Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Duszpasterstwo dla homoseksualistów - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Pozostałe (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Duszpasterstwo dla homoseksualistów (/showthread.php?tid=3228)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


- Marek MRB - 14-04-2008 21:21

No cóż, skoro nie rozumiesz (a raczej nie chcesz rozumieć) więc nie będę się wysilał (jest taki tekst o perłach i pewnych sympatycznych zwierzątkach...)
Natomiast wymiana postów jaka nastąpiła potem świetnie ilustruje moją końcową tezę w co przekształca się rozmowa homoseksualiźmie, jeśli zabraknie w niej Boga.


- otacon - 14-04-2008 21:35

Marek MRB napisał(a):No cóż, skoro nie rozumiesz (a raczej nie chcesz rozumieć) więc nie będę się wysilał (jest taki tekst o perłach i pewnych sympatycznych zwierzątkach...)
Czyli nie umiesz wyjaśnić... No cóż, to chyba dla Ciebie najlepsze wyjście - wycofać się. Przynajmniej już się nie ośmieszysz bardziej Uśmiech
(tak, to również napisałem dlatego, że mam pewność co do Twojej wpadki).

Marek MRB napisał(a):Natomiast wymiana postów jaka nastąpiła potem świetnie ilustruje moją końcową tezę w co przekształca się rozmowa homoseksualiźmie, jeśli zabraknie w niej Boga.
Co Ty wygadujesz? Rozmowa o cielesności od razu oznacza wyrugowanie Boga? :shock: Może sprawdź przynajmniej od jakiej (i czyjej) wypowiedzi zaczął się ten temat.

To już przestaje być śmieszne...


- Marek MRB - 14-04-2008 22:14

CO innego branie czynnika cielesnego pod uwagę, a co innego sprowadzanie problemu homoseksualizmu do tego co gdzie można (i przy użyciu jakich specyfików dodatkowych) włożyć.
Ale masz rację - dyskutując z Tobą poniekąd się ośmieszam.
EOT


- otacon - 14-04-2008 22:29

Marek MRB napisał(a):CO innego branie czynnika cielesnego pod uwagę, a co innego sprowadzanie problemu homoseksualizmu do tego co gdzie można (i przy użyciu jakich specyfików dodatkowych) włożyć.
Czyżbyś miał czelność sugerować, że ja do tego sprowadziłem problem homoseksualizmu w moich wypowiedziach? Jeśli tak - jest to największy szczyt bezczelności i łgarstwa jaki kiedykolwiek widziałem. Albo najtragiczniejszy przypadek wtórnego analfabetyzmu.


- Sivis Amariama - 14-04-2008 22:58

o ile się nie mylę, to ja napisałem, że jedną z przyczyn, dla których uważam homoseksualizm za anomalię jest fakt, iż formy seksu na jakie sobie mogą pozwolić są nienaturalne, a oprócz tego w moim subiektywnym odczuciu są obrzydliwe.