Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
CHAT-ik - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Wolne forum (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: CHAT-ik (/showthread.php?tid=2986)



CHAT-ik - marszal222 - 25-11-2007 13:17

Rusza specjalna witryna CHAT-u radia Przystank Jezus, byśmy mogli w tym czasie jak najbardziej włączyć się w kreowanie tego czasu....

http://www.flash-chat.pl/chat.php?chatID=RadioPJ

Zostanie uaktywniony czat, byśmy mogli być bliżej siebie, tu znajdziesz wszytskie dane potrzebne do kontaktu...

Oczywiście czekamy na was, w dyskusji, wspomnieniach, świadectwach...

do usłyszenia... na CHAT-ieOczko

można go wykorzystacz nie tylko wczasie Audycji na żywo wiec zapraszamy do dyskusji


- duszyczka - 25-11-2007 13:25

heh weszłam na czacik


- Tamciulam - 25-11-2007 13:48

i ja też... mamy trójcę Duży uśmiech


- ddv - 27-01-2008 20:40

Jutro 21 01 2008 o godz. 21,00 na czacie portalu "wiara" (strony internetowe "|Gościa Niedzielnego" ) gościem będzie ks. p Prusakiewicz
Cytat:Czat z księdzem Piotrem Prusakiewiczem, michaelitą, redaktorem naczelnym czasopisma o aniołach i życiu duchowym, „Któż jak Bóg”.
Ja i mój Bóg. Tak często patrzymy na swoją wiarę. No, dość często dostrzegamy jeszcze naszych bliźnich. Bliskich i dalekich. Rzadziej chyba tych naszych braci w wierze, którzy poprzedzili nas w drodze do wieczności, a których dziś czcimy jako świętych. Przyznanie się do prośby o wstawiennictwo tego czy innego świętego bywa kwitowane pełnym wyższości stwierdzeniem, że Bóg wystarczy i nie potrzeba już prosić o pomoc kogoś innego. Świat duchowy, ten o którym w wyznaniu wiary mówimy jako o rzeczach niewidzialnych, interesuje nas zazwyczaj tylko jako świat demonów. Bo mogą człowieka kusić, nękać, a nawet opętać. Aniołowie....

Pół biedy, gdy kojarzą nam się ze skrzydlatym aniołem stróżem, czuwającym nad przechodzącymi przez dziurawą kładką dziećmi. Częściej, także za sprawą swoistego gustu naszych przodków, widzimy w nich tłuściutkie stworki, zdobiące stare ołtarze i obrazy. A przecież są ważną częścią świata, którego – na razie - nie potrafimy zobaczyć. Więcej, mogą też mieć wpływ na nasze losy.

W wywiadzie dla czasopisma eSPe nasz gość, ks. Piotr Prusakiewicz powiedział przeprowadzającej wywiad dziennikarce: Nie wiemy, czy istnieje życie na innych planetach, ale we wszechświecie stworzonym przez Pana Boga nie jesteśmy sami. Obok nas istnieje inna „cywilizacja” – cywilizacja istot duchowych. Jak teraz Pani na mnie patrzy, widzi Pani jedną osobę, natomiast Pan Bóg widzi dwie, bo także mojego anioła stróża. Biblia podkreśla w różnych miejscach prawdę o wielkiej liczbie aniołów. Niezwykła hojność stwórcza Boga, którą możemy dostrzec w naszym makro- i mikrokosmosie pozwala przypuszczać, że świat duchowy jest co najmniej podobnie bogaty.

Może trzeba dowiedzieć się o tym świecie czegoś więcej od specjalisty? Jeśli myślisz ze warto, zapraszamy Cię na nasz czat. W poniedziałek o godzinie 21 do pokoju Wiara.