Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
modlitwa wstawiennicza - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Ewangelizacja (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Odnowa w Duchu Świętym (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: modlitwa wstawiennicza (/showthread.php?tid=352)

Strony: 1 2 3 4 5


- gradzia - 23-07-2007 19:13

Cytat:To była Gradziu modlitwa o uzdrowienie wewnętrzne prawdopodobnie

hmmm nie przechodziłam po kolei przez wydarzenia i nazwane to było modlitwą wstawienniczą, ale fakt wcześniej byla modlitwa o uzdrowienie tylko ze nie indywidualna. Ale pomijając kwestię nazywania Uśmiech czy uzdrowienia czy wstawiennicza - bardzo pomogła.


- Anonymous - 11-09-2007 11:02

Modlitwa Wstawiennicza coś pięknego! Jak byłam na rekolekcjach to podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu, każda osoba podchodziła indywidualnie, do ołtarza gdzie klękała, po czym Ksiądz i Siostra zakonna, kładli ręce na głowę i modlili się za każdą z nas! Niesamowite uczucie! Uśmiech

:aniol:


- Ks.Marek - 03-10-2007 08:28

Zastanawiam się, czy nie byłoby warto przyjśc do szkoły w której uczę z ekipą by podjąc modlitwę o uwolnienie dla niektórych ananasków klasowo-szkolnych. Ciekawe mogły by być efekty takiej modlitwy...


- gradzia - 03-10-2007 23:53

Ks.Marek napisał(a):Zastanawiam się, czy nie byłoby warto przyjśc do szkoły w której uczę z ekipą by podjąc modlitwę o uwolnienie dla niektórych ananasków klasowo-szkolnych. Ciekawe mogły by być efekty takiej modlitwy..
prosze księdza to musi być bardzo bardzo silna ekipa Duży uśmiech


- Ks.Marek - 03-10-2007 23:53

gradzia napisał(a):prosze księdza to musi być bardzo bardzo silna ekipa
Gradzia, takich 3 jak nas dwoje to ani jednego :mrgreen:


- gradzia - 04-10-2007 14:48

Ks.Marek napisał(a):Gradzia, takich 3 jak nas dwoje to ani jednego :mrgreen:
przykro mi, aż takiego poświęcenia nie podejmę, no chyba, że to nie o mnie chodzi w tym nas Duży uśmiech a ten trzeci to niby Duch Sw?? :mrgreen:


- Ks.Marek - 04-10-2007 16:53

gradzia napisał(a):
Ks.Marek napisał(a):Gradzia, takich 3 jak nas dwoje to ani jednego :mrgreen:
przykro mi, aż takiego poświęcenia nie podejmę, no chyba, że to nie o mnie chodzi w tym nas Duży uśmiech a ten trzeci to niby Duch Sw?? :mrgreen:
Nie panimaju o co tobie kaman. Wątek jest o modlitwie wstawienniczej... :roll:


- Scott - 07-10-2007 00:19

Konferencja ks Cyrana nt modlitwy wstawienniczej. http://mamre.pl/ct_Ogloszenia/?h=attach&do=get&s=current&at=11912330130534000 Warto przesłuchać.


- Ks.Marek - 09-10-2007 20:58

Pposłuchałem i ogólny wniosek mój jest taki: Heysel - znajdzisz tu równiez coś dla siebie.


- aga - 18-04-2008 01:00

Modlitwa wstawiennicza - tak jak już ktoś wspomniał - może odbywać się w domu. Kiedyś (jak jeszcze się modliłam :roll: ) włączałam do modlitwy brewiarzowej bliskie mi osoby, ale także inne, nieznane mi na świecie. Jak wiadomo, Brewiarz jest także formą modlitwy wstawienniczej.
Na modlitwie w znaczeniu takim, jaka odbywa się w grupach Odnowy mówi się tylko to, co się chce mówić, a można nie mówić nic. Natomiast istotnym kwestią jest łaska uświęcająca osoby, która o modlitwę prosi. Wtedy nie ma nałożenia rąk, tylko taka ogólna modlitwa. Osobiście byłam na takiej modlitwie.


- Rachel - 18-04-2008 13:03

Ale wszelka modlitwa, gdy się wstawiamy z bliźnimi staje się modlitwą wstawienniczą.
Ale należy pamiętać, że w pierwszej kolejności modlitwa owa będzie przemieniać nas [przynajmniej tak powinno być :diabelek: ] :mrgreen:


- Anonymous - 26-04-2008 22:41

Pomódlcie sie za mną Duży uśmiech. Ciekaw jestem co sie stanie :-k


- aga - 26-04-2008 23:55

Jasne, przyda Ci się. Ale nie spodziewaj się piorunów ani żadnych takich fajerwerków.


- Ks.Marek - 27-04-2008 00:18

BeLzEbUb napisał(a):Ciekaw jestem co sie stanie
Przestaniesz w tak irytyjuący sposób na siebie uwagę zwracać i poprosisz o zmianę nicka na forum.


- Anonymous - 27-04-2008 08:55

Ks.Marek napisał(a):Przestaniesz w tak irytyjuący sposób na siebie uwagę zwracać i poprosisz o zmianę nicka na forum.

Ale ja nie zwracam uwagi na siebie :coo: to Wy ją na mnie zwracacie :-k
Poproszę o zmianę nicka??? Ale ten jest fajny ;(. Zresztą i tak za nie długo znikam, bo się kończy weekend i czas wolny Duży uśmiech