Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Niedoszły zabójca Jana Pawła II chce zostać Polakiem!! - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Wolne forum (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Niedoszły zabójca Jana Pawła II chce zostać Polakiem!! (/showthread.php?tid=3519)

Strony: 1 2 3 4 5


- Gosia - 04-05-2008 14:42

alus napisał(a):Urodził się Turkiem - niech zatem umrze jako Turek.
= niech pozostanie tym, kim jest - nasz obywatelstwo nie jest i nie powinno być mu potrzebne.


- alus - 04-05-2008 14:45

Bóg, który wybacza, Kaina uczynił - "Tułaczem i zbiegiem bedziesz na ziemi" - A. Agca nie musi się tułać, ma swój kraj i niech tam zostanie.


- omyk - 04-05-2008 15:10

Mnie pan Agca w Polsce nie przeszkadzałby, wręcz przeciwnie, ale popatrzmy na to z innej strony. Nigdzie nie miałby aż tak utrudnionego życia, jak tu.


- M. Ink. * - 04-05-2008 16:11

alus napisał(a):ten człowiek niemal zabił w nas Polakach nadzieję....najpierw ta noc - pełna płaczu i modlitw na kolanach przed zamkniętymi drzwiami kościoła 9w nastepne dni kościoły były otwarte przez 24 godziny)....dotąd gdy wspominam tą noc, łzy same leca z oczu ;(
no właśnie... gdyby nie Agca, być może wielu ludzi nigdy nie poczułoby, jak bliski ich sercu jest nasz papież... :twisted:


- alus - 04-05-2008 17:38

Bronimy się rękami i nogami od tzw. "poprawności politycznej" ale obecność A. Agcy w Polsce nam nie przeszkadza Smutny ...komunizm też wielu nie przeszkadzał - wręcz dotąd za nim tęsknią Duży uśmiech
Biedny najemny morderca-terroryta Agca...byłby żle traktowany przez Polaków "turkofobów"
Ink...naprawdę przeogromna 'zasługa" Agcy =D> ...postawmy bolszewikom, nazistom pomniki - "dzięki" nim poznaliśmy jak bliska sercu Polaków jest ojczyzna, jak oddawali dla niej młode życie.
Matka Boża w Medjugorje w dniu 13 maja 1982r powiedziała: - "Jego wrogowie chcieli go zabić, ale Ja go ochroniłam"....a my chrońmy wrogów Boga, Kościoła, i oferujmy im azyl.


- Polonium - 04-05-2008 17:45

Cytat:Ink...naprawdę przeogromna 'zasługa" Agcy =D> ...postawmy bolszewikom, nazistom pomniki - "dzięki" nim poznaliśmy jak bliska sercu Polaków jest ojczyzna, jak oddawali dla niej młode życie.

Aluś, to nie jest tak. Dlaczego zaraz widzieć w tym polityczną poprawność. Przecież to decyzja Agcy. Nikt go nie namawiał do przyjęcia polskiego obywatelstwa. Może otrzymać w Polsce dozór policyjny i będzie wszystko all right. W Polsce nie dostrzegam żadnej islamofobii jak dotychczas, ale antysemityzm w internecie czasem niestety tak.


- alus - 04-05-2008 17:56

Dostanie to, dostanie owo...a po co nam potrzebny morderca- terrorysta...czy Polska to przechowalnia morderców i terrorystów??
Polacy zza wschodniej granicy żyją po kilka lat w Polsce bez obywatelstwa....a tu taka "troska" o człowiek, który godził w Boga....
- KTO GODZI W LUDZKIE ŻYCIE, GODZI W BOGA!!!!
Zaiste nie pojmuję tej swoistej tolerancji :shock: ....w imię czego? - czy katolickość ma objawiać się zgodą na terroryzm, zamachy, morderstwo????
Przecież nie mówimy o Polaku ale o człowieku innej narodowości, innej religii, róznych zasad moralnych.
Oburzacie się na napastliwe, obrazoburcze posty niejakiego "Slima" a obecność wśród nas tureckiego mordercy-terrorysty wam nie przeszkadza :shock: :shock:

"Przecież to decyzja Agcy"...i co musimy na nia reagować? przyjął zlecenie zabicia papieża - i też mamy powiedzieć - "przecież to decyzja Agcy i Moskwy"??


