
Bioman napisał(a):Oczywiście jeśli uda się wam mnie pokonać :twisted:
Już nie raz, nie dwa i nie trzy... :mrgreen:
W takim razie to chyba koniec z taryfą... Duży uśmiech
Będę musiał przejść na wyższy level mych skills'ów :twisted:


- duszyczka - 22-12-2007 13:54

Mikołaja z długą brodą,
gości z procentową wodą,
kobiety gorącej w prezencie,
prostej drogi na zakręcie.
Tego i wiele innego życzy...


- Polonium - 13-01-2008 19:27

Prezentów parę :

http://www.youtube.com/watch?v=LHSVKuHqyKE&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=ftvpMIhzgZ0&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=fRqj374cc2o&feature=related (z muzyką)