Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Bulwersacja - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Wolne forum (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Bulwersacja (/showthread.php?tid=3316)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- Rachel - 28-03-2008 22:37

duszyczka napisał(a):tego niewqiem
to więc o co chodzi ?


- Ks.Marek - 28-03-2008 22:43

Rachel napisał(a):
duszyczka napisał(a):Cytat:
Lepiej aby wybrał ten z tablic Mojżeszowych. Bepieczniejszy dla rozwoju człowieka.
wiesz jak go słyszałam to jakoś tak dziwnie poczułam uraz swojej wiary. to było okropne lecz wielu bawiło. zresztą przecież x. Marek tez go słyszał
Mojżesza ? :shock:
Oczywiście, że Mojżesza. Czytam sobie od czasu do czasu Księgę Wyjścia, i Mojżesz grzmi gromami niemalże...

A co do wątku, to myślę, że już nic się nowego w nim nie urodzi.


- duszyczka - 28-03-2008 22:45

No więc moja kochana marysiu miala w klasie agentów którzy własnie taki sobie dekalog ogóra wymyslili.


- Rachel - 28-03-2008 22:49

duszyczka napisał(a):No więc moja kochana marysiu miala w klasie agentów którzy własnie taki sobie dekalog ogóra wymyslili.
Do czego to? ja nie rozumiem Smutny


- duszyczka - 28-03-2008 22:53

Cytat:Do czego to? ja nie rozumiem Smutny
Dokładnie ja sama niewiem ale mam pewne wnioski ta ogolnie zeby zabłysnąc na tle klasy!


- Ks.Marek - 28-03-2008 22:59

To była koszmarna klasa... koszmarna... :twisted: :twisted: wcielone diabełki...
Ale zaczynają powoli na ludzi wychodzić :mrgreen:


- duszyczka - 06-04-2008 19:01

Ks.Marek napisał(a):To była koszmarna klasa... koszmarna... :twisted: :twisted: wcielone diabełki...
no tak bardzo ciekawie zawsze było wszczególności jak mnie ksiadz do pierwszej lawki posadził xD
Cytat:Ale zaczynają powoli na ludzi wychodzić :mrgreen:
no pewnie xD
przykład ja xD


a tak poza ostatnio znalazłm wietny tekst
http://usa.interia.pl/wasze-artykuly/artykul/humanitarna-mier-zwierzt-nic-takiego-nie-istnieje,6228