- M. Ink. * - 04-05-2008 19:43

alus napisał(a):a obecność wśród nas tureckiego mordercy-terrorysty wam nie przeszkadza :shock: :shock:
to on ciągle jest jeszcze terrorystą ... ? :-k


- alus - 04-05-2008 20:03

A czytałeś gdzieś aby zmienił poglądy?
W wywiadzie udzielonym w ostatnich dniach kwietnia 2005r "ujawniał", że 13 maja 1981r działał na zlecenie i za pieniądze ludzi z otoczenia papieża z Watykanu.
Tak wygląda jego ekspiacja i pokuta.
Czy jest terrorystą....terrorystą podobnie jak masonem, bywa się do śmierci...nie zanikają sieci, powiązania, uwarunkowania.


- M. Ink. * - 04-05-2008 20:26

alus napisał(a):Czy jest terrorystą....terrorystą podobnie jak masonem, bywa się do śmierci...nie zanikają sieci, powiązania, uwarunkowania
skąd wiesz? znowu z autopsji...? :hm:


- alus - 04-05-2008 20:33

Taki jest schemat działania tych organizacji.
Czy to ważne czy on jeszcze kogoś zabije?
Nie oceniamy nie znaną przyszłość.
Ubolewasz, że nazwałam go mordercą - zamordował dziennikarza; terrorystą - nigdy się tego nie wypierał.
Pisałam o rzeszach Polaków ubiegających się latami o należne im obywatelstwo - nie zainteresował Cie temat???
Tak Cie fascynuje morderca?


- M. Ink. * - 04-05-2008 20:35

alus napisał(a):Ubolewasz, że nazwałam go mordercą
nad tym nie ubolewam

ubolewam nad tym, że nie chcesz mu dać drugiej szansy; najwyżej jak coś tutaj odwinie, to wtedy dla przykładu można by go wsadzić na krzesło elektryczne Oczko


- Rachel - 04-05-2008 20:44

Gosia napisał(a):alus napisał/a:
Urodził się Turkiem - niech zatem umrze jako Turek.
= niech pozostanie tym, kim jest - nasz obywatelstwo nie jest i nie powinno być mu potrzebne.
Ja bym chciała mieć inne obywatelstwo, czy to jest grzech czy jakaś zbrodnia ?


- alus - 04-05-2008 20:53

Ma swój kraj, swoją rodzinę, swoją religię.
Gdy Jan Paweł II apelował do USA o zaprzestanie działań wojennych w Iraku, Condoliza Rice, powiedziała, że nie będzie jakiś ksiądz, chocby nazywał się papieżem dyktował mocarstu warunków.
Teraz gdy USA wtopiło się w pustynie Iraku, ta sam C. Rice zwróciła się do Benedykta XVI o osobista audiencję...i co?... nie dano jej "drugiej szansy" - papież odmówił.
W życiu należy ponosić konsekwencje swoich czynów, słów.
Nie istotne czy Agca odwinie, czy nie odwinie....szansę ma w swoim kraju, wsród swojej rodziny - tam ewentualnie niech łapie drugą szansę lub coś odwija.
Przykład z krzesłem elekrycznym nie jest nikomu potrzebny, ani nie jest zabawny.
A jeśli już krzesło - to niech wystąpi o obywatelstwo USA Duży uśmiech


- Rachel - 04-05-2008 20:58

alus napisał(a):Ma swój kraj, swoją rodzinę, swoją religię.
o ludzie, a co złego, jeżeli przemieści się o kilkadziesąt tysiecy km od kraju, rodziny i od religii [może nie jest religijny ] !?

Tylko chodzi o to ,że próbował zabić JPII i to że kiedyś tam był taki a nie inny.