Ankieta: Czy polubiłeś/łaś Biomana?
Tak, kocham świra Uśmiech
Tak, ale czasem chciałbym/chciałabym zdzielić go w tą jego bio-kopułę Uśmiech
Jest mi on obojetny
Nie ma takiej opcji, żeby go nie lubić Uśmiech
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[+Bioman+] (^_^)
Autor Wiadomość
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #1
[+Bioman+] (^_^)
Jestem Bioman 8) . Mój nick powstał z zainteresowań, które w nazwie mają przedrostek "bio" :mrgreen: . Kiedy pierwszy raz sie tu zjawiłem, byłem święcie przekonany, że mam rację :mrgreen: . Teraz wiem, że sie myliłem :mrgreen: . Sith happens Szczęśliwy .
A co w realu? → Studiuje biologię. Obecnie trzeci rok 8) . Może w dalekiej przyszłości zostanę nauczycielem :mrgreen: , ale to będzie możliwe tylko wtedy, gdy spoważnieje Szczęśliwy Czyli to jeszcze daleka droga.
A teraz to co lubię → Ogólnie rzecz biorąc kręci mnie Star Wars Duży uśmiech . Lubię szkolić ludzi w grze Jedi Academy (tryb multiplayer) Duży uśmiech . Niedawno założyłem swój serwer. Podałbym adres IP, ale niestety jest niestały Smutny . Może kiedyś założę swój własny klan/zakon. Jeszcze tylko musiałbym nauczyć się jak tworzyć strony internetowe, a w szczególności fora. Ale jeszcze wszystko przede mną. W każdym razie jakby kto chciał duel ze mną to zapraszam 8)
Mój ulubiony typ muzyki #(^_^)# to ROCK, wiec wiadomo radiostacja Eska Rock rules 8) . Zespół, który najbardziej przypadł mi do gustu to Linkin Park. Prawie każdy ich kawałek to moim zdaniem wielki hicior :gitarka:

I cóż rzec na koniec :-k . Świat wydaje się być zbyt poważny, dlatego lubię sobie jaja robić :roll2:

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
14-11-2007 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
Bioman napisał(a):Podałbym adres IP, ale niestety jest niestały Smutny .
A o czymś takim jak dynamiczny DNS słyszałeś może ?
14-11-2007 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Teraz już tak :mrgreen: . Ostatnio zastanawiałem się czy są takie rzeczy Duży uśmiech . Dobrze, że temat założyłem Duży uśmiech . Dzięki heysel :mrgreen:

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
14-11-2007 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
Osobiście korzystam z No-IP i nie było dotąd żadnych problemów.
14-11-2007 23:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Bioman napisał(a):Jeszcze tylko musiałbym nauczyć się jak tworzyć strony internetowe, a w szczególności fora.

Chcesz forum założyć? Na własnym serwerze? To chyba jakies trudne nie jest, o ile ktos łapie się w plikach. Instalujesz forum na serwerze, trochę ustawień i sprawa załatwiona. Myślę, że są tutaj spece, którzy to potrafią. Ja mam forum phpbb by Przemo czyli takie jak tutaj, tyle że inny styl (skórka) - ale to można sobie wybrać dowolną. Ze stronami jest troche gorzej, bo trzeba byc oblatanym w tych panelach administracyjnych. Dobrym skryptem na strone jest joomla, ale dla mnie panel narazie jest dosyc trudny. Sam bawię się na Fusionie - jest łatwiejszy w obsłudze, ale ma mniej mozliwości niż joomla.

Pytaj tutaj speców od takich spraw, myślę, że ktos się znajdzie, kto bedzie potrafił ci dokładnie wszystko wyjaśnić.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
15-11-2007 00:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
Nawet nie wiesz jak chciałbym popykać z Tobą w JA. Niestety na razie z przyczyn technicznych jest to niemozliwe...

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
15-11-2007 07:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Witaj Bioman.Piszesz,że studiujesz biologię. Co do mnie,to właśnie biologię wybrałem na maturze,bo nie było matury z geografii. A potem poszłem na geografię.To był Wydział Biologii i Nauk o Ziemi,toteż gdy zajęcia były w budynku "w części biologicznej" można było obejrzeć czaszki ludzi pierwotnych,szkielet człowieka czy krokodyla i różne anatomiczne coś tam.Aczkolwiek w części biologicznej była też pracownia izotopowa z charakterystycznym symbolem radioaktywności. :shock:

Jakie filmy lubisz najbardziej ?
15-11-2007 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
bardzo obiektywna ankieta :gitarka:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
15-11-2007 12:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
TOMASZ32 napisał(a):Pytaj tutaj speców od takich spraw, myślę, że ktos się znajdzie, kto bedzie potrafił ci dokładnie wszystko wyjaśnić.
Teraz jeszcze nie będę bawił się w te rzeczy, bo studia, licencjat mam na karku Smutny . Ale jak tylko lato się zacznie, to czemu nie 8) . Dzięki Tomasz32, że już coś na wstępie rozjaśniłeś w tej kwestii.

