Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Paolo Coelho - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Kultura (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Paolo Coelho (/showthread.php?tid=368)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


- Helmutt - 19-01-2007 08:53

Ks.Marek napisał(a):
to Ja :) napisał(a):tylko...tu się Ksiądz zgorszył staniczkiem
Naturyzm nie jest do przyjęcia przez chrześcijan.
E... ale Adam i Ewa to byli pierwsi naturyści, tak mi sie wydaje, no nie....? Język


- to Ja :) - 19-01-2007 13:30

Adam i Ewa? :shock: to dopiero byli naturyści!! w ogólne nago chodzili, biedny Ksiądz, chyba się jeszcze bardziej zgorszy z tego powodu :hm: i nawet modlitwy [-o< i biczowanie mu nie pomoże #-o


- Offca - 19-01-2007 16:45

Rany ludzie, ale offtop robicie!!! O naturyźmie, toplesach i plażach dla nudystów już było! Poszukajcie sobie odpowiedniego tamtu.

A poza tym proszę nie pisać bzdur. Nagość, a naturyzm to dwie różne sprawy. Już nie wspomnę, że Adam i Ewa to symbolika, nic więcej.


- Ks.Marek - 20-01-2007 00:36

to Ja :) napisał(a):Adam i Ewa? :shock: to dopiero byli naturyści!! w ogólne nago chodzili, biedny Ksiądz, chyba się jeszcze bardziej zgorszy z tego powodu :hm: i nawet modlitwy [-o< i biczowanie mu nie pomoże #-o
Widzisz Edytko, czegoś tu skarbie nie kumasz.
Gdyby A&E nie narobili ambarasu w Edenie, to pewnie wszyscy dziś chodzilibyśmy nadzy, czy przynajmniej skąpo ubrani, i nikt by nie miał brzydkich skojarzeń, ani by nie był zgorszony.
To, co powoduje, że człowiek może pójść w grzech przeciw 6 przykazaniu, to wynik pożądliwości, która jest skutkiem zasadniczym grzechu pierworodnego.


- to Ja :) - 21-01-2007 02:10

A Ksiądz coś za gęsto się tłumaczy...Poza tym dziwię się, że Ksiądz wziął na serio moje gadanie :shock:


- Annnika - 21-01-2007 15:35

On nie tłumaczy SIĘ co tłumaczy NAM Uśmiech

Mi się to wyjaśnienie bardzo podoba Uśmiech


- to Ja :) - 21-01-2007 16:11

Tak to jest świetne wytłumaczenie tylko po prostu Ksiądz za bardzo się przejął moim żartowaniem.


- Ks.Marek - 22-01-2007 01:47

to Ja :) napisał(a):Tak to jest świetne wytłumaczenie tylko po prostu Ksiądz za bardzo się przejął moim żartowaniem.
Każda dusza cenna jest w oczach Pana. A chyba mogę się i ja uważać za Oczy Chrystusowe, prawda?


- Rachel - 22-01-2007 01:57

A co z tym wszystkim ma Coelho?


- Ks.Marek - 22-01-2007 01:58

rachel napisał(a):A co z tym wszystkim ma Coelho?
Jakubową drogę oświecenia z "11 minut" :mrgreen:


- Rachel - 22-01-2007 02:03

"Nietety" tej ksiązki nie czytałam.
Mialam "przyjemnść"czytać inne :diabelek:


- to Ja :) - 22-01-2007 09:58

re Ks.Marek, tylko, żeby ksiądz nie za bardzo się zaczął utożsamiać z Jezusem bo oj, będzie zmiana pokoiku na inny, bielszy.... :hm:


- Offca - 22-01-2007 13:57

rachel napisał(a):"Nietety" tej ksiązki nie czytałam.
Nudy jak flaki z olejem. Szkoda czasu i energii. Przynajmniej dla mnie, bo czytałam :krzywy:


- Rachel - 22-01-2007 20:12

Offca napisał(a):rachel napisał/a:
"Nietety" tej ksiązki nie czytałam.

Nudy jak flaki z olejem. Szkoda czasu i energii. Przynajmniej dla mnie, bo czytałam

Offca, na podstawie innych jego ksiażek stwierdzam że straciłam czas.


- /PRAEDATOR - 25-01-2007 04:51

Coelho - jak dla mnie przereklamowany, rzeczywiście nudnawy i silący się na niewiadomo jakie odkrywcze stwierdzenia, które odkrywcze nie są. Pamiętam swój egzamin wstępny na studia... wszystkie przyszłe panie nauczycielki z tomiszczem "Alchemika" pod pachą, jako temat "dowolny"... Strata czasu jak dla mnie.