Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Psychologia - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Wiedza, nauka, filozofia. (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Psychologia (/showthread.php?tid=4161)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- Marika - 22-08-2009 12:52

Dzięki, a duży wpływ na przyszłą pracę ma to, czy skończyło się dzienne czy zaoczne?


- Marta - 22-08-2009 13:58

Nie sądzę. Najwazniejsze jest to, jakie masz umiejętności. Uśmiech


- aga - 15-02-2010 13:45

Otwieram dalszą część tematu.
Psycholog a psychoterapeuta to trochę inna bajka. W jaki sposób można zostać psychoterapeutą? Jakie są możliwości? Z tego, co wiem, takie kursy psychoterapeutyczne są szalenie drogie. I kto mi powie, gdzie można szkolić się z zakresu biblioterapii?


- Kyllyan - 16-02-2010 09:08

Przede wszystkim trzeba mieć odpowiednie wykształcenie. Lekarz - najlepiej psychiatra; mgr psychologii, socjologii, resocjalizacji, pedagog itp. Następnie trzeba przejść odpowiednie szkolenie, tzn przejść odpowiedni kurs i praktykować pod kierunkiem psychoterapeuty z odpowiednimi uprawnieniami. Pare latek po dyplomie to trwa i sporo kosztuje. Oczko


- aleksab - 28-02-2010 16:53

Najlepsza szkoła psychoterapii znajduje się w Krakowie.
Kursy są szalenie drogie ale wiecie on chyba dwa lata a pracodawcy bardzo często biorą osoby które dopiero zaczynają ten kurs dając ogłoszenie ze przyjmą osobę która zacznie robić ten kurs i po prostu równocześnie możesz sobie zarabiać


- Kyllyan - 01-03-2010 09:25

A najbardziej prestizowa to Laboratorium Psychoedukacji w Wa-wie Oczko


- Paulincia89-16 - 04-03-2010 22:43

Ja słyszałam, że najlepsza psychologia jest w Warszawie i Lublinie po ukończeniu studiów ludzie nie mają problemów ze znalezieniem pracy.


- aga - 28-03-2010 18:43

A gdzie jest najlepszy ośrodek terapeutyczny? Mam na myśli szpital państwowy czy coś takiego.