Helmutt napisał(a):Nawet nie wiesz jak chciałbym popykać z Tobą w JA. Niestety na razie z przyczyn technicznych jest to niemozliwe...
Wszystko jeszcze przed Tobą Helmutt Duży uśmiech . W przyszłości jeszcze nakopiesz mi w JA Duży uśmiech
Do tej gry Helmutt można ściągnąć taki fajny mod . Spodobał by Ci się. A będąc adminem można robić takie akcje.

Polonium napisał(a):Witaj Bioman.Piszesz,że studiujesz biologię. Co do mnie,to właśnie biologię wybrałem na maturze,bo nie było matury z geografii. A potem poszłem na geografię.To był Wydział Biologii i Nauk o Ziemi,toteż gdy zajęcia były w budynku "w części biologicznej" można było obejrzeć czaszki ludzi pierwotnych,szkielet człowieka czy krokodyla i różne anatomiczne coś tam.Aczkolwiek w części biologicznej była też pracownia izotopowa z charakterystycznym symbolem radioaktywności. :shock:
Na biologii jest wiele ciekawych rzeczy np. oglądanie mikroorganizmów, preparatów roślinnych pod mikroskopem, sekcja zwłok pasożytów (na pierwszym roku), a ostatnio sekcja żabki, dużo chemii z podziałem na chemię nieorganiczną, organiczna, biochemię - to jest największe utrupienie dla studentów na pierwszym i drugim roku. Raz koleżance kapało się kwasem na moje spodnie, wszyscy mieli zlewke Duży uśmiech , a moje spodnie były biedne Smutny . Musiałem kupić sobie nowe. Tak to jest, jak człowiek raz nie zapnie kitla. Chemia to masakra, jednej (koleżance nie wiem czego dodała) wybuchł preparat z laktozą na zajęciach Szczęśliwy Przyznam, że sam nie wiem jak przetrwałem te straszne zajęcia z pewną niemiła doktorką.

Polonium napisał(a):Jakie filmy lubisz najbardziej ?
Najlepsze Duży uśmiech . Filmy: s-f, fantasy, horrory, thrillery, komedie. Nie cierpię komedii romantycznych i dramatów.
Na "Teksańskiej masakrze piłą mechaniczną" można nauczyć sie całej anatomii. Żartuje, aż takich bezsensu filmów nie oglądam Duży uśmiech

M. Ink. * napisał(a):bardzo obiektywna ankieta :gitarka:
Po prostu wszyscy mnie lubią :wink: , dlatego oszczędziłem sobie pewnych opcji Szczęśliwy
Zauważyłem w ankiecie, ze większość chciałaby mnie zdzielić w mą główencje :mrgreen: . Dlatego zapraszam wszystkich do gry Jedi Academy. Tam będziecie mieć szanse tego dokonać. Baa, możecie nawet mi ją obrąbać mieczem świetlnym. Oczywiście jeśli uda się wam mnie pokonać :twisted:

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
16-11-2007 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
Bioman napisał(a):Zespół, który najbardziej przypadł mi do gustu to Linkin Park. Prawie każdy ich kawałek to moim zdaniem wielki hicior :gitarka:

tez lubie Duży uśmiech ;P

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
16-11-2007 17:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Witaj Bioman Uśmiech


TOMASZ32 napisał(a):Chcesz forum założyć? Na własnym serwerze? To chyba jakies trudne nie jest
zgadza się Uśmiech

TOMASZ32 napisał(a):Ze stronami jest troche gorzej, bo trzeba byc oblatanym w tych panelach administracyjnych.
Dokładnie, panel strony to już nie to samo co panel samego forum....

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
21-11-2007 08:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Bioman napisał(a):Oczywiście jeśli uda się wam mnie pokonać :twisted:
Już nie raz, nie dwa i nie trzy... :mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
21-11-2007 08:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
duszyczka napisał(a):
Bioman napisał(a):Zespół, który najbardziej przypadł mi do gustu to Linkin Park. Prawie każdy ich kawałek to moim zdaniem wielki hicior :gitarka:
tez lubie Duży uśmiech ;P
Zespoły z mojej bajki :mrgreen: to jeszcze m.in.:
Three Doors Down, The Offspring, Green Day, Guano Apes, Red Hot Chili Peppers, Kid Rock, U2 :gitarka:
Ks.Marek napisał(a):
Bioman napisał(a):Oczywiście jeśli uda się wam mnie pokonać :twisted:
Już nie raz, nie dwa i nie trzy... :mrgreen:
W takim razie to chyba koniec z taryfą... Duży uśmiech
Będę musiał przejść na wyższy level mych skills'ów :twisted:
21-11-2007 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #14
 
Mikołaja z długą brodą,
gości z procentową wodą,
kobiety gorącej w prezencie,
prostej drogi na zakręcie.
Tego i wiele innego życzy...

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
22-12-2007 13:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Prezentów parę :

http://www.youtube.com/watch?v=LHSVKuHqy...re=related

http://www.youtube.com/watch?v=ftvpMIhzgZ0&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=fRqj374cc...re=related (z muzyką)
13-01-2008 19:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów